Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL broni kobiety, która nazwała papieża ch…

Utworzony przez Marta, 26 marca 2013 r. o 11:28
kobieta nie suka napisał:
Czy to jest język miłości i wysokiej kultury?Wszelkiemu chamstwu,wulgaryzmom,kaleczeniu języka i obrażaniu bliźniego mówię NIE.Zniżanie się do poziomu rynsztoku rzyniosło Ci ulgę?
Kobita nie sucz,PAPIEŻ nie h.u.j.zapamiętaj suko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w domu tej pani słowo na ch... to norma, Może tak codziennie zwraca się do męża "ty stary ch.....", a on na nią wola "ty k..... niedor......" Śmiem przypuszczać tez, ze jej dzieci to zwykle lacho.... ciągi i deb...ile do kwadratu.. T o tez jest mój prywatny wpis, wiec pani dyrektorka nie powinna się obrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę to interesuje mnie zwolnienie lekarskie tej pani. To już tradycja, ze w razie problemow przynosi się L4. Ja bym radzi la sprawdzić zarówno panis i jej chorobie jak i lekarza, który wydal "le uchę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor, powinien zająć się swoimi wypowiedziami, które doprowadzily ludzi do śmierci, ten człowiek z piekła nie wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna kobitka, ale ten jej szef to kanalia w koloratce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaktam NSZZ Solidarność Organistów, żaden czarnuch nie został Następcom Św. Piotra, pewnie ci łyso teraz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Hasła: "Partia przewodnią siłą narodu! Wszyscy z PZPR! Główny Sekretarz Partii niech żyje!" zastąpiono obecnie: "Niech żyje koścół katolicki! Religia ponad zdrowy rozsądek! Papież moim panem!" Co to za kraj, w którym nie wolno miec własnego zdnia ani mysleć samodzielnie ...
Jak się jest Profesorem na KUL to się ni sra w swoje gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiulenka napisał:
A tak naprawdę to interesuje mnie zwolnienie lekarskie tej pani. To już tradycja, ze w razie problemow przynosi się L4. Ja bym radzi la sprawdzić zarówno panis i jej chorobie jak i lekarza, który wydal "le uchę"
L-4 DOSTAŁA NA ZWYKŁĄ CIOTKĘ, TO JEST PRZECIEŻ NIE MOŻLIWE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak donosi gazeta wybiórcza, prodziekan z Kul-u zrezygnowała z funkcji.Mam nadzieję, że pójdzie dalej i zrezygnuje z pracy na tej uczelni. Wybiórcza chętnie ją przyjmie, będą dalej bronić popaprańców.Co się dzieje z tym narodem? Kultura, co to oznacza.Akcję sikania do 40 nocników.Wierzyć mi się nie chciało, że miało to miejsce w Lublinie.I ta Kultura jest dofinansowywana z naszych podatków. Niech Pan Opryński, tektury i inne "kulturalne dziwolągi" sami finansują te happeningi.Może ktoś w końcu oficjalnie opublikuje, ile kasy z miasta idzie na to badziewie!!! Zorganizował konferencję i broni okładki ZOOM tak jak wielce uciśnionej dyrektorki teatru z Poznania.A wyzywajcie się od ch....sami, finansujcie swoje teatry,drukujcie plakaty i informatory, ale za własną kasę a nie od podatników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to? Do południa jest szanowaną "panią profesor", kształcącą następne pokolenia inteligencji polskiej, "a po robocie" , prywatnie wulgarną do granic babą? Straszne! KUL się chyba już kończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Biedna kobitka, ale ten jej szef to kanalia w koloratce
WITAJ DYSKUTANCIE: JAK mabyć? ŁYSOi tyle! Pocieszajacym jest fakt, że nie tylko ciemnoskóry może wciskć ciemnotę, ale pozostałe barwy też! Zostań z B(L)OGIEM, a będziesz (z) BAWIONY... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W')
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKEFOR napisał:
Jaktam NSZZ Solidarność Organistów, żaden czarnuch nie został Następcom Św. Piotra, pewnie ci łyso teraz. Pozdrawiam
WITAJ NIKEFOR - Wtym ŚW.(irniętym) Bałaganie pogubił się nawet komputer!: JAK mabyć? ŁYSOi tyle! Pocieszajacym jest fakt, że nie tylko ciemnoskóry może wciskć ciemnotę, ale pozostałe barwy też! Zostań z B(L)OGIEM, a będziesz (z) BAWIONY... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W')
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...