Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest kurierów GLS w Lublinie. Nie wyjechali w trasę

Utworzony przez marzyciel, 23 marca 2012 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Chciałbym zarabiać 1600zł na ręke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to idź do GLS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś zarabiać 1600 zł pracując od 6 rano do 21 wieczorem a na koniec miesiąca dostać 1200 zł bo resztę GLS potrąci ci za kary z kosmosu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chciałbyś dostawać 620zł świadczenia pielęgnacyjnego za rezygnację z pracy zawodowej w celu opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym ??? Więc nie (***) że masz mało !!! No i nikt nikogo do pracy akurat w GLS nie zmusza ...
Ostatnio edytowany 23 marca 2012 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam do czynienia z kilkoma firmami kurierskimi ale Ci GLS (może miałam takie szczęście) to najwięksi kombinatorzy jakich spotkałam człowiek dzwoni o 7 rano mówiąc że przesyłkę ma i będzie w okolicach danej miejscowości o danej godzinie i pyta się czy ktoś wyjedzie po tą przesyłkę ok 10 km bo on rzekomo nie wie gdzie to jest za to doskonale wie z jakimi miejscowościami siąsiaduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty sie wezcie bo znowu zawalacie terminy doreczen i jeszcze wiekszej kasy chcecie ? koniec wysylania paczek przez gls.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A chciałbyś dostawać 620zł świadczenia pielęgnacyjnego za rezygnację z pracy zawodowej w celu opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym ??? Więc nie pier...l że masz mało !!! No i nikt nikogo do pracy akurat w GLS nie zmusza ...
a ja jestem bezdomnym i nie mam nic, chcialbym miec te twoje 620. Wiec sama nie (***) ze masz malo!!!!! p.s. komuna sie skonczyla
Ostatnio edytowany 23 marca 2012 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***). Ciekawe skąd masz na internet i komputer. Ktoś inny nie jest nieudacznikiem i skoro poświęca swó czas na pracę, z której zarząd firmy ma kupę kasy, to należy mu się za to godne wynagrodzenie, a nie głodowa, urągająca człowiekowi jałmużna! (***)!
Ostatnio edytowany 23 marca 2012 r. o 15:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają racje że strajkóją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A chciałbyś dostawać 620zł świadczenia pielęgnacyjnego za rezygnację z pracy zawodowej w celu opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym ??? Więc nie (***) że masz mało !!! No i nikt nikogo do pracy akurat w GLS nie zmusza ...
Wyrazy współczucia z powodu dziecka. Czytając twoją opinie mam powód myśleć że na ciebie też ktoś brał świadczenie pielęgnacyjne jako umysłowo chorego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
a ja jestem bezdomnym i nie mam nic, chcialbym miec te twoje 620. Wiec sama nie (***) ze masz malo!!!!! p.s. komuna sie skonczyla
Chyba jednak kłamiesz "panie Pinokio" -bo jakoś komputer z internetem dorwałeś...?! I nie zazdrościj komuś,że ma dziecko niepełnosprawne i nie jest w stanie pracować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A chciałbyś dostawać 620zł świadczenia pielęgnacyjnego za rezygnację z pracy zawodowej w celu opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym ??? Więc nie (***) że masz mało !!! No i nikt nikogo do pracy akurat w GLS nie zmusza ...
Ty folkatka myślisz typowo po polsku: spraw Panie Boże aby on miał równie mało jak ja. To nie kurierzy zarabiają za dużo, to Ty dostajesz za mało zasiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja??? Ja nie myślę, ja tylko usuwam wulgaryzmy z postów, pomyliło Ci się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jafirma napisał:
do roboty sie wezcie bo znowu zawalacie terminy doreczen i jeszcze wiekszej kasy chcecie ? koniec wysylania paczek przez gls.
i całe szczęście a do roboty to jest koń traktor i Ty ja mogę pracować.... buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam GLS, raz kurier zadzwonił żebym wyszedł na przystanek przed blokiem po paczkę bo się niby śpieszy, a 2 raz miałem dostać felgi to zadzwonił rano że niby jest jakaś nawaga przesyłki(co było nieprawdą) i żebym sobie przyjechał do punktu i sobie odebrał. Trasa na północ od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ku*** jak bys zapier***al od 6 do 20stej to bys inaczej muwil z reszta szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabel napisał:
Ty ku*** jak bys zapier***al od 6 do 20stej to bys inaczej muwil z reszta szkoda gadac
Być może właśnie dlatego, że nie umiesz nawet pisać poprawnie po polsku ("mÓwił") to musisz PRACOWAĆ (nie zapier*** , bo jak widać z normalnym słownictwem również masz problemy) od 6 do 20. Należy zacząć szukać błędów począwszy od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem za podwyzkami. Pracuje od godz. 5 do okolo godz. 17-18, miesiecznie robie okolo 1200 stopow, wywoze ok 2200 paczek,zwoze okolo 3000 o roznych wagach ale glownie ok 30kg sztuka i 1600 zl to stanowczo za malo za taka prace a do tego ciagly stres i uzeranie sie z klientami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak dostaliście podwyżki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W GLSie to pracują sami debile, nigdy więcej tej porąbanej firmy kurierskiej, to juz lepiej jest np w siódemce lub ups. Kuier, ktory obsługuje os czuby to debil do potęgi. Zawsze podaje te same godziny dostawy 12-14 i gówno go obchodzi czy ktoś jest w domu, co urlop mam brać żeby mi dostarczł paczkę??? Dzwonię do siedziby GLSu i prosze o wczesniejsza godzinę, Pan w GLSie zgadza się na to ale co z tego kurier i tak to zlewa, w dodatku dostarcza paczkę do parcel shopu (paczka za pobraniem) zostawia mi awizo ide rano odebrać paczkę a kurier zabrał już paczkę bo punktu odbioru przesyłek nie mogą brać od nich paczek za pobraniem, Robi ze mnie durnia i nawet nie przeprosi. Jednego nie rozumiem skoro  odebrał rano paczkę z parcel shopu (na 15 min przed moim przyjsciem) to czemu od razu mi jej nie dostarczyl skoro był od mojego adresu 500metrów tylko przywozi znowu miedzy 12-14. A ostatnio jeszcze lepiej przysyla smsa ze bedzie  miedzy 12-14 a przyjezdza o 14:30 i zostawia awizo, totalny debil.  Aha mało tego jadę w sobotę do siedziby GLSu odebrać osobiście paczkę za pobraniem  ale nic z tego nie wydadza mi paczki bo kasa zamknieta a Pan nie jest upowazniony do przyjmowania pieniedzy. To po jaka cholere mają otwarte w sobote??? w dodatku w sobote przesyłek nie dostarczją, osboiście odebrać tez nie mozna, po prostu żenada, ta firma kurierska to dno. Jakos w innych firmach kurierskich moż się dogadać z kurierem bez żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...