Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Znany lubelski chirurg podał dzieciom zły lek

Utworzony przez Gość, 4 stycznia 2010 r. o 18:54 Powrót do artykułu
RĘKA RĘKĘ MYJĘ KONOWAŁY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
RĘKA RĘKĘ MYJĘ KONOWAŁY !
Brudasy nie myją rąk.Zachęcam do mycia rąk często.A najlepsze jest czyste sumienie - tego się umyć nie da.Nawet internaucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sylwestra w Motyczu znaleziono PSA w typie TERIERA Czarny, podpalany, z białym krawatem, średniej wielkości, ze skórzaną obrożą. Czeka na swoich właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że tekst o niedoszłych medykach którzy zostali prawnikami nie przeszedł.To może przejdzie że niektórzy niedoszli medycy zostali , pożal się Boże , dziennikarzami . Tak się nazywa pracowników Dziennika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A post o domniemanych łapówkach Profesora to kto usunie ? Łatwo usuwacie o prawnikach...Obrażacie swoją inteligencję , jeżeli ją macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "profesor" pomoże zejść z tego świata,to co dopiero się dziwić,że lubelscy lekarzesą tak samo g.... warci.Aż strach się bać No bo taki albo zoperuje zdrową nogę albo też dziecko w czasie porodu spadnie na posadzkę,albo też.........Lepiej nie straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film BBC na youtubie o łowcach skór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara do roku? przecież to mordercy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem mamą Milenki G.To jest okropne co z dzisiejszymi prokuratorami się dzieje.Nikt mnie nie poinformował,że postępowanie w sprawie śmierci mojego dziecka zostało umorzone.Jestem zbulwersowana,że gazeta dowiedziała się wszystkiego przed mną.Mam zamiar to wyjaśnić.Na tym nie poprzestanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...