Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Kazał się matce rozebrać i ją zgwałcił. Krzysztof Z. na ławie oskarżonych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2017 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, wielką nadzieję, że współwięźniowie odpowiednio to ścierwo potraktują. Nie nazywam go człowiekiem, bo już dawno nim nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ciągle widziałam ich pobitych – przyznała siostra oprawcy." - dlaczego ona nie zareagowała???????:((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szafot byłby odpowiednią karą dla takich zwyrodnialców!Niestety w Polsce kara ta została zniesiona nie pojmuję dlaczego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siostra przyznała się, że brat już wcześniej znęcał się nad matką i ojczymem. Później widziała ich pobitych i w żaden sposób nie zareagowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat dla rodziny. Gdzie był ksiądz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siostro skoro wieszialas ze brat zneca się nad mamą dlaczego pozwolilas żeby mieszkała znim w lewym domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie art nie powinny być publikowane PRZED 22:00 - przecież do jasnej ch. dzieci to czytają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów na zachowanie tego mężczyzny. Współczuję tej kobiecie. Mam nadzieję, że syn dostanie na tyle długi wyrok by jego matka mogła choć ostatnie lata życia przeżyć w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
" Ciągle widziałam ich pobitych – przyznała siostra oprawcy." - dlaczego ona nie zareagowała???????:(((( Ponieważ aby skutecznie ścigać zwyrodnialca potrzebne byłyby zeznania pokrzywdzonych, a oni pewnie nie chcieli zeznawać. Możliwe, że sama się bała, nie wiemy też czy miałą gdzie zabrać matkę. Chciałbym wierzyć, że sąd wymierzy mu tak długą odsiadkę żeby nie miał już możliwości krzywdzenia rodziny. Może chłopcy pod celi zajmą się odpowiednio tą chodzącą kupą g.-.a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kastracja powinna zadziałać + jakieś minimum 15 lat bez możliwości warunkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś takiemu przysługuje jeszcze obrońca??????!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudny śmieć - dożywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik, chowany " w panu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić sku...syna bez sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kary dla takiego zwyrodnialca. Własnej matce, która urodziła, odkarmiła, i która ma teraz 70 lat albo więcej zgotować taki los.. no jak można? Nie osądzajcie córki. w artykule piszą, że facet miał odsiadki za znęcanie nad starszymi ludźmi, więc najwyraźniej podejmowano odpowiednie kroki by tą krzywdę przerwać. problem w tym, że po dbyciu kary ten zwyrodnialec wychodził  z więzienia  i wracał do domu. często jest rownież tak że niezależnie od wyrządzonych krzywd matki stają za swoimi dziećmi, trudno to zrozumić ale tak jest. jakby nie dowierzyły, nie dopuszczały do siebie myśi że ich włsne dziecko może zrobić coś takiego. oby nigdy nie wyszedł z tego więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyglądu jakiś LEWUS podobny do Lenina. Myślę, że mógł głosować na Partię Razem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typka co w Sopocie na Monciaku staranował przechodniów wypuścili z domu wariatów bo nasi Sund tak chciał. A tego od matki wsadzić do domu gdzie jest agencja towarzyska i dać mu miesięczny abonament. Wyleczy się szybko jak ten furiat z Sopotu. I PO co ten rejwach. Wariaci byli, są i będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć jajca na żywca i rzucić lwom na pożarcie.Sku.....syn zabić to za mało!!!żryć nie dawać niech zdycha w mękach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozia broda!!!ZWYRODNIALEC!!!ZABIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci sie wychowuje a nie tylko hoduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...