Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Propozycja radnego PO: Lublin z aleją sław

Utworzony przez aga, 1 lutego 2013 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Popieram, tanie rozwiązanie, a promuje Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze niech walną napis "HOLLYWOOD" nad zamkien i będzie tak pięknie, światowo, po hamerykańsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siano w głowie radnego czy ten radny wie, że za zrobienie alei sław to kilka etatów mógłby dać mieszkańcom Lublina tym mniej sławnym, tym o których się nie mówi. to miłe, że mamy sławnych przedstawicieli ale jakie w życiu człowieka ma znaczenie odbicie ręki?? później zatrudnią kogoś na pół etatu żeby zbierał papierki po lodach z galerii sław. radny chciał błysnąć ale się nie udało nie stać nas na takie wybryki człowieku Wysyp dziur na lubelskich drogach » tu się radny wykaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z cyklu: jak zdegradować przestrzeń miasta o wielowiekowej tradycji jarmarczną promenadą "gwiazd". Nastawiajcie jeszcze kebabów i zapewnijcie przejażdżki gokartami po Krakowskim Przedmieściu, to będzie już naprawdę POważny projekt. P.S. Jak tylko zobaczyłem tytuł to od razu pomyślałem, że musiał to wymyślić jakiś lokalny kacyk z PO albo z Ruchu Poparcia Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Ławniczak nie po to jest radnym by robić za gwiazdę. Picerów mamy już dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleja Sław? To może lepiej Aleja Sławomirów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł. Podoba mi się. Będę trzymać kciuki za realizację. A pomysłódawvy niech się nie przejmują krytycznymi wpisami. Stado malkontentów nic nie przekona. Oni z zawodu są jęczydłami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale patrząc na tą listę to większość niczym się nie zasłużyła.Pokazali go parę razy w telewizji lub po znajomości ktoś mu załatwił tam etat.Idąc tym tokiem myślenia to nie mniej należy się gwiazdka każdemu kierowcy mpk,pielęgniarki ze szpitali i przechodni,kasjerkom z marketów.Oni też są widziani i często bardziej potrzebną robotę wykonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przerażające,aby Lewandowski jeden z największych szkodników polskich był w alei sław razem z porządnymi ludźmi.Temu facetowi krakowska prokuratura prowadziła przez 10 lat dochodzenie w sprawie szczególnie szkodliwej prywatyzacji dla Polski i umorzyli bo się przedawniło.WIADOMO co to znaczy.U nas też dyr,/prez. banku cukrownictwa tez się przedawniło!?????Przypominam:za szczególne zasługi dla UE Lewandowski został komisarzem.Jakie te są zasługi to wszyscy chyba czują.Młodzież ponad 50% bezrobocia ,nie licząc tych co wyjechali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super pomysł, tylko trzeba dobrze zastanowić się kogo chcemy w alei sław...Lublin, miasto kultury, bo na takie się kreuje powinno taką inicjatywę rozważyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłodawca: PO, Zbigniew Ławniczak Ten pomysł jest kompromitujący po całości. Szkoda czasu i pieniędzy podatników. Ja bym na to kasy nie przeznaczył. Ale może pan radny zarezerwowac te pieniądze na łatanie dziur na Witosa, bo ludzie tam od paru dni urywają koła?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZA PROPOZYCJA!!! CHYBA W LUBLINIE SĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY NIŻ ALEJA SŁAW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł. Jestem za. Czemu tak jest, że każda jakaś tego typu inicjatywa jest od razu krytykowana. Ludzie! Dajcie na luz! Nie da rady cały życie tylko jęczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maja juz na co pieniedzy wydawać?? niech utworza dobrze platne stanowiska pracy a nie aleje gwiazd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliwa napisał:
super pomysł, tylko trzeba dobrze zastanowić się kogo chcemy w alei sław...Lublin, miasto kultury, bo na takie się kreuje powinno taką inicjatywę rozważyć
Lublin miasto kultury? Chyba jednej wielkiej dziury!! Niech zajmą się chociaż ulicami, którymi nie da się jeździć, czymś pożytecznym ... Ale nie aleja gwiazd w mieście kultury, gdzie normalny człowiek nie może znaleźć pracy.... Jakaś paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Bardzo fajny pomysł. Jestem za. Czemu tak jest, że każda jakaś tego typu inicjatywa jest od razu krytykowana. Ludzie! Dajcie na luz! Nie da rady cały życie tylko jęczyć
Jak IDIOTYCZNA inicjatywa to i krytyka potrzebna, a nie jęczenie. Teraz krytyka nazywa się jęczeniem, o innych obecnie wdrażanych normach nie mówiąc. Pomysł podobny do myślenia słodkiej idiotki - jak nie ma co pokazać to cycki pokaże, i będzie sensacja i temat przewodni dla gawiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy z Lublina zaścianka. Po liście tych "sław" widać co to za miasto!!! Przyjaciółka Papieża ( nie wiem jakie ma związki z Lublinem), nieznany dziennikarz z TV, kupczący Polską POlityk, perkusista, damski krawiec.... Nie osmieszajmy naszego Miasta wpisując tych ludzi na listę sław!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Bardzo fajny pomysł. Jestem za. Czemu tak jest, że każda jakaś tego typu inicjatywa jest od razu krytykowana. Ludzie! Dajcie na luz! Nie da rady cały życie tylko jęczyć
Też jestem za. Proponuję na lokalizację takiego miejsca np. w parku Rusałka, który ma powstać. Nowe miejsce, nowa tradycja. Można nazwać jedną z alejek parku "Alejką Znanych i Lubianych Lublinian". Tak trochę na wesoło. W końcu park ma służyć relaksowi, a warto też wprowadzać nowe tradycje, by i po nas coś pozostało, a nie tylko Krakowskie Przedmieście sprzed wieków... W miejscu tym upamiętniając dokonania tych osób mogłyby znaleźć się kamienie z wyrytymi nazwiskami (i np. z wykonywanym zawodem) - gdyż każda z osób "dorzuciła" swój własny "kamyk" do sławienia naszego miasta. W takim wydaniu nie będzie to drogie przedsięwzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna bzdura. Chyba radnemu za bardzo sie nudzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje Jaruzelskiego, mieszkal sporo w Lublinie i jego matka jest tu pochowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...