Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program otwarcia stadionu w Lublinie nadal tajny

Utworzony przez Kris, 3 września 2014 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Piszą o Lublinie, a na zdjęciu LUBEIN, gdzie to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą o Lublinie, a na zdjęciu LUBEIN, gdzie to jest?
Lubein to ta wioseczka koło Świdniajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba macie problem ze wzrokiem! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krisu i Gościu do okulisty a może i psychiatry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na otwarciu juz wiadomo,ze bedzie Agnieszka Chylińska + wygrani z x-factora oraz mam talent- młodzież pewnie porwie wszytskich do zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepiękny stadion, świetne zdjecie było na GW-stadion nocą, ale robi wrażenie, w końcu Lublin ma swój stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że udało sie ściagnąc tvn...(nie ukrywam, ze to moja ulubiona stacja), ale to bedzie przede wszytskim promocja naszego stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki akurat ten stadion jak na nasze miasto, nie byłam nawet w okolicy, żeby zobaczyć chociaży z zewnątrz,  wiec tym bardziej z wielką ciekawością pójdę na otwarcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będzie kasia sawicka, uwielbiam Ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że udało sie ściagnąc tvn...(nie ukrywam, ze to moja ulubiona stacja), ale to bedzie przede wszytskim promocja naszego stadiotak dobry pomysł na ta współpracę z tvn
i dobrze ,ze zagrają młodzi artyści, kórym jescze sodówka do głowy nie uderzyła i za koncert niecała godzinkę trwający chcą tysiace zotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na otwarciu juz wiadomo,ze bedzie Agnieszka Chylińska + wygrani z x-factora oraz mam talent- młodzież pewnie porwie wszytskich do zabawy
Agniecha chylińska to b. dobry pomysł, da czadu byłam na Jjej koncercie w wawie to pełny odlot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylinska jak nabradziej ok, ale nie lubię Okupnik- tak z gębiszona mi nie pasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeca na zdjęciu pisze jak byk LUBEIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile Miasto Lublin weźmie od TVNu za udostępnienie obiektu na ICH imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...