Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL broni kobiety, która nazwała papieża ch…

Utworzony przez Marta, 26 marca 2013 r. o 11:28
Hasła: "Partia przewodnią siłą narodu! Wszyscy z PZPR! Główny Sekretarz Partii niech żyje!" zastąpiono obecnie: "Niech żyje koścół katolicki! Religia ponad zdrowy rozsądek! Papież moim panem!" Co to za kraj, w którym nie wolno miec własnego zdnia ani mysleć samodzielnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opryński to ten co bronił tego ch.....na okładce ZOOM? Widocznie lubi to słowo.Żal, świat się kończy.Ciekawe czy dyrektorka tego teatru z Poznania miałaby odwagę nazwać głowę innych wyznawców tym słowem.Żydki albo Muzułmanie momentalnie zrobiliby z nią porządek i gazeta wyborcza na pewno by jej nie broniła.Ten list to kompromitacja.Dobrze wiedzieć kto jest na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Hasła: "Partia przewodnią siłą narodu! Wszyscy z PZPR! Główny Sekretarz Partii niech żyje!" zastąpiono obecnie: "Niech żyje koścół katolicki! Religia ponad zdrowy rozsądek! Papież moim panem!" Co to za kraj, w którym nie wolno miec własnego zdnia ani mysleć samodzielnie ...
A jakbym Cie nazywał pi..ą to byś była szczęśliwa? Tu nie chodzi o samodzielne myślenie, co jak widać u Ciebie szwankuje, tylko o formę przekazu swojego zdania, które było na poziomie rynsztoku. Ciekawe, czy ta baba nie miałaby nic przeciwko jakby wszyscy napisali na swoim (przecież prywatnym) profilu na FB, że jest pi..ą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd się taki ..... biorą ????
Ostatnio edytowany 26 marca 2013 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta pani ma reprezentowac KUL w relacja z zagranica? Jesli to nie pomylka to jakas FARSA!!! Mozna zrozumiec ze swiat staje na glowie, bo pomulily mu sie odniesienia, ale profesor, katolickiej uczelni??? WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było określenie "słowa nieparlamentarne", mówiło się że zachowanie jest "niekulturalne", moim zdaniem za kulturę odpowiedzialni są artyści. Do czego to doszło, w palamencie posłowie używają wulgarnych słów, ertyści bronią wulgarnych wypowiedzi. To na jakim poziomie jest ta KULTURA skoro zwykli obywatele muszą domagać się kultury od artystów, osób publicznych i parlamentarzystów. Dlaczego teraz sztuka jest przeciwieństwem kultury? Boję sie myśleć do czego to doprowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani jest typowym przykładem żarliwej katoliczki. Jest tolerancyjna, wyrozumiała ,szanuje bliźniego swego, kocha wszystkich, potrafi uszanować zdanie innych. Co tydzień przyjmuje komunię, chodzi do kościoła, pracuje na KATOLICKIEJ uczelni. Jest dla mnie wzorem.
Ostatnio edytowany 26 marca 2013 r. o 15:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor KUL nigdy nie powinien popierać osób wystepujących przeciwko Kościołowi i wierze katolickiej a jeżeli tak robi to nie powinien pracować na tej uczelni, ponieważ demoralizuje młodzież i całe środowisko akademickie. Mam nadzieję, że Rektor podejmie właściwe kroki i przykładnie ukaże panią profesor, jeżeli tego nie zrobi to ciemno widzę przyszłośc tej uczelni. Żal mi KUL poniewaz jestem absolwentem tej uczelni, z tego co słyszę to dzieje się tu coraz gorzej. Dokąd KUL zmierza z takimi profesorami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Hasła: "Partia przewodnią siłą narodu! Wszyscy z PZPR! Główny Sekretarz Partii niech żyje!" zastąpiono obecnie: "Niech żyje koścół katolicki! Religia ponad zdrowy rozsądek! Papież moim panem!" Co to za kraj, w którym nie wolno miec własnego zdnia ani mysleć samodzielnie ...
