Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profilaktyki unikamy jak ognia

Utworzony przez aha, 23 września 2008 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Bzdura. NFZ nałożył różne obostrzenia, które praktycznie dyskwalifikują wykonanie tych badań bezpłatnie dla każdego. Po pierwsze wiek - jest to tylko dla osób starszych. Po drugie chyab 3 czy pieć lat nie mogło byc wcześniej badanie. Po trzecie nie można wykonać tych badań u lekarza u którego się zwykle leczymy bi NFZ mu za to nie zapłaci. Trzeba iść do innego lekarza. To wszystko niestety zniechęca ludzi. Ale co więcej zostanie w NFZ. Będzie można dać sobie z tych środkó podwyżki, bo przecież chcieliśmy leczyć ludzi tylko oni nie przychodzili. Bo i po jaka ch... rę mięli przychodzić jak i tak odeszli by z kwitkiem. Po co ta paranoja. Jak chcecie robić profilaktykę to róbcie ją dla wszystkich a nie wybiórczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepny artykul na temat profilaktyki ktory mnie wkurzyl.Ja chce sie badac a nie moge.Przychodnia wylicza dni i godziny od poprzedniego badania.Nie wazne,ze mam napisane-kontrola za pol roku.Za wszystko place jak chce zrobic.Od paru lat nie udalo mi sie skorzystac z zadnej profilaktyki.Do tego dochodza jeszcze albo balagan albo przekrety,bo okazuje sie ,ze w komp.sa dane o moim badaniu w miejscu i czasie w jakim nie bylam i nie zrobilam.Jest badanie/nie robilam/a wyniku nie ma.I tak wyglada w praktyce profilaktyka.Moze to bedzie czytal ktos z NFZ.Jak sie pieniadze marnuja to nalezy obnizyc poprzeczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁADNY BIUŚCIK,pokażcie coś jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alex napisał:
ŁADNY BIUŚCIK,pokażcie coś jeszcze
Kolego, chyba pomyliłeś strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby wpisujące się powyżej mają 100% racji!!! Jest tyle ograniczeń, ze w praktyce skorzystaniez badań jest niemożliwe. Wszystkie te badania zrobiłam prywatnie, bo albo wiek mnie dyskwalifikował, albo musiałabym brać kilka dni urlopu by pozałatwiac formalności, o ginekologu nie wspomnę - kolejka u państwowego jak stąd do Warszawy. A mammografia - to jest smiech na sali, jestem w grupie ryzyka - i co??? Guzik, bo nie mam 50 lat! A moja babcia i ciocia chorowały przed 50. Więc co- mam siedzieć do 50 licząc po cichu, że mnie się nie przytrafi??? Jeszcze 20 lat na bombie zegarowej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...