Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
naciski zadziałały,mamy państwo wyananiowe,nie wolno się wychylić,a tym bardziej na KUL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosił czy nie bo nie wiem czy też go tak nazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że pójdzie dalej i zrezygnuje z pracy na tej uczelni. Wybiórcza chętnie ją przyjmie, będą dalej bronić popaprańców.Co się dzieje z tym narodem? Kultura, co to oznacza.Akcję sikania do 40 nocników.Wierzyć mi się nie chciało, że miało to miejsce w Lublinie.I ta Kultura jest dofinansowywana z naszych podatków. Niech Pan Opryński, tektury i inne "kulturalne dziwolągi" sami finansują te happeningi.Może ktoś w końcu oficjalnie opublikuje, ile kasy z miasta idzie na to badziewie!!! Zorganizował konferencję i broni okładki ZOOM tak jak wielce uciśnionej dyrektorki teatru z Poznania.A wyzywajcie się od ch....sami, finansujcie swoje teatry,drukujcie plakaty i informatory, ale za własną kasę a nie od podatników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to znaczy wyananiowe bo mnie tego nie uczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin k napisał:
Donosił czy nie bo nie wiem czy też go tak nazywać
KAPUSTA na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z naszego Papieża robią świętego,a ja uważam go tylko za mądrego i nic mi nie zrobią,bo mam prawo do zdania takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z naszego Papieża robią świętego,a ja uważam go tylko za mądrego i nic mi nie zrobią,bo mam prawo do zdania takiego.
nie widzisz różnicy między uważaniem kogoś za świętego a wyzywaniem go od ch....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL staje do góry nogami .Przez ostatnie 10 lat trwoni cały swój dorobek.Nie do pomyslenia jest,żeby prodziekan widzac takie słownictwo ,przyjmował je.Co ta pani rzecznik mówi.Ze niby co Pani prodziekan prywatnie może się tak wyrażac a jako pracownik uniwersytetu już nie.Gdzie autorytet gdzie przykład dla studentów.to ma być wychowawca.Od studenta wymaga się świadectwa chrztu a od profesora przynajmniej przyzwoitości.Prof to zawód zaufania publicznego ,nie ma prywatności,zawsze musi być przykładem. Jak studenci zorganizowali sesję z Braunem to afera,expiacje a tu rozmowa.WSTYD. Nie jest dziwne,że się wszyscy z tej uczelni śmieją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafii kościelnej się boją! wstyd! Polska to nie Watykan! Jesteśmy państwem świeckim! głową państwa nie jest biskup czy proboszcz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "Czy obrona tak wulgarnej i pozbawionej dozy kultury wypowiedzi (…) przystoi osobie z dumą noszącej tytuł profesora KUL? Czy obrona tak wulgarnej i pozbawionej dozy kultury wypowiedzi (…) przystoi osobie z dumą noszącej tytuł profesora KUL?" Tradycyjnie studenci nie wiedza co mowia i pisza. profesor KUL to stanowisko a nie tytul.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro nieskazitelny jak łza Artur Z usłyszy zarzut oszustwa. Sprawa spółki Tempo zmierza do finału! się znalazł Zawisza autorytet ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią, "k..a k...ie łab nie urwie." Cenię Zośki wiedzę, ale ta katedra (podobnie jak na sąsiedzkim UMCSie) jest trawiona czerwoną chorobą. W końcu to fani Obamy, gejowskich małżeństw i wszelkich ucieśnionych mniejszości, z feministkami-lesbijkami na czele, dla których Kościół to opresor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
mafii kościelnej się boją! wstyd! Polska to nie Watykan! Jesteśmy państwem świeckim! głową państwa nie jest biskup czy proboszcz!
Biskup tuSSk CYCU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor nie powinien się zastanawiać,tylko od razu zawiesić Panią prodziekan w obowiązkach służbowych, a w dalszej kolejnosci wywalić na zbity pysk ta babsztyl ,niech nie podrywa dobrej opinii KUL w kraju i zagranicą .Taka osoba nie ma wstępu na teren KUL.NIe wolno szargać dobrego imienia uczelni,tym bardziej profesorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyleciieć pwnien rektor za prowadzenie się. jaki on daje przykład społeczności kulowskiej, z przychówkiem na karku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo nazwanie jakiegokolwiek człowieka w taki sposób, użycie wulgarnych słów przez osoby publiczne to jest zwykłe chamstwo i brak kultury osobistej. Tak wyrażają się ludzie, których umysłami zawładnęły jakieś środki ogłupiające, ludzie z marginesu społecznego stojący pod przysłowiowa budką z piwem, a nie ludzie na poziomie. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Profesor jednak klase ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani Profesor mogłaby się wreszcie ogolić bo wygląda jak babochłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
mafii kościelnej się boją! wstyd! Polska to nie Watykan! Jesteśmy państwem świeckim! głową państwa nie jest biskup czy proboszcz!
Jełopie ,a biskup tuSSk ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KUL jest wielu naukowców myślących podobnie jak Pani Profesor i używających podobnego języka.Ale nie wychylają się,bo boją się utracić pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...