Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator: Palikot nie zakłócał wiecu Kaczyńskiego

Utworzony przez Moher, 4 listopada 2010 o 18:12 Powrót do artykułu
Zabawne, byłem na tym wiecu i słyszałem na własne uszy jak palikot zaczepiał bez przerwy Kaczyńskiego... Zwracał się do niego przez mikrofon i przerywał jego wypowiedzi... Jak dla mnie to zakłócanie wiecu... Widać jednak, że prokurator nie jest niezależny od władzy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadomo było z góry, że tak to się skończy.
0
ZOBACZ DOMINIKA TARASA – AUTORYTET GAZETY WYBORCZEJ I PO-BOLSZEWII !!! http://www.youtube.com/watch?v=8SXCVVxHbRg&feature=related
0
TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PRZECIERZ PAN PALIKOT NIGDY NIE JEST WINNY I NIC ZŁEGO NIE ROBI.W PLATFORMIE TEŻ NIGDY NIE BYŁ KARANY BO NIE MIELI GO ZA CO KARAĆ.
0
JAK TO NIE ZAKŁÓCAŁ!? ,PRZECIEŻ CAŁA POLSKA WIDZIAŁA JAK SIĘ HAŁAŚLIWIE ,PROWOKACYJNIE A PRZEDE WSZYSTKIM PO CHAMSKU ZACHOWYWAŁ TEN PROSTAK Z LUBLINA,JESTEM OBURZONA ! KACZYŃSKIEGO BŁYSKAWICZNIE SĄD UZNAŁ WINNEGO KŁAMSTWA I TO MA BYĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ?
0
Jednym słowem TARGOWICA.
0
Może biłgorajski paleciarz wiecu Kaczyńskiego nie zakłócał, ale życie w tym kraju obrzydza do reszty.
0
Myślę, że gdyby Polikot nawet kogoś zadźgał, to też byłby niewinny, bo przecież nie o winę tutaj chodzi, tylko o przynależność, a tą ma (miał)jedynie słuszną ....
0
PROKURATOR dno. Wykształcony
0
Chamuś chamusiowi robi dobrze... To efekt braku lustracji środowisk prawniczych - jednej z najbardziej zdegenerowanych grup zawodowych. Powinno się upublicznić nazwisko tego prokuratora. Albo jakiś TW albo pożyteczny idiota.
0
Dno! jednym słowem. Też byłem na tym wiecu i uważam, że zachowanie Palikota było po prostu prostackie, aroganckie i chamskie. Brakowało jeszcze, żeby klocka postawił w ramach happeningu. Ale i to pewnie by mu przeszło bezkarnie, jako nieskrępowana wolność wypowiedzi artystycznej. Szkoda gadać...
0
Niesamowita dyspozycyjność prokuratora.Może to człowiek głuchoniemy i nic ze świata zewnętrznego do niego nie dociera?
0
Niesamowite. Ja gdy wywiesiłem do wiadomosci mieszkańcom osiedla że administracja korzysta z nielegalnych urządzeń pomiarowych w celu naliczania opłat za media zostałem ukarany przez sąd i nie ważne było że ta informacja była kopią odpowiedzi przysłanej przez Okręgowy Urząd Miar. Zamiast w związku z tym za takie postepowanie ukarać administratora zgodnie z prawem to na mnie znaleziono paragraf.Jak z tego widać za doniesienie o udowodnionym przestępstwie też można być ukaranym. Jak widać jednym wszystko wolno a drugiemu nic nie wolno. Gratuluję jakości ludzi zatrudnionych w prokuraturach.
0
JAKI RZAD - TAKI PROKURATOR. SAMI-SWOI.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: