Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator żąda 25 lat więzienia za zabójstwo 14-latki

Utworzony przez Roman, 24 kwietnia 2012 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda nie tuczy,a uczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
zastanawia mnie co autor mial na mysli i jaki to ma zwiazek z ta sprawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło do zabójstwa dziecka
Że co? Od kiedy to dzieci dobrowolnie uprawiają seks? Ech, gdyby była zaledwie rok starsza, nikt by jej nie nazywał "dzieckiem". A tak "dziecko" samo chciało się ruchać, zaszło w ciążę itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Że co? Od kiedy to dzieci dobrowolnie uprawiają seks? Ech, gdyby była zaledwie rok starsza, nikt by jej nie nazywał "dzieckiem". A tak "dziecko" samo chciało się ruchać, zaszło w ciążę itd...
To co robila ta mloda dziewczyna nie ma znaczenia w tej spawie. A dzieckiem byla, chociazby dla swoich rodzicow. Ten chlopak jest morderca i tyle w tym temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
To co robila ta mloda dziewczyna nie ma znaczenia w tej spawie. A dzieckiem byla, chociazby dla swoich rodzicow. Ten chlopak jest morderca i tyle w tym temacie...
Chłopak jest mordercą, to fakt. Jednak bardzo się mylisz, że to co robiła "ta młoda dziewczyna" nie ma znaczenia w tej sprawie... To co robiła było niestety przyczyną jej śmierci. Gdyby, do jasnej ......, zajmowała się nauką i rozrywkami odpowiednimi dla dziewczyn w takim wieku żyłaby do dzisiaj. Dlaczego nikt nie zadaje sobie, przy okazji tej tragedii, pytania o rolę rodziców w wychowaniu dzieci. Jak wychowana została dziewczyna, która w wieku 14 lat uprawia seks? Jak wychowany został chłopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
100% prawdy!! a obruszone lewactwo niech samo płaci na "samotne matki". Radek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle,ze Wysoki Sąd osadzający tego zwyrodnialca weżmie pod uwagę wszystkie motywy zbrodni a ta zbrodnia była dokładnie przez niego zplanowana on z tym jechał na to spotkanie.A to ze jest młody to fakt ,wyjdzie jako półwieczny recydywista i co po takim zyciu? A tej młodej dziewczynie nikt zycia nie zwroci.mam taką nadzieje jako rodzic,ze kara bedzie adekwatna do czynu.Prokurator zada 25 lat wiezienia ale to za mało za uduszenie zywego czlowieka. mysle ze Sad nie zmniejszy zadania prokuratora bo byłaby to wielka zgroza i wszyscy myśleliby ze ma tak wplywowa i wykształcona matke która trzesie sądem w Lublinie a to jest puste i niewyksztalcone babsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 14-latke powinno być 100-14 czyli tyle ile mogła żyć = 86 lat więzienia... w polsce kary to granda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
za 14-latke powinno być 100-14 czyli tyle ile mogła żyć = 86 lat więzienia... w polsce kary to granda...
nie wpadlem na takie wyliczanki matematyczne prawo gościu jesteś bardzo mądry i inteligenty to wychodzi dożwocie.brawo jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Karol D. na pierwszym przesłuchaniu wyznał, że dusił dziewczynę łokciem aż przestała oddychać. W sądzie nie chciał odpowiadać na żadne pytania. Przepraszał jedynie rodziców zamordowanej oraz własnych" ... cwany gapa. Bał się, że jak będzie gadał to się zamota w kłamstwach co do szczegółów i jeszcze bardziej się pogrąży. Już adwokat mu doradził, że gęba na kłódkę i walczymy o jak najniższy wyrok, max 5 lat pierdla, a wyjdziesz po połowie orzeczonej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry napisał:
Chłopak jest mordercą, to fakt. Jednak bardzo się mylisz, że to co robiła "ta młoda dziewczyna" nie ma znaczenia w tej sprawie... To co robiła było niestety przyczyną jej śmierci. Gdyby, do jasnej ......, zajmowała się nauką i rozrywkami odpowiednimi dla dziewczyn w takim wieku żyłaby do dzisiaj.
