Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, wielką nadzieję, że współwięźniowie odpowiednio to ścierwo potraktują. Nie nazywam go człowiekiem, bo już dawno nim nie jest!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Ciągle widziałam ich pobitych – przyznała siostra oprawcy." - dlaczego ona nie zareagowała???????:((((
0
Tylko szafot byłby odpowiednią karą dla takich zwyrodnialców!Niestety w Polsce kara ta została zniesiona nie pojmuję dlaczego?!
0
Siostra przyznała się, że brat już wcześniej znęcał się nad matką i ojczymem. Później widziała ich pobitych i w żaden sposób nie zareagowała?
0
Dramat dla rodziny. Gdzie był ksiądz?
0
Siostro skoro wieszialas ze brat zneca się nad mamą dlaczego pozwolilas żeby mieszkała znim w lewym domu.
0
Takie art nie powinny być publikowane PRZED 22:00 - przecież do jasnej ch. dzieci to czytają!
0
Brak mi słów na zachowanie tego mężczyzny. Współczuję tej kobiecie. Mam nadzieję, że syn dostanie na tyle długi wyrok by jego matka mogła choć ostatnie lata życia przeżyć w spokoju.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
" Ciągle widziałam ich pobitych – przyznała siostra oprawcy." - dlaczego ona nie zareagowała???????:(((( Ponieważ aby skutecznie ścigać zwyrodnialca potrzebne byłyby zeznania pokrzywdzonych, a oni pewnie nie chcieli zeznawać. Możliwe, że sama się bała, nie wiemy też czy miałą gdzie zabrać matkę. Chciałbym wierzyć, że sąd wymierzy mu tak długą odsiadkę żeby nie miał już możliwości krzywdzenia rodziny. Może chłopcy pod celi zajmą się odpowiednio tą chodzącą kupą g.-.a
0
Tylko kastracja powinna zadziałać + jakieś minimum 15 lat bez możliwości warunkowego.
1
Komuś takiemu przysługuje jeszcze obrońca??????!!!!!!
0
brudny śmieć - dożywocie!
1
Katolik, chowany " w panu"...
0
Zabić sku...syna bez sądu
1
Nie ma kary dla takiego zwyrodnialca. Własnej matce, która urodziła, odkarmiła, i która ma teraz 70 lat albo więcej zgotować taki los.. no jak można? Nie osądzajcie córki. w artykule piszą, że facet miał odsiadki za znęcanie nad starszymi ludźmi, więc najwyraźniej podejmowano odpowiednie kroki by tą krzywdę przerwać. problem w tym, że po dbyciu kary ten zwyrodnialec wychodził  z więzienia  i wracał do domu. często jest rownież tak że niezależnie od wyrządzonych krzywd matki stają za swoimi dziećmi, trudno to zrozumić ale tak jest. jakby nie dowierzyły, nie dopuszczały do siebie myśi że ich włsne dziecko może zrobić coś takiego. oby nigdy nie wyszedł z tego więzienia.
0
Z wyglądu jakiś LEWUS podobny do Lenina. Myślę, że mógł głosować na Partię Razem...
0
Tego typka co w Sopocie na Monciaku staranował przechodniów wypuścili z domu wariatów bo nasi Sund tak chciał. A tego od matki wsadzić do domu gdzie jest agencja towarzyska i dać mu miesięczny abonament. Wyleczy się szybko jak ten furiat z Sopotu. I PO co ten rejwach. Wariaci byli, są i będą.
0
obciąć jajca na żywca i rzucić lwom na pożarcie.Sku.....syn zabić to za mało!!!żryć nie dawać niech zdycha w mękach!!!
0
kozia broda!!!ZWYRODNIALEC!!!ZABIĆ
0
dzieci sie wychowuje a nie tylko hoduje
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: