Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Procesja Bożego Ciała w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 13:02 Powrót do artykułu
POLSKA to piękny kraj , a nie jakaś dzicz na ulicach z Afryki , itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z zdjęcie z czarnym panem to wyszło jakby wszyscy się od niego odsunęli :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KOŚCIÓŁ ZAPŁACI ZA POSPRZĄTANIE ULIC - NAPISZCIE ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO PODATNIKÓW CZY W DZIENNIKU JEST ODWAŻNY DZIENNIKARZ, KTÓRY TYM SIĘ ZAJMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam do prokuratury przestępstwo ujawnienia danych osobowych. Nikt nie pytał mnie o zgodę czy może opublikować moją fotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, w ilu jeszcze krajach europy dzieją sie podobne pochody majowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zgłaszam do prokuratury przestępstwo ujawnienia danych osobowych. Nikt nie pytał mnie o zgodę czy może opublikować moją fotę.
Zgłoś pajacu. Tylko się ośmieszysz nieznajomością prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
CZY KOŚCIÓŁ ZAPŁACI ZA POSPRZĄTANIE ULIC - NAPISZCIE ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO PODATNIKÓW CZY W DZIENNIKU JEST ODWAŻNY DZIENNIKARZ, KTÓRY TYM SIĘ ZAJMIE
A jak drzewa przekwitając zrzucają cały kwiat na ulice i chodniki to też lecisz z rozdziabioną gębą i żądasz od Matki natury kasy za sprzątanie? Weź się nie ośmieszaj. Podciągnij gacie, które ci opadły jak wcześniej trzepałes konia na strona xxx i wyjdź na spacer. To ci dobrze zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jedno z piękniejszych świąt,a Wam wszystko przeszkadza?! Matka natura posprząta-wiatr powieje,deszcz zmyje i po problemie. A bezinteresownie to już niczego zrobić nie można...? Paskudni Ci ludzie się robią,szkoda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, na pierwszym miejscu jest 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialo być na pierwszym zdjęciu 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...