Przyczyną jej śmierci było to, że jakiś 18-letni wieśmak spod Kraśnika (notabene matka mordercy pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku na jakimś niższym stanowisku administracyjnym - sprawa została przeniesiona do Lublina żeby nie było obaw matactwa) stracił panowanie nad sobą i zareagował jak zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Żeby oceniać tą sprawę trzeba znać dziewczynę i chłopaka, gówniara w ksiązkach powinna siedzieć a nie dupą robić takie są fakty, już nie jednego chciała na kasę w taki sposób zrobić to się doigrała, jej już nie ma i chłopak też ma zmarnowane życie, pytam się gdzie są rodzice co pozwalają na takie sprawy w wieku 14 lat- są dumnie że dziecko ma powodzenie wśród chłopaków - ludzie to patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił, jedną małoletnią dupodajkę mniej. My w Polichnie wiemy jak było - ta mała sucz uprawiała seks z wieoma mężczyznami za kasę, szantażowała nie tylko ciążą Karola. Prędzej czy później musiało ją to spotkać. Spójrzcie prawdzie w oczy ludzie - z kaym rocznikiem coraz więcej nieletnich dziwek. Niemniej, życzę ci suowego wyroku, karolku, za to, że byłeś tak głupi by nie umieć pozbyć się ciała. ;-)) Poza tym wszyscy w Polichnie jesteśmy za Tobą, stary przyjacielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Karol nie zasłużył sobie na karę 25 lat ani na wiecej, ponieważ jestem święcie przekonana, że popełnił zabójstwo nieumyslnie. Prokuratura nie wie nic o Kamili S. Dziewczyna nie była pilnowana przez rodziców, mogła sobie chodzić gdzie chciała i robić co tylko jej się żywnie podobało. Mieszkam w okolicy to wiem. I to sa rodzice? nie martwili sie gdzie przebywa ich corka i co sie z nia dzieje... Dziewczyna wracala do domu po nocach i czasami znikala z domu na dluzej. Dopiero po kilku dniach rodzice przypomnieli sobie o jej istnieniu. i z tego co wiem _ po jej smierci nie wygladali ani na zalamanych, ani na smutnych i pograzonych w zalu, zalobie...!!! wygladalo to jakby kamien spadl im z serca. Prawda jest tez ze dziewczyna chciala zlapac karola na dziecko.!!!! Karol 3mam kciuki!!~!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem coś. Znalam ta dziewczyne i moge smialo powiedziec ze sama sie pchala no wiecie do czego... a poza tym wiem tez ze robila to ze starszymi o wiele od siebie facetami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zycze Karolowi najgorszego wyroku bo na niego nie zasluzyl... co prawda jest winny, ale moim zdaniem zrobil to nieumyslnie... Byl roztrzesiony bo to male jak to mowia "dziecko" posunelo sie do szantazu... Poza tym jak mozna zabrac wynik usg siostry i go przerobic na swoj??? ta gowniara zrobila to specjaalnie. Karolu szkoda mi ciebie, nie jej- i nie tylko Polichna jest z toba... 3mam kciuki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa:Goście Napisano dziś, 08:23 #13 Witam Żeby oceniać tą sprawę trzeba znać dziewczynę i chłopaka, gówniara w ksiązkach powinna siedzieć a nie dupą robić takie są fakty, już nie jednego chciała na kasę w taki sposób zrobić to się doigrała, jej już nie ma i chłopak też ma zmarnowane życie, pytam się gdzie są rodzice co pozwalają na takie sprawy w wieku 14 lat- są dumnie że dziecko ma powodzenie wśród chłopaków - ludzie to patologia ____ Ja właśnie znałam Kamilę Suszczyk, no bo w sumie kto by jej nie znał. Poza tym niosła ona sama rozgłos o sobie Na Brzozówce, w Polichnie, i pobliskich miejscowościach.... Zgadzam się, że Karol zmarnował sobie życie przez swój nieumyślny czyn, ale gówniarze się należało, bo jak już pisałam jej rodzice mieli w du*** to co ona robi i gdzie i z kim sie szlaja, dopiero po czasie sie ockneli ze maja corke... Ta mloda "kurewka" łasiła sie do kazdego chlopaka, a nawet starych prykow ok. 30lat... I to jest w wiekszosci wina rodzicow...!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie pomyślę ze wlasnie karola moglo spotkac cos takiego to mnie szlag trafia.....!!!!!! Dobry chlopak, fajny kolega....!!!! ja je*ie!!!! Szkoda, wielka szkoda Karolu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio też uratowałem kumpla od takiej jednej z Brzozówki - teraz mnie nienawidzi ale będzie mi jeszcze dziekował, z daleka od takich dziewczynek które mają taki "public relation" . Gówniary do książek i uczyć się a nie szlajać po knajpach, barach, hotelach, ochronach , itd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...