Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Promocja Lublina w Londynie: Wracajcie, bo miasto się rozwija

Utworzony przez żal mi Lublina, 8 kwietnia 2009 r. o 11:45 Powrót do artykułu
nie potrafi się promować u siebie, a chce "w świecie" Dobrym przykładem jest "chęć" zakupu kina Wyzwolenie - prezydent chciał rzekomo kupić, ale zapomniał jakby o pieniądzach. Ciekawy jest ranking 10 największych metropolii Polski - tak, Lublin jest ostatni. Dobrze go widać z daleka, choć nie słychać - "trąbienie" jednak niewiele da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart tego roku.Fantastycznie wam wyszedł.Suuuuuuuper.Lublin się rozwija,ale jaja.Zwija to tak,no ale to żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski nie rozśmieszaj ludzi tylko zrealizuj chociaż jedną ze swoich obietnic a nie będziesz wycieczki organizował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to raczej na promocyjną wycieczkę lubelskich urzędników do Londynu niż promocję Lublina w Londynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDO LUBELSKICH KRETYNÓW!!Przestańcie podniecać się tą "strefą ekonomiczną"!!! Tam są g..o nie inwestycje!! Inwestycją jest np. Dell a nie lubelskie firemki P.P.H.U., które się jedynie tam PRZENOSZĄ i jakieś opakowania, które zapewnią pracę ale dla fizoli!!!! Ufff...jak dobrze, że już nie mieszkam w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry zart. Co ma zachecic ludzi do powrotu do tego miasta ?Genpact ? Emperia ? Zarobki na poziomie 1200zl ? Zenada, ludzie nie sluchajcie tych glupot, bo naprawde do tego miasta nie ma po co wracac... Nie masz ukladow, nie masz pracy za godziwe pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest praca???? dla młodych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie szczyt wszystkiego. Lublin się rozwija BUHAHA chyba w kierunku zwijania, zaścianek jaki był taki jest, a urzędasów to chyba do szkoły trzeba wysłać żeby dowiedzieli się co to jest rozwój. Jak im takie słowa o rozwoju mogą przez usta przejść!?!?!?!?! Koło wzajemnej adoracji nic więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę śmieszne, troszkę straszne...I rzeczywiście wygląda to bardziej jak wyjazd turystyczny naszych przedstawicieli. Miejmy tylko nadzieje,ze nikt się nie da nabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniano dodać, że wracać to mogą, ale znajomi Krzysia Łątki, na nich z pewnością czekają intratne stanowiska w administracji publicznej, dostępne w iluzorycznych, fasadowych konkursach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej sama jestem z Lublina wyjchalam 4 lata temu , skonczylam studia na Polibudzie, ale pracy nie bylo, nie wiem do czego oni chca przekonywac emigrantow? Wiem to ze pracy w Lublinie nie ma, wiele moich kolezanek albo szuka, albo w ktotkim czasie straci prace. Dla mnie to oni tylko jada na wycieczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A gdzie jest praca", "A gdzie jest to czy tamto...". A ja zapytam szanownych internetowych malkontentów: gdzie jest wasz zapał? co sie dzieje z wasza aktywnością? Władza ma stwarzać warunki. A wy macie korzystać ze swojej wiedzy i pracowitości. Zamiast czekać na mannę z nieba proponuję wskoczyć do pojazdu zwanego "wolnym rynkiem" pochwalić się pomysłem na firmę i zarabiać pieniądze jednocześnie płacąc podatki by miasto się rozwijało. Powiem patetycznie za jednym z zachodnich prezydentów "nie pytaj co kraj może zrobić dla Ciebie, zastanów się co Ty możesz zrobić dla kraju / miasta"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie urzednicy z Lublina czy wy sadzicie, ze zrobicie ludziom z mozgu wode. Przeciez wszyscy w Polsce i nie tylko wiedza, ze Lublin to bardzo ladne miasto i tylko ladne. Poza tym jest to gospodarczo III- Liga w Polsce i V- Liga w Europie. A wiec troche realizmu panowie urzednicy. Chyba, ze chcecie za darmo wasze dupy przewiezc do Londynu i z powrotem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no normalnie śmiech :-/ Jak już wyemigrowali to niech tam siedzą. Lepiej im tam niż tu może być a i dla tych co zostali lepiej aby emigranci zostali tam gdzie są. Do czego tutaj wracać? Zwiększyć konkurencję na rynku pracy ? Wydłużyć kolejki w Urzędzie Pracy ? Ja sam nie mogę znaleźć pracy w tym mieście zgodnej z kwalifikacjami a tutaj Urząd Miasta trwoni pieniądze na zachęcanie do powrotu z emigracji. Niech zadbają o inwestycję, rozwój oraz tych ludfzi którzy są mieszkańcami Lublina. No chyba że chodzi o wakacje dla urzędników - wtedy wszystko jasne. Wysokie standardy przecież obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne władze .... prima aprilis już był !!! Kogo wy chcecie oszukiwać? Po co wracać do Lublina skoro tutaj dla tych co zostali pracy brak! A może przyznajcie się otwarcie że ten pomysł jest po to żeby za publiczną kasę Londyn zwiedzić i pospać w drogich hotelach. Bardziej się ośmieszyć to chyba nie można, jak właśnie wyjechać z takim pomysłem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechalem z rodzina z Lublina do Anglii miasto Corby. Ja z zona mamy prace a dzieciaki chodza do tutejszej szkoly. Kasa niezla, oplaty w normie a tydzien temu kupilem samochod. W Lublinie zostala nasza rodzina, znajomi za ktorymi bardzo tesknimy. Napiszcie tutaj drodzy krajaie czy naprawde sytuacja na rynku pracy w Lublinie bardzo sie polepszyla? Czy rzeczywiscie czas na powrot ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy normalny człowiek,jeśli chce osiedlić się na stałe w Polsce, nie wybierze najbiedniejszego regionu UE. Wystarczy odwiedzić inne miasta ,by zobaczyć różnicę. Lublin to niestety dno... Nie wynika to z tego,że mieszkają tu nieudacznicy a z niekompetencji władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w ogolnopolskiej firmie hadlowej w oddziale lubelskim. Rzeszow i Bialystok bija Lublin na leb w wolumenie zamowien, w marzy i w splywie naleznosci. Na kazdym zebraiui/szkoleniu nasza zaloga jest najbardziej czerwona. Chocbysmy stawali na rzesach to nic wiecej z tego rynku nie wyciagniemy. Wstyd dla miasta i regionu. U nas jest po prostu bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracać do czego....?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wycieczka dla urzednikow. Czy nie rozumiecie ,ze ludzie wyjechali bo chcieli zyc godnie prawo znaczy prawo ,a nie dowolna interpretacje urzednikow. CZym slynie Lublin to wiedza wszyscy.Kupowaniem stanowisk za poparcie,szalenstwami Palikota obsadzaniem stanowisk przez swoich protegowanych. Jak to dobrze,ze dawniej byla tylko PZPR przymajmiej jakis majatek narodowy pozostal do sprywatyzowania czytaj do wziecie za prawie darmo przez nowych zasluzonych. Jest portal Moja Wyspa moze urzednicy na nim przedstawili swoje propozycje pracy zamiast wydawac pieniadze na wycieczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...