Dziewczyno ! Zastanów się, co ty wypisujesz. Kiedyś PZPR rzeczywiscie była "przewodnią siłą narodu" i wszyscy musieli chodzić np. na pochody pierwszomajowe. Moze więc napiszesz kiedy to kazano ci uczestniczyć np. w drodze krzyżowej lub procesji Bożego Ciała ? Jeżeli nikt cie do tego nie zmusza, to nie używaj nieuprawnionych porównań. A "mysleć samodzielnie" nie oznacza mozliwości używania słów uznawanych powszechnie za wulgarne, bez względu na to kto i do kogo sie zwraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odurzenie wolnością zaowocowało niezwykłym zjawiskiem: obokkultury wysokiej i kultury masowej pojawiło sie coś nowego: LUMPENKULTURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom. napisał:
Właśnie to zrobiłeś, tylko Ciebie nie wyrzucą z pracy. Niech mówi co chce, niech myśli co chce. Ostatnio jak młodzież wszechpolska paliła kukłę z podobizną Tuska, którego wcale zwolennikiem nie jestem, to wszystko było ok.
Jasne jeszcze brakuje, żeby Tuska stawiać na jednym poziomie z Ojcem Świętym.Ogarnij się człowieku!!!! Nie mieszaj polityki do tego co zrobiła ta głupia baba.Chyba się nie powinna obrazić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od czasu uhonorowania Juszczenki nie daję składek na KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzę do kościoła z obawy, że przesiąknę nienawiścią do bliźniego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem co tak mocno odbiło Pani profesor,czy brak promieni słonecznych zaciemniło mózgownicę i dała się podpuścić. Jeżeli jest to przemyślana decyzja, to Pani profesor winna opuścić mury KUL. Wygnać ją na Białoruś lub na Kubę, niech nie zaśmieca dobrym imieniem KUL. Mamy w kraju dość inteligentnych i zdolnych ludzi, którzy zastąpią zdezelowaną prodziekan.Uczenia nie powinna się zastanawiać, aby ją usunąć .
Ostatnio edytowany 26 marca 2013 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jeszcze na przykład panią Wójciak zastrzelić i po kłopocie !?. Przychodzi mi to do głowy jak czytam komentarze tych "świętych". !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Hasła: "Partia przewodnią siłą narodu! Wszyscy z PZPR! Główny Sekretarz Partii niech żyje!" zastąpiono obecnie: "Niech żyje koścół katolicki! Religia ponad zdrowy rozsądek! Papież moim panem!" Co to za kraj, w którym nie wolno miec własnego zdnia ani mysleć samodzielnie ...
skąd przecież tej kur..e nikt nie broni mieć własnego zdania i nikt nie zabraniał 200 ch,jom podpisać list w obronie dziw.. Ewy Wójciak a jeśli komuś mój język sie nie podoba to reklamacje przyjmuje poseł Janusz oraz "artysta" Hołdys którzy takiego języka używają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A P E L . w Poniedziałek Wielkanocny KUL przychodzi do kościołów i zbiera datki na tacę. Kto uważa że papież to ch.j - niech wspomoże KUL chojnie kto jest przeciwnego zdania - nich nic nie daje. Ja osobiście nie dam nic. Niech z tacą pójdą pod "tekturę" i tam zbierają, albo pod cyrk zwany "Teatrem dnia Ósmego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierwszego posta; ja proponuję hasło - Zwyrodnialcy wszystkich krajów łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie czerwone suki się biorą ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BISKUP tuSSk napisał:
Skąd takie czerwone suki się biorą ??
Czy to jest język miłości i wysokiej kultury?Wszelkiemu chamstwu,wulgaryzmom,kaleczeniu języka i obrażaniu bliźniego mówię NIE.Zniżanie się do poziomu rynsztoku rzyniosło Ci ulgę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...