Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor Jedynak z UMCS zawieszona za \"Ty żydówo!\"

Utworzony przez antoś, 20 października 2010 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Nie obrazilabyś się? Otóz ja bym sie obraził. Mam nieco wyzsze, jak widac poczucie godności. Widocznie nie wiesz , że powiedzenie TY POLACZKU , szczególnie w NIemczech jest BARDZO OBRAŹLIWE. Jest to w jednym słóweczku porównanie nas Z NARODOWOŚCI do ROBACZKA a więc bezbronnego ,głupiutkiego INSEKTA! Jest to stwierdzenie, że NIC NIE UMIEMY, NIC NIE JESTEŚMY warci i najlepiej nas po prostu TĘPIĆ jak robactwo. Jest jeszcze słówko POLACTWO! Lepszego skojarzenia chyba juz nie znajdziemy. A TOBIE to PASUJE? Ciekawe masz podejście. Równie dobrze pewnie też nic by Cie nie obeszło , gdybyś usłyszała pod swoim adresem słowo CIUL. A na Śląsku to NAJWIĘKSZA OBRAZA. Tymczasem raptem 80 km dalej,w Krakowie to NIC NIE ZNACZY! Ale jak sie wie, to co innego. Więc również TY ŻYDÓWO ( nie Zydówko ale ŻYDÓWO!) niesie ogromny ładunek niechęci i NEGATYWNYCH emocji. Trudno tego nie zauważyć. No chyba, że ktoś ma ZA DUŻY BERECIK, bo mu się moher rozciągnął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slawek w. napisał:
Czytam owe wypociny i oczom nie wierze, ze ktos w XXI wieku moze byc az tak ograniczony. Podpisywanie sie zas "Chlop Polski" jest obrazliwe w stosunku wlasnie do polskich chlopow!!! Bardziej pasujacym byloby " polski idiota"
Z Frasyniukiem do chaderu na lekcje histori dotyczącej tej Chłopa Polskiego chodziłeś ? a Tak k informacji...wolę być polskim idiotą niż żydowską przybłędą.Mój dowód osobisty mówi żem stąd nawet jesli "idota"... a twój barbarzyńco ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto elita polskiej nauki! Strach się bać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawe(L) napisał:
...a ten skąd się urwał? Rozumie ktoś ten bełkot?
Ktoś kto studiował wyłącznie u Zawanowskiej to na pewno NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to są profesorki czy nienawidzące się ,,baby,, nikt nie ma prawa ubliżać komukolwiek.A ta co wyzwała od żydówek powinna publicznie przeprosić. Jak tak będą postępować co niektórzy to trudno się dziwić że świat staje się coraz bardziej wredny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Z Frasyniukiem do chaderu na lekcje histori dotyczącej tej Chłopa Polskiego chodziłeś ? a Tak k informacji...wolę być polskim idiotą niż żydowską przybłędą.Mój dowód osobisty mówi żem stąd nawet jesli "idota"... a twój barbarzyńco ?
Chłopie polski, chederu się pisze a nie chaderu. Jak już plujesz, to w słownik ortograficzny się zaopatrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk napisał:
Nie obrazilabyś się? Otóz ja bym sie obraził. Mam nieco wyzsze, jak widac poczucie godności. Widocznie nie wiesz , że powiedzenie TY POLACZKU , szczególnie w NIemczech jest BARDZO OBRAŹLIWE. Jest to w jednym słóweczku porównanie nas Z NARODOWOŚCI do ROBACZKA a więc bezbronnego ,głupiutkiego INSEKTA! Jest to stwierdzenie, że NIC NIE UMIEMY, NIC NIE JESTEŚMY warci i najlepiej nas po prostu TĘPIĆ jak robactwo. Jest jeszcze słówko POLACTWO! Lepszego skojarzenia chyba juz nie znajdziemy. A TOBIE to PASUJE? Ciekawe masz podejście. Równie dobrze pewnie też nic by Cie nie obeszło , gdybyś usłyszała pod swoim adresem słowo CIUL. A na Śląsku to NAJWIĘKSZA OBRAZA. Tymczasem raptem 80 km dalej,w Krakowie to NIC NIE ZNACZY! Ale jak sie wie, to co innego. Więc również TY ŻYDÓWO ( nie Zydówko ale ŻYDÓWO!) niesie ogromny ładunek niechęci i NEGATYWNYCH emocji. Trudno tego nie zauważyć. No chyba, że ktoś ma ZA DUŻY BERECIK, bo mu się moher rozciągnął...
W Nowym Jorku szukałem pracy.Był to pierwszy dzień moich poszukiwań .Kiedy zastukałem do drzwi domu który był akurat w remoncie "przywitał" mnie łamaną polszczyzną ortodoksyjny żyd "Polaczku zgłodniałeś i tak daleko chleba szukasz ?poszedł won bo psem poszczuję".To powitanie zapamietam do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukułeczkakuka napisał:
Chłopie polski, chederu się pisze a nie chaderu. Jak już plujesz, to w słownik ortograficzny się zaopatrz.
