Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program otwarcia stadionu w Lublinie nadal tajny

Utworzony przez Kris, 3 września 2014 o 08:07 Powrót do artykułu
Piszą o Lublinie, a na zdjęciu LUBEIN, gdzie to jest?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piszą o Lublinie, a na zdjęciu LUBEIN, gdzie to jest?
Lubein to ta wioseczka koło Świdniajka
0
Chyba macie problem ze wzrokiem! Pozdrawiam.
0
Krisu i Gościu do okulisty a może i psychiatry....
0
Na otwarciu juz wiadomo,ze bedzie Agnieszka Chylińska + wygrani z x-factora oraz mam talent- młodzież pewnie porwie wszytskich do zabawy
0
Przepiękny stadion, świetne zdjecie było na GW-stadion nocą, ale robi wrażenie, w końcu Lublin ma swój stadion
0
super, że udało sie ściagnąc tvn...(nie ukrywam, ze to moja ulubiona stacja), ale to bedzie przede wszytskim promocja naszego stadionu
0
Taki akurat ten stadion jak na nasze miasto, nie byłam nawet w okolicy, żeby zobaczyć chociaży z zewnątrz,  wiec tym bardziej z wielką ciekawością pójdę na otwarcie
0
Ciekawe czy będzie kasia sawicka, uwielbiam Ją
0
super, że udało sie ściagnąc tvn...(nie ukrywam, ze to moja ulubiona stacja), ale to bedzie przede wszytskim promocja naszego stadiotak dobry pomysł na ta współpracę z tvn
i dobrze ,ze zagrają młodzi artyści, kórym jescze sodówka do głowy nie uderzyła i za koncert niecała godzinkę trwający chcą tysiace zotych
0
Na otwarciu juz wiadomo,ze bedzie Agnieszka Chylińska + wygrani z x-factora oraz mam talent- młodzież pewnie porwie wszytskich do zabawy
Agniecha chylińska to b. dobry pomysł, da czadu byłam na Jjej koncercie w wawie to pełny odlot
0
Chylinska jak nabradziej ok, ale nie lubię Okupnik- tak z gębiszona mi nie pasi
0
Przeca na zdjęciu pisze jak byk LUBEIN.
0
Ciekawe ile Miasto Lublin weźmie od TVNu za udostępnienie obiektu na ICH imprezę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: