Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opublikujcie (np. w internecie) prawdziwy wizerunek szefa i jego ekipy. Dołączajcie do tego opis kolejnych działań, oczywiście prawdziwy. Przyjmijcie do wiadomości, że człowiek w służbowym samochodzie z pensją 10 000 zł z naturalnych powodów nigdy nie zrozumie człowieka z pensją 1600 zł na rękę (może być nawet 2000 zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie! Niech ten cham złodziej i skurw..yn czuje wasz oddech na swej szyi. Jestesmy z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, dlatego powstają tu tylko markety. Bo biznes to dla Was złodziejstwo... Wszystko na co Lublin zasługuje to przywrócenie pracowników do Ursusa i cukrowni i kazanie im tam pracować z dyrektorami za 2000zł bez samochodów służbowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jechałam w MPK koło tego zakładu, to słyszałam jak pasażerowie mówili , że: "prostestują, bo boją się że jak prezes im szafki zrewiduje to znajdzie kradzioną przez pracowników, no nie wiem, skórę, klej, albo tego typu rzeczy, więc teraz strajkują, żeby weszli do swoich szafek i albo zabrali, albo pewnie przenieśli gdzieś do pustych."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena rynkowa pracowniczego ośrodka wczasowego(sam teren) w Karwii to około 10 mln przejęty za 1,5 mln. 140 pracowników x 50 000 zł wychodzi w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
developer napisał:
Cena rynkowa pracowniczego ośrodka wczasowego(sam teren) w Karwii to około 10 mln przejęty za 1,5 mln. 140 pracowników x 50 000 zł wychodzi w sam raz.
1,5 mln. to był wkład niepieniężny w nową spółkę na mocy uchwały 3/10 NWZA Protektor S.A. z 26.01.2010.art.393 pkt3 ksh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARIERKI SĄ POTRZEBNE NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY DLATEGO W OKNIE ZAKŁADANA JEST KRATA CIEKWE KTÓRĘDY ZWIĄZKOWCY BĘDĄ PRZEKAZYWAĆ ŻYWNOŚĆ PROTESTUJĄCYM KOBIETOM. Czy WOŚP wie, że wspiera ich człowiek, który nie szanuje praw pracowniczych i firma ochroniarska CENTRUS, której ochroniarze całą noc chodzą po schodach przy protestujących i popychają protestujące kobiety, żeby nie mogły spać i opuściły zakład z wycieńczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eliza napisał:
Jak jechałam w MPK koło tego zakładu, to słyszałam jak pasażerowie mówili , że: "prostestują, bo boją się że jak prezes im szafki zrewiduje to znajdzie kradzioną przez pracowników, no nie wiem, skórę, klej, albo tego typu rzeczy, więc teraz strajkują, żeby weszli do swoich szafek i albo zabrali, albo pewnie przenieśli gdzieś do pustych."
heh czy jak usłyszysz każdą bzdurę to później ją rozpowszechniasz w internecie?? dziewczyno wysłali im wypowiedzenia kurierem nie informując wcześniej iż zamykają zakład pracy!! Jaki klej??Kleju to się nawdychałaś tak samo jak Ci ludzie w tym autobusie!! Wąchaj dalej a na pewno styki będą Ci grały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twister napisał:
Jestesmy z wami.
Ale macie jakieś wsparcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...