Wiem jak się pisze :szkoła podstawowa,liceum ogólnokształcące ,uniwersytet i to mi wystarczy.Plucie pewnie ci tak nie przeszkadza bo nie odróżniasz tego od deszczu ? POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Zachowanie Pani prof. wobec Pani doktor jest niewłaściwe. Nie wolno nikogo obrażać ani za przekonania, poglady, przynależnośc do oraganizacji społecznuych, narodowość. To sprwa do wyjaśnienia między skłóconymi pracownikami naukowymi UMCS i rektorem. Osobiście bulwersuje mnie postawa studentów, którzy donieśli... dziekanowi
Bulwersuje cie to? Ciekawe jak byś sie czuł jakby ktoś nazwał twoją dziewczynę puszczalską kurwą, gdyby na studiach zaszla w ciąże. Profesor Jedynak nie pierwszy raz obraziła koleżankę z pracy. Kiedyś nam mówiła, że dr od historii sztuki powinna nas uczyc kible sprzątać. Na Niemców nie mówi Niemcy, ale Szwaby. Ona jest chorym człowiekiem i teraz przynajmniej studenci będą mieć spokój. Na tą kobietę od lat były skargi, wyrzucono ją już z kilku zakładów, ale dopiero teraz rektor uznał że należy ją zawiesić, bo media by mu już nie odpuściły. Jakbyś ją znał to byś wiedział o czym mówię. OD LATY BYłY NA NIą SKARGI!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z płacą w okresie zawieszenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich ludzi, szerzących nienawiść powinno się zwalniać, szczególnie z uczelni, gdzie kształtują się charaktery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że nauki Rydzyka do chłopa polskiego nie poszły w las.Żenada i strach żyć w państwie PIS,Rydzyka i im podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto nasłał tych studentów. Nie znam tej pani prof. jeśli tak powiedziała to ma za sobą rzesze Polków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kobiety. Postępuje zgodnie z naukami Ojca Dyrektora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie tylko karze się za nazwanie Rosjanina Rosjaninem, Czecha Czechem, Polaka Polakiem, Żydówę Żydówą ale i wycina apele stające w obronie przed tak haniebnymi cenzorskimi rzygowinami ludzi zonetu żywiących się padliną medialną.Oto przykład: Temat postu: Bardzo prosze o pikiete w obronię czcii godności Profesor Jedynak jako Polki Lublinianie i studenci, Polacy,w swoim kraju za wypowiedzenie słowa "żyd" jesteśmy karani, czy żyd w Izraelu jest karany jak nazwie mnie Polak? Czy żydostwo jako grupa etniczna wroga Polsce nie narusza naszych praw? Czy przestępstwem jest wypowiadanie słowa "żyd".Czy jak powiem ty Czechy albo ty Słowaku to pójdę do więzienia? Pytam się czy kraj nad Wisłą to Żydoland czy Polska? Mieszkańcy i studenci z Lublina brońcie Polski w Polsce, brońcie Profesor Jedynak przed agresją żydowską i reakcja żydowskiej cenzury oddelegowanej do działań na Europę Wschodnią w agenturze polskiej w onecie forum@onet.pl napisał(a): > Witaj obser, > > Komentarz nadesłany przez Ciebie do forum: > http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/lublin-profesor-zawieszona-za-zydowe,1,3738886,region-wiadomosc.html > został usunięty ponieważ zawiera wulgaryzmy. > > Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. > Onet.pl > > ABC Forum - http://forum.onet.pl/abc.html > > Treść komentarza: > Lublinianie i studenci, Polacy,w swoim kraju za wypowiedzenie słowa "żyd" jesteśmy karani, czy żyd w Izraelu jest karany jak nazwie mnie Polak? Czy żydostwo jako grupa etniczna wroga Polsce nie narusza naszych praw? Czy przestępstwem jest wypowiadanie słowa "żyd".Czy jak powiem ty Czechy albo ty Słowaku to pójdę do więzienia? Pytam się czy kraj nad Wisłą to Żydoland czy Polska? Mieszkańcy i studenci z Lublina brońcie Polski w Polsce, brońcie Profesor Jedynak przed agresją żydowsk=B TAKA DZISIAJ POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziumdzia napisał:
Bulwersuje cie to? Ciekawe jak byś sie czuł jakby ktoś nazwał twoją dziewczynę puszczalską kurwą, gdyby na studiach zaszla w ciąże. Profesor Jedynak nie pierwszy raz obraziła koleżankę z pracy. Kiedyś nam mówiła, że dr od historii sztuki powinna nas uczyc kible sprzątać. Na Niemców nie mówi Niemcy, ale Szwaby. Ona jest chorym człowiekiem i teraz przynajmniej studenci będą mieć spokój. Na tą kobietę od lat były skargi, wyrzucono ją już z kilku zakładów, ale dopiero teraz rektor uznał że należy ją zawiesić, bo media by mu już nie odpuściły. Jakbyś ją znał to byś wiedział o czym mówię. OD LATY BYłY NA NIą SKARGI!!!!!!!!!
żydowskie media pewnie się pobrażają ale jak dostaną 64mld to nie będą się obrażać a prowokować do kolejnego biznesu zwanego z głupia frant HOLOCAUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prof. Barbara Jedynak wszystkiemu zaprzeczyła. Jak mówi, takie zdarzenie nie miało miejsca, a studenci podpisali fałszywe oświadczenie" Dlaczego Pani prof. Jedynak nie pozwie do Sądu rektora UMCS, że bezprawnie ją zawiesił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażenie p. profesor nie jest może zbyt kulturalne, ale nie jest też przekleństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Brawo dla Pana Rektora! Nie należy pobłażać dla nacjonalistom i fanatykom - Zło dzieje sie wtedy kiedy dobrzy ludzie nic nie robią!
O czym tu mowa? - O jakie pobłażanie chodzi? - Słowo Żydówa" w języku polskim znaczy tyle, co kobieta nacji żydowskiej. To nie wolno być tej nacji? -Trzeba się obrażać z tego powodu? Trzeba odsuwać pedagoga od zajęć? Trzeba robić larum na świat? Gdzie my jesteśmy? - Nie rozumiem jak rektor i ciała uniwersyteckie dają się tak otumanić. A podobno żyjemy w wolnej Polsce, a nie w ziemi obiecanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUL był, jest i będzie. Pozdrawiam Panią Profesor Jedynak. To ostatnia co tak Poloneza wodzi. Reszta to śmieci a szczególnie studenccy kapusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...