Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takich profeserów KUL nie potrzebuje! Gdzie tu "humanizm" ? Brawo studenci! Tak trzymać ! Trzeba protestować przeciwko hamstwu i zniesławianiu innych! Pani profesor może przemyśli co zrobiła i weźmie nauczkę na przyszłość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Me napisał:
Takich profeserów KUL nie potrzebuje! Gdzie tu "humanizm" ? Brawo studenci! Tak trzymać ! Trzeba protestować przeciwko chamstwu i zniesławianiu innych! Pani profesor może przemyśli co zrobiła i weźmie nauczkę na przyszłość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Na KUL jest wielu naukowców myślących podobnie jak Pani Profesor i używających podobnego języka.Ale nie wychylają się,bo boją się utracić pracę.
Tak,tak,gnać sukę na cztery wiatry,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""""""" RZĄDZĄ """"""", -- NIELEGALNIE !!! - NAMI - OSŁAMI I TĘPYMI BARANAMI ... ZDRAJCY , ZŁODZIEJE , AGENCI , OSZUŚCI , BLAGIERZY , ORAZ SZUMOWINA W TOGACH " sędziowsko - prokuratorsko - adwokackich " . JAK RÓWNIEŻ NOWOTWÓR " administracyjny " !!! . I RÓWNOLEGLE Z NIMI SPASIONE PIJACKIE ZBOKI , PASOŻYTNICZE , WREDNE , WIEPRZE Z OKUPUJĄCEGO NASZĄ ŚWIĘTĄ ZIEMIĘ SŁOWIAŃSKĄ , -ZE ZBRODNICZEGO I LUDOBÓJCZEGO WATYKANU .. , + ZAFAJDANE ZARZYGANE TAK ZWANE " media " , MERDIA !!! ...I TAK TO NA DZISIAJ WYGLĄDA TA WYŚNIONA WYMARZONA " wolność i demokracja " W TEJ CAŁEJ HANIEBNEJ POMROCZNEJ " 3 er pe " !... JAKĄ SOBIE DZIELNIE I SPONTANICZNIE " sami " WYWALCZYLIŚMY Z TĄ AGENTURALNĄ SPRZEDAJNĄ DZIWKĄ " s " .. I BEŁKOCĄCYM NIEZROZUMIALE SWE deb***E MANTRY , - niejakim Bolesławem valesą .. , z cichodajeczką Marysią w jego PLUGAWEJ KLAPIE !!!.-- NA CZELE " słowiańskich " BARANÓW -- ........ZA ZGODNOŚĆ : , - OSZUKANY I OKRADZIONY .., - KTÓRY JUŻ DAWNO TEMU PRZEJRZAŁ NA SWOJE NAIWNE I UFNE OCZY !.....http://www.eioba.pl/a/47ob/judeopolonia-paradissus-judeaorum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Na KUL jest wielu naukowców myślących podobnie jak Pani Profesor i używających podobnego języka.Ale nie wychylają się,bo boją się utracić pracę.
to po co wybrali kariere na KUL? z resztą... połowa Kul-u to obłudnicy dwulicowi. Bogu świeczke, diabłu ogarek. Jestem dosc tolerancyjna osobą i w sumie zwissa mi czyjesc podejscie do koscioła, obyczajowosci itp., ale nie rozumiem jak można representowac jedno a myslec co innego. na cos sie trzeba zdecydowac a nie byc beszczelnym zyciowym oportunistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof.Kolbuszewska ze swoimi poglądami absolutnie nie pasuje do uczelni katolickiej jaką jest KUL.Jej stanowisko wobec lżenia papieża przez Wójciak i zorganizowanie obrony świadczy o jej satanistycznym zabarwieniu .Dla takiej osoby na uczelni Jana Pawła II nie powinno być miejsca.Jak może taka osoba o takim światopoglądzie kształtować umysły młodzieży uczelni katolickiej???Brawo studenci za protest przeciwko prof. Kolbuszewskiej.A gdzie kanclerz KUL-u i jego stanowisko w tej sprawie???Dlaczego rzecznik prasowy Kulu taki słaby??? A gdzie Episkopat ???Wszyscy obojętni jak podczas krzyżowania Chrystusa grają rolę statystów.Nie ma tolerancji dla zapierania się wiary przez tolerownie takiej podłości jaką pokazała Kolbuszewska i jej towarzystwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Prof.Kolbuszewska ze swoimi poglądami absolutnie nie pasuje do uczelni katolickiej jaką jest KUL.Jej stanowisko wobec lżenia papieża przez Wójciak i zorganizowanie obrony świadczy o jej satanistycznym zabarwieniu .Dla takiej osoby na uczelni Jana Pawła II nie powinno być miejsca.Jak może taka osoba o takim światopoglądzie kształtować umysły młodzieży uczelni katolickiej???Brawo studenci za protest przeciwko prof. Kolbuszewskiej.A gdzie kanclerz KUL-u i jego stanowisko w tej sprawie???Dlaczego rzecznik prasowy Kulu taki słaby??? A gdzie Episkopat ???Wszyscy obojętni jak podczas krzyżowania Chrystusa grają rolę statystów.Nie ma tolerancji dla zapierania się wiary przez tolerownie takiej podłości jaką pokazała Kolbuszewska i jej towarzystwo .
