Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem co według ciebie Lecha Kaczyński zrobił dla Lublina. Bo według mnie nic. A i dla Polski zrobił niewiele. Był jednym z najsłabszych prezydentów i z poparciem ok. 15% cztery miesiące póxniej odjechałby na boczny tor. Ci wszyscy co tak opisują jego niby dokonania dla Lublina i Polski, niech przejdą do konkretów i napiszą chociaż jedno. W mojej ocenie był miernym prezydentem, nie dorastającym do pięt Kwaśniewskiemu. Wstydziłem się za takiego prezydenta, a teraz będę się wstydził za Lublin z taką nazwą placu. Jeszcze najbardziej obrzydliwe w tym wszystkim jest to, że pisowcy chcą tych ulic, placów, pomników by zrobić z tego manifest polityczny, a nie po to, żeby kogokolwiek upamiętnić. A jak na jesieni dojdzie Pis do władzy, to wszystko już będzie nazwane imieniem Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dqwweq napisał:
Po ostaniach wyborach prezydenckich nie mam żadnych oporów powiedzieć, że Polska to kraj idiotów, nieuków, a wiedza przeciętnego obywatela jest jeszcze niższa niż poziom wiedzy "oczytanego" historyka od bigosu Pana Bul-Nadzeji Dlaczego nie ma takich protestów jak Bul-Komuchruski rozdaje medale zdrajcom Polski i polskich interesów, piewcom komunizmu oraz tym o których nie można się wypowiadać. Przeciętny pacan Polski nie używa mózgu, wiedzę pobiera z ... rynsztoka medialnego - TVN, GW. PS Tylko 4% społeczeństwa rozumie co podają w wiadomościach - głupi nie wie, że jest głupi!
Widzę, że ty zaliczasz się do tych pozostałych 96 % i to jesteś w czołowych 20 % słuchających radia z torunia i czytująch gazetę polską. Trzeba być kompletnym kretynem, żeby nabrać się na cudowne przedwyborcze przemiany Kaczyńskiego. Na szczęście w ostatnich wyborach ponad 50% rozszyfrowało tego krętacza. No cóż przez najbliższe pół roku znowu będziemy oglądać tajemniczą przemianę. I znowu ciemne 20-40% narodu to kupi... a potem się część z nich znowu ocknie po wyborach. Tyle, że może być za poźno, bo możemy się obudzić się w kraju pomników "zamordowanego" prezydenta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...