Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Starosławska zwolniona dziś z funkcji ordynatora. Ostra odpowiedź byłej szefowej COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2016 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Co ten typek mówi? Już uzurpuje sobie prawo do odbierania prawa wykonywania zawodu i leczenia pacjentow? Jak coś takiego może kierowac innymi lekarzami? Chłopki z ZSL-u przesadzaja, ale daj Boże juz niedlugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co ten typek mówi?  Już uzurpuje sobie prawo do odbierania prawa wykonywania zawodu i leczenia pacjentow? Jak coś takiego może kierowac innymi lekarzami? Chłopki z ZSL-u przesadzaja, ale daj Boże juz niedlugo.
czytaj ze zrozumieniem- powiedział NIE odbieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
prof. starosŁawska uratowaŁa mi Życie. miaŁem nieuleczlnego raka. przeykre, Że psl dla stoŁkÓw jest w stanie usnunĄĆ czŁowieka, ktÓry jest anioŁem.
odpowiedż najłatwiej znależć tutaj: ***ratujcozl.salon24.pl/723189,cozl-komprehensywny-czy-do-likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam pytanie a co z przekrętami w COZL ma PSL !!!!!!!!!!!! Chyba pani prof. coś z główką padło ! Przecież to Zarząd Województwa podejmuje dcyzję a nie PSL ! Ktoś na takim stanowisku winien wiedzieć komu podlega ! Przykre to p. prof. ale niech już pozostanie to bez komentarza ! Wychwalanie się tysiącami leczonych jest żenadą !!!!!! To trud i praca całej załogi czyli tysiąca z nowymi wujkami osób
Racja !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***ratujcozl.salon24.pl/723189,cozl-komprehensywny-czy-do-likwidacji poczytaj sobie tu co takiego zrobiła to bedziesz w szoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
***ratujcozl.salon24.pl/723189,cozl-komprehensywny-czy-do-likwidacji poczytaj sobie tu co takiego zrobiła to bedziesz w szoku
ma ktoś kopie wcześniejszych wpisow ratujcozl (pamietem byly o budowie i roche) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
***ratujcozl.salon24.pl/723189,cozl-komprehensywny-czy-do-likwidacji poczytaj sobie tu co takiego zrobiła to bedziesz w szoku
ma ktoś kopie wcześniejszych wpisow ratujcozl (pamietem byly o budowie i roche) ?
są chyba nadal na tej stronie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***ratujcozl.salon24.pl/716766,cozl-odwagi#comment_11692759
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzenie pracy bo utrata utrata zaufania, sprawy toczą się w prokuraturze, CBA,CBS, to chyba najlepsza odpowiedż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona pomogła?? Nikomu nie pomogła. Postępuje się według standardów diagnostyki i leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak był uleczalny, jak widać, Nic poza tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PROF. STAROSŁAWSKA URATOWAŁA MI ŻYCIE. MIAŁEM NIEULECZLNEGO RAKA. PRZEYKRE, ŻE PSL DLA STOŁKÓW JEST W STANIE USNUNĄĆ CZŁOWIEKA, KTÓRY JEST ANIOŁEM.
CZYLI JEDNAK ULECZALNEGO ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było jej pół roku. I co? szpital się nie zawalił, ludzie sa leczeni, panuje spokój, żadnych zwolnień, pensje są wypłacane regularnie. Jak widać, można zyć bez Starosławskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość pracowników bardzo ceni obecnego Dyrektora. Uchronił nas między innymi przed szykującymi się w lutym masowymi zwolnieniami, połączeniem ze Szpitalem Biernackiego,uregulował i naprawił mówiąc bardzo delikatnie sprawy zamówień publicznych i badań klinicznych w szpitalu, ukrócił niesprawiedliwe, uznaniowe , ogromne premie dla wybrańców poprzedniczki.Ceniliśmy Go jako lekarza i cenimi jako Dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po samym zdjęciu widać, że chytra z niej baba...jakby jej zależało na pacjentach to by zajęła się ich leczeniem, a nie pseudo-zarządzaniem szpitala i zapychaniem kieszeni pieniędzmi z nieuczciwych umów :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL wszystko zepsuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Kondratowicza był słabym lekarzem i moralnym wrakiem i widać że z synem nie lepiej. Jednym słowem dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo, juz kłamczuszki się uaktywniły.Wstyd. Na nic Wasze trudy, i tak wszyscy wiedzą ,że był doskonałym zabiegowcem i Nestorem lubelskiej chirurgii onkologicznej.Od Niego uczyła się większość Kolegów po fachu.Pacjenci Go uwielbiali i szanowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta miernota kk długo na stołku się nie utrzyma. on musi mieć duże kompleksy które odbierają mu rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...