Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie omijajcie tą firmę z daleka mnie i moich kolegów ta firma też oszukała.Pojechaliśmy do Niemiec i przyjechaliśmy bez niczego i zgadzam się z tym co było napisane o tej firmie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ludzie omijajcie tą firmę z daleka mnie i moich kolegów ta firma też oszukała.Pojechaliśmy do Niemiec i przyjechaliśmy bez niczego i zgadzam się z tym co było napisane o tej firmie!!!
Od roku sądzę się z nimi o wypłatę wynagrodzeń.Też pracowałem w Niemczech na budowie.Po trzech tygodniach kazali mi zjechać do domu-bez kasy i jeszcze szantażują wekslem.Sprawa w Sądzie jest w toku.Szukam ludzi też przez nich oszukanych.Proszę o kontakt prze maila: jan@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Od roku sądzę się z nimi o wypłatę wynagrodzeń.Też pracowałem w Niemczech na budowie.Po trzech tygodniach kazali mi zjechać do domu-bez kasy i jeszcze szantażują wekslem.Sprawa w Sądzie jest w toku.Szukam ludzi też przez nich oszukanych.Proszę o kontakt prze maila: jan@interia.pl [/quote] [quote name='jan' timestamp='1340529766' post='641361'] Od roku sądzę się z nimi o wypłatę wynagrodzeń.Też pracowałem w Niemczech na budowie.Po trzech tygodniach kazali mi zjechać do domu-bez kasy i jeszcze szantażują wekslem.Sprawa w Sądzie jest w toku.Szukam ludzi też przez nich oszukanych.Proszę o kontakt prze maila: jan@interia.pl
Nowy kontakt w sprawie tych oszustów: Jan.Buki@interia.pl Proszę odezwij się.Może moglibyśmy sobie nawzajem pomódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem sprawę w sądzie! dzień po nie odbytej rozprawie przyszło pismo z prokuratury że umorzyli śledztwo. Złodzieje mają wszędzie wtyki, a zwykły człowiek musi cierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam tez robiłem w niemczech i tez mnie oszukał jak innych moich kolegow jest ich troche omijajcie prezesa JANUSZA z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukują nie tylko pracowników z Niemiec. W Lublinie mają produkcję szyb i też nie wypłacają pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ten czlowiek jest skonczony tylko tyle moge napisac to jest szor chowajacy sie po kanalach ma tyle dlugow ze za pewne nie ma tyle wlosow na glowie.brak slow na ta cala firme to jest banda oszostow nic wiecej ale juz nie dlugo przekona sie ze jest nikim ktos mu do dupy sie dobierze i w tedy bedzie blagal o litosc......z pozdrowieniami dla pana Waissa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zostalem oszukany przez ta firme juz drugi raz jak zawsze kreci ze pieniadze bede tylko pytanie kiedy juz czekam od pazdziernika powturzyla sie ta sama sytuacja co rok temu zostawil moja rodzine bez srodkow do zycia!!!!!!!!!ale tez cwany z niego gosc jak bedzie potrzebowal do pracy to pieniadze sie znajda zalegle stawia ultimatum praca a pozniej pieniadze zalegle jak komus zalerzy na kasie zeby odal to pojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam osób oszukanych przez Invest-plan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja tez zostałem oszukany przez niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...