Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces znanego lekarza za łapówki zawieszony. Z powodu stanu zdrowia

Utworzony przez smutny marian, 25 lutego 2013 o 14:01
Zwolnienie sobie wypisał...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powinien zacząć się leczyć dając łapówki, wówczas przekona się jak to jest być po drugiej stronie biurka?
0
psychicznie chory i leczył dzieci? kto na to pozwolił? czy lekarze podlegaja jakiejkolwiek okresowej kontroli zdrowia psychicznego?
0
Ten lekarz uratowal reke mojej corce,gdyby nie On zostalaby kaleka.Jesli faktycznie cos od kogos wzial to ja pojde siedziec za Niego.
0
kuwa co za kraj,lekarzy sędziów prokuratorów politygów co za syffffff
0
Jadwiga napisał:
Ten lekarz uratowal reke mojej corce,gdyby nie On zostalaby kaleka.Jesli faktycznie cos od kogos wzial to ja pojde siedziec za Niego.
Chetnie podziele sie z Toba czasem do odsiatki... Moje bliznieta rowniez byly uratowana przez Niego i ja moge takze poswiecic czas na kilkanascie miesiecy w celi. Nigdy nie dalem ani njednego grosza za cala pomoc, ktora otrzymalismy. Stac mnie na to z pewnoscia, ale raz jeszcze podkrslam, ze nie dalismy nawet jednej zlotowki. Oczywiscie nie znam faktow oskarzenia i za nikogo nie moge gwarantowac. Moja wdziecznosc jednak jest niewypowiedzianie wielka i stad gotowosc do obrony doktora. Wraz z zona czesto wspominamy ten trudny czas i dziekujemy losowi, ze trafilismy do tego wlasnie czlowieka....
0
Czyli proces już nigdy nie zostanie wznowiony. Doktorek jawnie kpi sobie z prawa i się pewnie teraz śmieje z tych naiwniaków, którzy chcieli go przed sądem postawić. Polska jest jak dziecko z zespołem Downa. Należy kochać, nie należy porzucać, ale nie należy mieć nadziei, że wyzdrowieje...
0
Jarek P. napisał:
Chetnie podziele sie z Toba czasem do odsiatki... Moje bliznieta rowniez byly uratowana przez Niego i ja moge takze poswiecic czas na kilkanascie miesiecy w celi. Nigdy nie dalem ani njednego grosza za cala pomoc, ktora otrzymalismy. Stac mnie na to z pewnoscia, ale raz jeszcze podkrslam, ze nie dalismy nawet jednej zlotowki. Oczywiscie nie znam faktow oskarzenia i za nikogo nie moge gwarantowac. Moja wdziecznosc jednak jest niewypowiedzianie wielka i stad gotowosc do obrony doktora. Wraz z zona czesto wspominamy ten trudny czas i dziekujemy losowi, ze trafilismy do tego wlasnie czlowieka....
0
Mysle,ze jest wiele takich osob .ktore sa wdzieczne za pomoc jaka uzyskali od Pana Profesora.Dziwi mnie tylko,ze nic nie mowia,nie pisza.Corka moja byla b.dlugo leczona w klinice Pana Profesora .Bardzo czesto zawracalam Mu glowe ,nigdy nie odczulam,ze oczekuje ode mnie jakiegos "wyrazu wdziecznosci" i nigdy nic nie dalam.Po dzis dzien mysle o Nim cieplo i z wdziecznoscia chociaz minelo juz wiele lat.Moim zdaniem ludzie najpierw biegaja za lekarzem i na sile wciskaja jakies datki a pozniej maja za zle,ze lekarz wzial.Co do mojej deklaracji moge troche posiedziec za doktora.Ciesze sie ,ze bede magla liczyc na "zmiane".
0
Jarek P. napisał:
to po jaką cholerę łapki bierze jeden z drugim? Mało ma kaski, że jeszcze łapy wyciągał. Nie dziwię się np. policjantom czy salowym, bo skoro profesor? chyba w bloku na 30 m nie mieszka i polonezem nie jeździ, dzieci bez pracy raczej nie ma. Skoro inni biorą, to dlaczego nie profesor, a skoro nawet profesor, to dlaczego nie ja
0
Jarek P. napisał:
Moje bliznieta rowniez byly uratowana przez Niego i ja moge takze poswiecic czas na kilkanascie miesiecy w celi. Nigdy nie dalem ani njednego grosza za cala pomoc, ktora otrzymalismy. Oczywiscie nie znam faktow oskarzenia i za nikogo nie moge gwarantowac. Moja wdziecznosc jednak jest niewypowiedzianie wielka i stad gotowosc do obrony doktora.
... nie rozumiem twego toku rozumowania. Jest on bełkotliwy i pozbawiony najmniejszego sensu. To, że ktoś (z racji wykonywania swego zawodu) uratował ileś tam istnień ludzkich to nie zwalnia go to od odpowiedzialności za czyny karalne, czyli w tym przypadku chamskie branie łapówek. Na to są paragrafy w Kodeksie Karnym. Tak jak na każdy inny czyn przestępczy. I tego nie zmieni żaden klakier czy "wdzięczny pacjent".
0
oj dużo takich konowałów pracuje w służbie zdrowia ,od dziadka z kieszeni spotrafią wyciągnąc marne ostatnie 50zl asami opływają w luksusach część tych łobuzów nie ma sumieni i honoru ZBYSZKU ZIOBRO WRÓĆ.
0
K...wa k...wie łba nie urwie. Nie ma to jak zaświadczenie od innego lekarza!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: