Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Kibice z Lublina zatłukli człowieka. Nie żyje kibic Stali Stalowa Wola

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2016 r. o 15:45 Powrót do artykułu
Treść komentarza (minimum 6 znaków)cwelowka sama sie napinala najwyzej jednego mniej jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy policja nie mogła użyć broni, żeby rozpędzić zbiegowisko, a tak zginął człowiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków) pewnie psy baly sie same .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je#ac Motór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy honorowi a z kastetami? Nie zdziwił bym się jak was Wisła załatwi ale maczetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja uzywa sily wina policji polucja nie uzywa sily tez ich wina. Ogarnijcie sie. Ustawki powinny byc legalne sami by sie eliminowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze piłka nożna musi być wszędzie, gdzie jest to możliwe. po drugie kibic nie musi podejmować pracy w ogóle, bo ma do tego prawo. normalny człowiek nie pracuje za plewy u okupantów i zdrajców rp. po trzecie jest możliwe powołanie szkoły kiboli, w której wykładowcami będą wiekowi specjaliści na***anek bez skutków śmiertelnych. po czwarte należy wyeliminować zasadzki. po piąte trzeba wynegocjować oddalenie zemsty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na układy nie ma rady. Czasami zwyciąża rozsądek. Stąd Holandia jest znowu silna. Chyba posunie naszą kadrę. Wyjście z grupy nie jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ustawek wszyscy jesteśmy ludźmi polakami i kibicowanie jednej drużynie wspieranie jej rozumiem za normalne ale nie w taki sposób. Chcecie się bić między sobą? To stworzcie ligę kibiców walcząc między sobą na ringu z sędzia 3 na 3 albo 5 na 5. Na koniec sezonu było by wiadomo kto był lepszy. A na trybunach róbcie to co najlepiej umiecie czyli oprawy meczowe ludzie to lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie dlaczego "można za to trafić do więzienia nawet na 10 lat." Powinni dostać dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne te komentarze kiboli różnych klubów o współczuciu dla rodziny. Przecież będziecie robił dalej to samo czyli debilne ustawki i napaści "z partyzanta" tylko słabi atakują z partyzanta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niewinni policjanci poszliby siedzieć za debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niewinni policjanci poszliby siedzieć za debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winien jest każdy kto się urodził. O tym, komu wina jest darowana decyduje wiele czynników. Ale dziecko może nie chcieć się urodzić i wtedy próbuje nie dopuścić do swoich narodzin. Ma pecha wówczas, gdy je wyciągną z cesarki. Miałem pecha, więc muszę znieść pobyt na tym ziemskim padole. Holandia posunie nasz zespół reprezentacyjny. Wcześniej posunęła Anglię i nie przegrała bodajże z Irlandią. Wyjście z grupy nie jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia posunęła Polskę 2:1. Cztery kolejne mecze Polska przegra. Bilans ostatnich dziesięciu spotkań musi wyjść na zero. 5-5=0. Pasi czy nie pasi? Czy pragniecie, abym odmienił ten los? Przykro mi, musicie mnie o to bardzo poprosić. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzialem, że Real wygra karnymi, ale w tym dniu źle się czułem i nie chciałem ryzykować podaniem wyniku z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto zdopingował piłkarzy górnika Łęczna? ja, nade wszystko ja. nie? no to się ich zapytaj, czy ściemniam!!!! nie w***ajcie rekina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I piłeczka będzie i napiredalaneczki będą. Trochę więcej wyczucia i zbędne będą parki sztywnych z powodu ludzi opuszczonych przez paralmentanych drani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bólem oraz świętym oburzeniem czytam komentarze pełne pogardy dla prawdziwych Polaków. To kwiat narodowej prawicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...