Nie przesadzaj!!!Jakie satanistyczne zabarwienie?!Z twoim podejściem do powagi czynu widzę przyszłość w czarnych kolorach.Sam Papież delikatniej potraktowałby profesor Kolbuszewską w odróżnieniu od was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako była studentka Pani Profesor chcę wyrazić nadzieję,że na tym konsekwencje wobec Pani Kolbuszewskiej się skończą, bo wspominam Panią bardzo dobrze, jako świetnego wykładowcę, na wykłady którego chodzi się z przyjemnością i jako ciekawą, nietuzinkową, sympatyczną i dobrą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
me napisał:
Ja jako była studentka Pani Profesor chcę wyrazić nadzieję,że na tym konsekwencje wobec Pani Kolbuszewskiej się skończą, bo wspominam Panią bardzo dobrze, jako świetnego wykładowcę, na wykłady którego chodzi się z przyjemnością i jako ciekawą, nietuzinkową, sympatyczną i dobrą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jako była studentka Pani Profesor chcę wyrazić nadzieję,że na tym konsekwencje wobec Pani Kolbuszewskiej się skończą, bo wspominam Panią bardzo dobrze, jako świetnego wykładowcę, na wykłady którego chodzi się z przyjemnością i jako ciekawą, nietuzinkową, sympatyczną i dobrą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi osobę
No to co,diabeł w nią wstąpił ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------KONIEC DYSKUSJI NA TEMAT PROF. KOLBUSZEWSKIEJ-------------------------- To znaczy, BEZAPELACYJNA DYMISJA Z KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO !. Dys kusje na temat tej Pani profesor tylko PONIŻAJĄ KATOLICKĄ UCZELNIE LUBELSKĄ !. Według mnie rezygnacja powinna być poprzedzona DYMISJĄ z racji charakteru Uczelni . Koniec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi. Prof. Kolbuszewska zajęła słuszne stanowisko - ocena poglądów pani Wójciak to jedno a kierowanie przez nią teatrem to drugie. Uzależnianie utrzymania stanowiska pracy od poglądów kojarzy się fatalnie: faszyzm, totalitaryzm, państwo wyznaniowe itp. Mam nadzieję, że KUL opamięta się i nie nie zastosuje tej polityki w stosunku do pani prof. Trzymam kciuki i pozdrawiam, Antol Stasiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL pełen jest takich przypadków, lansują nie tych co potrzeba i szczycą się wybitnymi profesorami i studentami, o których nie znają prawdy. Jeden przypadek znam osobiście, studentka magisterki- wychwalona, pokazywana na mszach w telewizji, słowem- WZOROWA, tak samo jak i w parafii- spiewająca, czytająca, zbierająca zaszczyty i pochwały z wszystkich stron, szkoda, że nikt nie wie, że jest kochanicą swojego proboszcza- nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joasia napisał:
KUL pełen jest takich przypadków, lansują nie tych co potrzeba i szczycą się wybitnymi profesorami i studentami, o których nie znają prawdy. Jeden przypadek znam osobiście, studentka magisterki- wychwalona, pokazywana na mszach w telewizji, słowem- WZOROWA, tak samo jak i w parafii- spiewająca, czytająca, zbierająca zaszczyty i pochwały z wszystkich stron, szkoda, że nikt nie wie, że jest kochanicą swojego proboszcza- nic dodać nic ująć.
Czyżbyś zazdrościła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że otrzymała propozycję ,albo pani zrezygnuję ,albo my zrezygnujemy z pani.Ci po filozofii z tej uczelni sa bardzo mądrzy .Ja też znałam jednego od sprzatacza do dyr .Nawet sobie mieszkanie przydzielił .Kto pamięta takiego działacza Solidarności .?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest Polką ? czy tylko tak z nazwiska podobnie ? pytam bo teraz pełno tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sandra napisał:
Ona jest Polką ? czy tylko tak z nazwiska podobnie ? pytam bo teraz pełno tego.
S(r)andra, jak się ma takie urojenia jak Ty, to trzeba szukać dobrego psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sandra napisał:
Ona jest Polką ? czy tylko tak z nazwiska podobnie ? pytam bo teraz pełno tego.
Od groma jest teraz takich,co na siłę się utożsamiają się z naszą piękną ojczyzną,szczególnie pekaesy,oni to już chyba są wszędzie, JAK MOTOCYKLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani profesor (a właściwie dr hab.) nie tylko pracująca na KUL-u, ale w ogóle na jakiejkolwiek uczelni wyższej czy niższej nie powinna popierać chamskiej wypowiedzi p. Wójciak. To kwestia wychowania, zasad i tzw. kindersztuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...