Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura zaskarżyła postanowienie sądu ws. aresztu Mirosława K.

Utworzony przez Jan, 29 kwietnia 2013 r. o 23:04
A w sądzie apelacyjnych będzie oczywiście orzekał tata, mama, kolega lub koleżanka p. Sędzi pierwszej instancj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
A w sądzie apelacyjnych będzie oczywiście orzekał tata, mama, kolega lub koleżanka p. Sędzi pierwszej instancj ?
Oczywiście będzie to decyzja całkowicie "niezależna" tzw "niezawisłego" sądu ! Ha ha ha.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się kara pyta na ile pyta jest winna???Obawiam się ,że pazerni PSL-owcy wpadają.Najlepiej to wszystkich funkcyjnych gumo filcowych aresztować,a po udowodnieniu niewinności dopiero wypuszczać!!!Jestem pewien ,że niewinnych byłoby nie więcej niż 10 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Oczywiście będzie to decyzja całkowicie "niezależna" tzw "niezawisłego" sądu ! Ha ha ha.......
Wszystko zależy jak się z RYŻYM ułożą i jaka będzie jego decyzja, przykre to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Niech się kara pyta na ile pyta jest winna???Obawiam się ,że pazerni PSL-owcy wpadają.Najlepiej to wszystkich funkcyjnych gumo filcowych aresztować,a po udowodnieniu niewinności dopiero wypuszczać!!!Jestem pewien ,że niewinnych byłoby nie więcej niż 10 %.
Słuszna koncepcja! A jakby tak Ciebie aresztować i po udowodnieniu niewinności dopiero wypuścić? Ale ja jestem przecież niewinny, powiesz. No to nam to kochany udowodnij ... Smakuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...