Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest na Nałęczowskiej. Niektórym puściły nerwy

Utworzony przez Normalny, 20 września 2013 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Brednie. Przez Nałęczowską faktycznie bardzo trudno przejść. A szkoła Szerokiemu była obiecana. Co to miasto, nie zna z wyprzedzeniem prognoz demograficznych? Może ktoś ważny się wprowadził akurat w okolice Gęsiej i trzeba mu zrobić dobrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachciało się mieszkać w willach poza miastem, trzeba się było z tym liczyć że do szkoły daleko, że autobus nie dojeżdża, że w zimie pług przyjedzie na samym końcu, takie są uroki życia poza miastem. K.. takie same pretensje jak tych co zamieszkali przy torze kartingowym. A kto wam kazał się tam osiedlać ?   No i dlaczego utrudniacie życie innym ludziom, czy to oni są winni waszej niedoli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeśli wybuduję dom w okolicy ul. Janowskiej za Starym Gajem, to mogę protestować i żądać postawienia przy Janowskiej, nowej szkoły z basenem dla moich dzieci i dzieci sąsiada i dociągnięcia trakcji trolejbusowej??   Mój pies lubi jeździć pojazdem elektrycznym, aha i aquaparku zażądam bo słoneczny wrotków działa tylko w lecie i trzeba jechać na drugą stronę zalewu.   Też płacę podatki.   Biedronki tam byście nie chcieli ? Będzie bliżej na tanie zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż zajrzałem w street view i szok !!! O co wam chodzi ? Nabieracie na bajki o tym jak Wam źle naiwnych Lublinian ! nieładnie, oj nieładnie..... Oto lista:    Sławin - asfalt + chodnik Lędzian - asfalt + chodnik Gnieźnieńska - kostka + chodnik Sobótki - asfalt + chodnik Szerokie - kostka + chodnik Lubuszan - kostka + chodni   Dalej nie szukam, bo się zdenerwowałem !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół przecież stoi! O co wam chodzi ciemnoto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż zajrzałem w street view i szok !!! O co wam chodzi ? Nabieracie na bajki o tym jak Wam źle naiwnych Lublinian ! nieładnie, oj nieładnie..... Oto lista:    Sławin - asfalt + chodnik Lędzian - asfalt + chodnik Gnieźnieńska - kostka + chodnik Sobótki - asfalt + chodnik Szerokie - kostka + chodnik Lubuszan - kostka + chodni   Dalej nie szukam, bo się zdenerwowałem !      no to właśnie wymieniłeś wszystkie ulice,które są teraz zaczynaj,których nie ma.zaczynamy   lędzian-połowa wołynian,połabian,słupan.słowian,pszowiam i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JUZ SZYKUJE TRANSPARENTY BO NA CZUBACH NIE MA KINA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA I CHCE JESZCZE BASENOW TERMALNYCH I WOGOLE ZEBY ZYLO MI SIE LEPIJ....JUTRO BLOKUJE JANA PAWLA:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JUZ SZYKUJE TRANSPARENTY BO NA CZUBACH NIE MA KINA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA I CHCE JESZCZE BASENOW TERMALNYCH I WOGOLE ZEBY ZYLO MI SIE LEPIJ....JUTRO BLOKUJE JANA PAWLA:)))
  Spoko, blokuję z Tobą. Ja co prawda za sztucznym stokiem narciarskim na Czechowie, ale połączymy siły ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na Nałęczowskiej utworzył się kilkukilometrowy korek. Jednemu z pasażerów autobusu komunikacji miejskiej puściły nerwy. Za wulgarne okrzyki w kierunku protestujących został ukarany mandatem w wysokości 300 zł – mówi kom. Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie. Ostrą reprymendę dostał od policjantów jeden kierowców, który na siłę próbował przejechać przez zablokowane przejście."   .... zawinili Bogu ducha winni, którzy chcieli po prostu przejechać, bo0 ZAPŁACILI za bilet lub z PODATKÓW.   Chory, zdychający, obmierzły, wiochmeński kraj.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem protestujących (tak, wiem zaraz znajdą się tacy,którzy będą chcieli wypowiedzieć się nt. mojej słabości mentalnej) ale tak jak wielokrotnie pisali inni - nikt (mam nadzieję ) z szerokiego nie dostał nakazu osiedlenia się tam. Podobnie jak sąsiedzi Toru Kartingowego wiedzieli  jakie będą mieli warunki po osiedleniu się. Między innymi grunty, mieszkania mają różne ceny bo różne są standardy, dostępność do szkół, dróg etc. Blokowanie drogi publicznej to nie jest wyjście - choć przyznam, że medialnie trafione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż zajrzałem w street view i szok !!! O co wam chodzi ? Nabieracie na bajki o tym jak Wam źle naiwnych Lublinian ! nieładnie, oj nieładnie..... Oto lista:    Sławin - asfalt + chodnik Lędzian - asfalt + chodnik Gnieźnieńska - kostka + chodnik Sobótki - asfalt + chodnik Szerokie - kostka + chodnik Lubuszan - kostka + chodni   Dalej nie szukam, bo się zdenerwowałem ! 
Bo nie ma już więcej wybudowanych ulic, reszta to dziury, błoto, a podatki z każdego gospodarstwa to 1000-1500 zł. Dobrze jest jeździć dziurawą i wąską Nałęczowską? Protest dotyczył też poprawy ul. Nałęczowskiej (poszerzenia, zmiany nawierzchni) - przyszłego dojazdu do obwodnicy węzeł Płouszowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JUZ SZYKUJE TRANSPARENTY BO NA CZUBACH NIE MA KINA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA I CHCE JESZCZE BASENOW TERMALNYCH I WOGOLE ZEBY ZYLO MI SIE LEPIJ....JUTRO BLOKUJE JANA PAWLA:)))
A na Orkana to nie ma SPA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo niektórych kierowców sięgało zenituhttp://yutube.com/watch?v=IjaV-6d41F0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...