Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę wyjaśnić mieszkańcom po co zostało stworzone stanowisko w MPK dla radnego miejskiego Michała Krawczyka, jakie to przynosi korzyści, bo z tego co powszechnie wiadomo to jego zarobki są na poziomie 7 000 zł miesięcznie + premia. Żądam wyjaśnienia po co w firmie przewozowej jaka jest MPK jest stanowisko ds. promocji komunikacji !! (bo fakt bycia kolegą partyjnym prezydenta tubtina i szefem jego kampanii wyborczej powszechnie należy uważać za przypadkowy zbieg okoliczności oraz przebywa na urlopie bezpłatnym jako pracownik UM). Ponadto prosimy ,,rzetelnego pracodawcę'' o wyjaśnienie sprawy ,,lojalek'' jakie są dawane kierowcom przy przedłużaniu umowy oraz wyjaśnienie dla czego pewnej grupie kierowców nie przedłużono umów i pracę, a następnego dnia zostali zatrudnieni na umowach śmieciowych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W restawuracji u Szewca owa zniżka respektowana tylko do godziny 18:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mpk przejmuje obowiązki ZTM, to niech sprawi by w autobusach irexu i meteora było czyściej. Panie Krawczyk, Fulara zróbcie coś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy dla studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Glazurze Królewskiej kiepsko ze zniżką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5% strefa zdrowia? i tak sie tam placi jak za zboze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem krwiodawcą. Mam bilet darmowy. Gdybym nie miał - kupowałbym przejazdówkę. Teraz nie mogę należeć do programu. To jakaś forma kary za oddawanie krwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
a kiedy dla studentów
Student też przecież może z tego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jamm napisał:
Jestem krwiodawcą. Mam bilet darmowy. Gdybym nie miał - kupowałbym przejazdówkę. Teraz nie mogę należeć do programu. To jakaś forma kary za oddawanie krwi?
Nie. Przejazdówkę możesz sobie kupić tak czy siak. Nie musisz korzystać ze swojego przywileju na darmową jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga napisał:
Nie. Przejazdówkę możesz sobie kupić tak czy siak. Nie musisz korzystać ze swojego przywileju na darmową jazdę.
Za ten przywilej "darmowej" jazdy , płaci każdy pracownik od każdego biletu rodzinnego. Czasy darmowego biletu skończyły się wraz z powstaniem ZTM-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry! Bardzo proszę o rozwinięcie wątku przez osoby, które zmagały się z podobną sytuacją. Deb0308 - To jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...