Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż żal komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM DUMNA Z TAK WIELKICH POLAKÓW JAKIMI SĄ PAN PROFESOR BINIENDA CZY PAN DOKTOR NOWACZYK. WSPANIALI LUDZIE, WYKSZTAŁCENI Z POTĘŻNĄ WIEDZĄ NIE DOCENIANI PRZEZ naszą arogancką władzę i motłoch dziennikarski. PANOWIE WIELKI WIELKI SZACUNEK DLA WAS, OD CAŁEJ MOJEJ RODZINY. PRZED LATY WYJECHALIŚCIE Z POLSKI, JEDNAK PIĘKNIE MÓWICIE PO POLSKU, NAPRAWDĘ POWINNIŚCIE BYĆ POKAZYWANI JAKO WZÓR PRAWDZIWYCH POLAKÓW. POLSKA POWINNA BYĆ Z WAS DUMNA, NA RAZIE JEST INACZEJ, ALE JESTEM PEWNA, ŻE TA PRAWDZIWA POLSKA JEST Z WAS DUMNA I, ŻE PRZYJDZIE JESZCZE CZAS SZACUNKU DLA LUDZI NAUKI TAKICH JAK WY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia zgodnie z prawem nie może być miejscem propagandy politycznej... no cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawłowicz,Gliński,Staniszkis,Binięda sami profesorowie.Elita czwartej rzeczpospolitej kaczyńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zartuje pani?czy tez tak na powaznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od samego poczatku nie wierzyłem w teorię zamachu gdyż w mediach najwiecej było wypowiedzi ludzi który emocjonalnie i bez żadnych podstaw teoretycznych wysnówali kolejne zarzuty. Po wykładzie w którym profesor B. starał się wręcz "łopatologiczne" wytłumaczyć całe to zdarzenie zaczynam wierzyć. Bardzo bym chciał żeby zwolennicy katastrofy się do tego odnieśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
docent napisał:
Uczelnia zgodnie z prawem nie może być miejscem propagandy politycznej... no cóż...
propagandę to tobie zasiali. Binięda wypowiada się jako inżynier i ekspert, ale to co tobie nie pasuje to odrzucasz nawet nie wysłuchając naukowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakub napisał:
od samego poczatku nie wierzyłem w teorię zamachu gdyż w mediach najwiecej było wypowiedzi ludzi który emocjonalnie i bez żadnych podstaw teoretycznych wysnówali kolejne zarzuty. Po wykładzie w którym profesor B. starał się wręcz "łopatologiczne" wytłumaczyć całe to zdarzenie zaczynam wierzyć. Bardzo bym chciał żeby zwolennicy katastrofy się do tego odnieśli.
Widzisz,agentura soviecka,POczątkowo odnosiła sukces z tą swoją propagandą,lecz w miarę przybywania nowych faktów, dowodów i świadków, po zderzeniu się z prawdziwymi nie do obalenia tezami,boją się dyskutować czy polemizować. Nie ma nikogo z tamtej strony żeby usiąść do prawdziwej, merytorycznej debaty. Strach i paraliż, to jest już ich koniec,tylko ich teraz wyłuskać i POstawić przed trybunałem stanu i do obozu koncentracyjnego w Starych Kiejkutach,aby komuchy też na własne oczy przekonali się że taki istnieje,czemu też tak zaciekle zadają kłam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wróciłem z wykładu...mimo IV roku studiów na lepszym nie byłem. Wielu wspaniałych ludzi.A i mądrego dobrze posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie "nauki" którzy nie wierzą w ewolucję człowiek zajmują się wyjaśnianiem katastrofy lotniczej... ale jaja!!! Powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest taka: im dalej od katastrofy tym dalej od faktów i bliżej zamachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy był zamach? oczywiście nawet dwa: pilot nie chciał ladować we mgle, kaczyński zamachnął się na Błasika ale ten się uchylił i pobiegł do kabiny pilotów i tam się zamachnął na pilota! ten się uchylił razem ze sterm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor BINIENDA znokautował Anodinę, Laska, Millera, Hypkiego i Klicha. DONALD... przygotuj się na Trybunał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOANNA napisał:
JESTEM DUMNA Z TAK WIELKICH POLAKÓW JAKIMI SĄ PAN PROFESOR BINIENDA CZY PAN DOKTOR NOWACZYK. WSPANIALI LUDZIE, WYKSZTAŁCENI Z POTĘŻNĄ WIEDZĄ NIE DOCENIANI PRZEZ naszą arogancką władzę i motłoch dziennikarski. PANOWIE WIELKI WIELKI SZACUNEK DLA WAS, OD CAŁEJ MOJEJ RODZINY. PRZED LATY WYJECHALIŚCIE Z POLSKI, JEDNAK PIĘKNIE MÓWICIE PO POLSKU, NAPRAWDĘ POWINNIŚCIE BYĆ POKAZYWANI JAKO WZÓR PRAWDZIWYCH POLAKÓW. POLSKA POWINNA BYĆ Z WAS DUMNA, NA RAZIE JEST INACZEJ, ALE JESTEM PEWNA, ŻE TA PRAWDZIWA POLSKA JEST Z WAS DUMNA I, ŻE PRZYJDZIE JESZCZE CZAS SZACUNKU DLA LUDZI NAUKI TAKICH JAK WY.
Do "joanna" prawdziwi polacy mieszkają w polsce! USA sponsoruje takich "profesorów" żeby nieudolnie podważać działania rosji i skłócić nas z nią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy cyrk ma swoją publike!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet jest GIGANTEM... wiedzą miażdży, pokorą zjednuje i buduje ludzi. Prawdziwy naukowiec z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYTUŁ ZOBOWIĄZUJE DO ODROBINY KULTURY W STOSUNKU DO INNYCH SZCZEGÓLNIE GDY SIĘ JEST W TELEWIZJI PANIE PROFESORZE. KTO OGLĄDAŁ TEN WIE O CZYM PISZĘ. A PO DRUGIE W ŻADNYM RAPORCIE NIE MA MOWY O TYM, ŻE BRZOZA ZNISZCZYŁA SKRZYDŁO WIĘC KTO LUBI MIEĆ SPRANY BERET TO NIECH WYSŁUCHUJE PODOBNYCH PROFESORÓW... POZDROWIENIA DLA ZDROWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
docent napisał:
Uczelnia zgodnie z prawem nie może być miejscem propagandy politycznej... no cóż...
Uczelnia w tej sytuacji jest jedynie wynajmującym aulę. Nie za darmo oczywiście. Natomiast fakt kierowania wywodu naukowego (jakiej by on treści nie był) do ludzi bez wykształcenia z zakresu inżynierii budowy samolotów, oraz samej teorii lotu to tak jakby chirurg teraz lublinianom tłumaczył kiedy/dlaczego/po co wycinamy wyrostek robaczkowy i że jego zdaniem kolega popełnił błąd... Coś tam pogada, może i kogoś przekona ale takie to przekonanie - "bo przecież profesor powiedział...". Jednym słowem cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
każdy cyrk ma swoją publike!!!
Gdybym miał legitymację PO to bym ją oddał po wysłuchaniu takiego wykładu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-krzoy napisał:
Gdybym miał legitymację PO to bym ją oddał po wysłuchaniu takiego wykładu!
timestamp zanim cokolwiek oddasz wysłuchaj wykładów naukowców niezależnych od USA i PiSu...! Amerykanie (zwłaszcza z polski) za pieniądze są w stanie udowodnić, że kaczor to nie donald... ups chyba niefortunny przykład...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...