Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo proste rozwiazanie samo nasuwa sie na mysl. Nalezy owego "swietego" oskarzyc o gwalt. Byla umowa o swiadczenie uslugi, ale nie wywiazl sie z niej, wiec to definitywnie nalezy zaliczyc, jako gwalt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki bogobojny a na kożysta z usług?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego by wynikało, że prostytutka to prawnik. A prawnicy to prostytutki i sprzedadają się za 200zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dotyczy  życia prywatnego,czyli p. poseł nie zapłacł tp co ma do tego prokuratura. Była usługa trzeba zapłacić ,a nie zasłaniać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło, że politycy faktycznie ... NARÓD
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2014 r. o 17:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to niby nie można podać do publicznej wiadomości nazwiska tego (p)osła? Dalej będzie z trybuny sejmowej rzucał frazesami o wartościach? Niech wyborcy poznają prawdę! Powinien byc skończony jako polityk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki otwartych drzwi i deregulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł prawicowej partii - a zatem bez wątpienia Prawdziwy Patriota Polak-Katolik Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń - i umawia się z ..., a na dodatek nie płaci za usługę!!!   Taaa - fałsz i hipokryzja przykruchtowych bezmierne są! Dwa tysiące lat doświadczenia to nie w kij dmuchał!!
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2014 r. o 17:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda ta prawniczka i jej kolesie to z etyką są na bakier, ale ten cały katolicki tzw. poseł to zwykła, pozbawiona jakichkolwiek zasad ... bez krzty honoru! Wobec wielkości zeszmacenia tego tzw. posła prawniczka & Co to mały pikuś... O tempora, o mores!
Ostatnio edytowany 5 stycznia 2014 r. o 17:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają za darmo środki lokomocji, nie płacą mandatów to i dziwkom nie muszą płacić. Mają immunitet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze zona o wszystkim juz wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wiedza samopoczucia jej nie poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka po fachu widzę... :-D pytanie mam takie :nasza czy kulwa? 200 zł to jeszcze nie przestępstwo... ot laska bez gumki z apelacją w toku prawnicze stosunki i macanko w kroku nie więcej niż kosztuje zaliczenie zwykłe iść za to do pierdla bój się Boga kobieto ... koledzy rozumiem tacy raczej z innego kierunku - angliści znaczy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka po fachu widzę... :-D pytanie mam takie :nasza czy kulwa? 200 zł to jeszcze nie przestępstwo... ot laska bez gumki z apelacją w toku prawnicze stosunki i macanko w kroku nie więcej niż kosztuje zaliczenie zwykłe iść za to do pierdla bój się Boga kobieto ... koledzy rozumiem tacy raczej z innego kierunku - angliści znaczy ;-)
Odezwał się... gąbką czesany ! Ha, ha, ha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) widzisz ja anglistę zawsze rozpoznam po zapachu... rozumiesz ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kumam Leniak, no nie kumam. Ja nie kształcony, ale... Zgłoś się do mnie to bródkę chętni ci wygolę, ty gąbką czesany ! Ha, ha, ha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madalena I. - nie budzi wątpliwośći a posieł kościelny - jak się zwie? kto odwagę ma obstawić? w grę wchodzą faceci z trzech komitetów PO PSL lub PiS Jacka Czerniaka dawno już nie stać na sex i nie idzie o kasę wcale - tak słyszałem "na mieście" Kabaciński zaś ciągle jest na etapie Reni Grabowskiej który z pozostałych jest kościelny? ;-) ... wybór jest ograniczony ;-) może głosujmy co? pzd.
Ostatnio edytowany 3 stycznia 2014 r. o 23:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kumam Leniak, no nie kumam. Ja nie kształcony, ale... Zgłoś się do mnie to bródkę chętni ci wygolę, ty gąbką czesany ! Ha, ha, ha !
nie kumasz a kumasz to może cumnij
Ostatnio edytowany 3 stycznia 2014 r. o 23:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecie jakby był z PiS to nie pisaliby że "kościelny" tylko że z PiS co wy durne czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się tak rozpisał Leniak, ty gąbką czesany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...