Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Projekt budżetu Lublina: Jakie inwestycje są w planach?

Utworzony przez wiedzący, 18 listopada 2010 o 07:34 Powrót do artykułu
Jest to tylko projekt budżetu, budżet będzie uchwalany w styczniu przez nowego prezydenta Lublina..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To skandal, że przedłużenie ul. Związkowej całkowicie wyleciało z budżetu. Myślę, że dziennikarze powinni zainteresować się tą sprawą. Rudnik, dynamicznie rozwijająca się nowa dzielnica jest praktycznie pozbawiona infrastruktury drogowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na upamiętnienie swoich ofiar, powinni kasę wyłożyć sami Żydzi. Ciekawe czy oni by tali na upamiętnienie naszych choćby grosz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszne to jest!Wybudowanie nowego odcinka ul. Grygowej do nieremontowanej będącej w fatalnym stanie Dr. Męczenników Majdanka to jakieś nieporozumienie. To juz chyba lepiej wyremontować Dr. Męczenników Majdanka albo samą ul. Grygową lub też przebudowanie ul. Doświadczalnej łącząca Dr. Męczenników Majdanka z Al.Witosa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marcin napisał:
Na upamiętnienie swoich ofiar, powinni kasę wyłożyć sami Żydzi. Ciekawe czy oni by tali na upamiętnienie naszych choćby grosz.
Żartowniś z Ciebie, pejsaci upamiętnienie to mają głęboko gdzieś tyllko nasi lizodu...y im nadskakują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na pomnik dla Żydów ??!!! A czy Żydzi nie mogą sami sfinansować tego pomnika, albo ich mordercy - Niemcy ??!!!!! Co my do tego do cholery mamy ????? Poza tym ul. Łęczyńska, Staszica, Narutowicza, znowu nie zostanie odremontowana......to SKANDAL Panie KRzysztofie Żuk !!!!!!!! Jest Pan do bani !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
30% budżetu jest marnowane - biedny tak nie robi i przez najbliższe lata nikt tego nie zmieni bo wielu nieudaczników żyje z tego budżet od tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie co za idioci to opracowali? tyle milionów na drogi którymi nikt nie jeździ. A co z Łęczyńską albo narutowicza na których cały dzień stoi sznur samochodów a nawierzchnia jest w stanie fatalnym !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ ZUK SPRAWCA ZADŁUZENIA 700 MLN ZŁ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jezeli miasto biedne w budowe i naprawe drog to mieszkancy powinni zadac pytanie MONDRALI z Ratusza czy 1Budowa pomnika upamientniajaca zydow Lubelskich jest Wlasnie TERAZ NAJWAZNIEJSZ [czy tablica na placu czy kamienicy nie wystarczy 2.CZy budowa miasteczka ruchu drogowego w parku ludowym za 5.4 mil zlotych jet TERAZ NAJWAZNIEJSZ 3.CZY wszyscy pracownicy Teraz urzedu musza miec Klimatyzacje za prace malo efektywna .Ludzie ta kase nalezy przeznaczyc na wazne inwestycje czy to drogowe czy sportowe dla mlodych ludzi aby nie opuszczali to miasto przez pana Zuka,gdzie on zrzadzi afigurantem ostatni rok to Wasilewski to on steruje miastem z 2[drugiego siedzenia]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A CO Z DUCHA- AL SOLIDARNOSCI- TYLE O TYM PISANO JUZ A W PLANACH TEGO NIE MA?? A NOWE BLOKI TAM POWSTAJA I ZARAZ JE BEDĄ ODDAWAĆ- CO TYLKO ZWIĘKSZY KORKI!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim prawem pan Zuk wola lub rezerwuje 10 mil zltych[tam chodzilo o kilka domow czy dzialek wykup na lotnisko gdzie Palikot prosil o 7.5 miliona zlotych w sejmie[ale nie otrzymal bo zablokowali z pana sp.Swit Natalia ?] czyzby przez pare miesiecy urosly potrzeby PO az o 2.5 mil zlotych wiecej =pytan jest bardzo wiele prosze sprawdzic szczegolnie pana vice Ż....a ktory majstruje przy finansach a sam Suto oplacany za CO??????.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jezuuu, jak widzę ile pieniedzy jest w Lublinie marnowanych na bzdety to mnie szlag trafia! Miasteczko rowerowe ! Stadion(kolejny do zarośniecia trawą)! I kolesie kolesiów, którzy wezmą kasę za projekty, poprawki, ustawione przetargi, etc... A tyle potrzebnych działań nie bedzie kontynuowanych, chociaz przez lata się sprawdzały i przynosiły efekt. Własnie z powodu braku pieniędzy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu znajdziemy ciekawą rozmowę na temat PR Platformy Obywatelskiej. W tym programie Sprawka z Rybą rozjechali Platformę Brawo Lech Sprawka i... wolne media
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jest! Zabrać dzieciom z podstawówek i dać na kamień żydom. Niech żyje Nowy Porządek Świata, Żuk i PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krzysztof żuk jest z tej samej partii co wasilewski i NAPEWNO NIE ROZLICZY TYCH SKANALICZNYCH RZĄDÓ WASILEWSKIEGO. Lublin jest 2 po Wroclawiu pod wzgęlem zadlużenia Róznica jest tylko taka, że WROCLAW JEST WIELKIM PLACEM BUDOWY A LUBLIN WYGLĄDA JAK PO BOMBARDOWANIU. Wroclaw bedzie mial euro2012, a w lublinie nie da się niczego zorganizować. praktycznie wszytskie drogi dziurawe, syf w miescie niesamowity, wszędzie walają się te cholerne plakaty wyborcze, zaniedbana starówka, na każdym rogu ulicy czai sie żul, a okolice dworca pks wyglądają jak jakaś DZIELNICA RUMUNÓW. Zaglosujmy na Lecha Sprawkę, bo nikt inny nie rozliczy rządów, albo lepiej rozwalania miasta przez wasilewskiego. Sierakowska natomiast moze dalej sprawę pogorszyc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak,w POśredniaku śmierdzi szczególnie i to bynajmniej nie za sprawą interesantów. "WIETRZENIE " tej instytucji jest jak najbardziej wskazane. Ciekawy jestem w ilu procentach okazali się przydatni jako oferent miejsca pracy w stosunku do sytuacji gdzie poszukujący sam sobie jej poszukał i fakt do nich tylko zgłosił ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie są moi radni z Wrotkowa, Krochmalnej,.... Chyba się okopali w Starym Lesie? Nic nie "zgarnęli" dla mieszkańców , tylko KASĘ dla siebie. Niech opowiedzą co załatwili dla mieszkańców tej zapomnianej części miasta? Np. skrzyżowanie Wrotkowska-Diamentowa, remont nawierzchni na ul. Krochmalnej/... Owszem, załatwili park rowerowy, na którym oprócz FETY OTWARCIA nie było tam żadnej żywej duszy z rowerem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŻUK ZACZYNA LUDZI ROBIĆ W CH"UJA JAK WASILEWSKI. OKAZUJE SIĘ ZE NIE PLANUJE REWITALIZACJI DWORCA PKS. "Co z Podzamczem? Nie ma w podpisanym przez Żuka zobowiązaniu rewitalizacji Podzamcza. Kandydat PO na prezydenta tłumaczy, że to przedsięwzięcie skomplikowane, kosztowne i czasochłonne. - Nie mogę dać gwarancji, że całość rewitalizacji Podzamcza będzie zrealizowana do 2014 r. - twierdzi Żuk. Zapowiada, że wkrótce wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich miasto ogłosi konkurs na wizję tej części miasta. Zwycięska praca będzie wzięta pod uwagę przy opracowywaniu planu zagospodarowania przestrzennego Podzamcza. - Będzie on gotowy w 2012 roku - uważa Żuk. Potem miasto musi znaleźć inwestorów, którzy sfinansowaliby szacowane nawet na kilkaset milionów złotych. - Bez inwestorów tego nie zrobimy. Bardzo liczę na to, że wśród zainteresowanych będą też lubelscy przedsiębiorcy - mówi Żuk." Więcej... http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8679944,Wybory_2010__Zuk_podpisal_Kontrakt_dla_Lublina.html#ixzz15dfuRhkB INNYMI SLOWY, ŻUK PODPISAL 10 POSTULATÓW O OGÓLNEJ WYMOWIE.Jezeli podzamcza w nim nie ma to znaczy ze zuk nie będzie się czuć zobligowany do zrobienia czegokolwiek zeby lepiej to wyglądalo a reszta 10 postulatów?: -MA BYC PRZEDSZKOLE DLA KAZDEGO DZIECKA(jak liczba ludnosci w LBL dalej bedzie spadac, żuk dponie swego) -ESK 2016(pożyjemy zobaczymy, jak nie wyjdzie zuk zwali wine na komisje konkursową i powie ze się staral) -NOWOCZESNA KOMUNIKACJA MIESKA(tez zero konkretów, juz teraz kupiono nowe autobusy, nowoczesnosc jest względna) -REWITALIZACJA OGRODU SASKIEGO(pewnie wymieni asfalt na kostke i wymieni lampy, nic szczegolnego) - przebudowa ul. Sowińskiego z budową estakady nad ul. Głęboką (TO NIEWIELE JAK NA INFRASTRUKTURE W LUBLINIE, WIĘKSZOŚĆ DRÓG DZIURAWYCH A TEN IDZIE NA WYBORY I MOWWI ZE PRZEBUDUJE DWA SKRZYZOWANIA) - przebudowa skrzyżowania al. Solidarności - ul. Sikorskiego - ul. Ducha -nowy plac litewski(wg mnie wyrzucanie pieniedzy w bloto, pl litewski nie wygląda tragicznie a lubelskie drogi i owszem, tak samo podzamcze) -budowa stadionu przy ul. Krochmalnej wraz z całym niezbędnym układem komunikacyjnym(pewnie na to pójdzie cala kasa, będziemy dalej żyć w dziadowskim lublinie z wyje***ym stadionem) -trzy tysiące nowych miejsc pracy, które powstaną dzięki ściągnięciu do Lublina nowych inwestorów(jedyny konkretny postulat, choc wasil mowil to samo, ja zukowi nie wierze) Więcej... http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8679944,Wybory_2010__Zuk_podpisal_Kontrakt_dla_Lublina.html#ixzz15dhoESBy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Tu znajdziemy ciekawą rozmowę na temat PR Platformy Obywatelskiej. W tym programie Sprawka z Rybą rozjechali Platformę Brawo Lech Sprawka i... wolne media
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: