Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda ze nie w listopadzie planuja oczyscic, banda darmozjadow z ramienia protekcyjnego. Aha i tak na marginesie to zawsze sie sprawdza, ze tanie mieso to psy jedzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Szkoda ze nie w listopadzie planuja oczyscic, banda darmozjadow z ramienia protekcyjnego. Aha i tak na marginesie to zawsze sie sprawdza, ze tanie mieso to psy jedzą..
o pierwszy urzędas, malo się nie zesrał ze zlości xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest tańsze na tak wąskiej ścieżce, kostka czy asfalt? Według mnie kostka jest dużo wygodniejsza dla urządników. Kostkę potrafią położyć nawet malutkie firmy typu Zdzicho i spółką, nie potrzeba mieć drogich maszyn, więc przetargi urzędnicy mogą pisać pod swoich znajomych, można obdzielić pieniędzmi rodziny urzędników itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o pierwszy urzędas, malo się nie zesrał ze zlości xD
ty taki glupi jestes naprawde czy udajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamosciu wyglada tak samo, wszedzie kostka... Zamiast ulatwiac zycie, niektorzy wola je nam uprzykrzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niektóre miejsca, wąskie, nie wjedzie sprzęt do asfaltowania. Dlatego kładzie się kostkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jeszcze dodam tylko, że w Paryżu /nie mówię o peryferiach/ chodniki robi się z dwóch materiałów. Wszystkie ulice ważne i/lub reprezetancyjne mają chodniki wykonane z dużych płyt granitowych. Cała reszta chodników to jest wylany aslfat i wcale nie wygląda to źle. Jest to tanie, praktyczne, schludne, trwałe, łatwe w sprzątaniu. U nas jest jakaś mania układania kostki wszędzie gdzie popadnie, ostatnio uśmiałem się widząc stację trafo w krzakach i do niej od drogi głównej poprowadzone 3 metry bierzące szerokiej drogi wyłożonej kostką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo rowerzyści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednicy robia cos a raczej nie-robia nie dla rowerzystow ktos powinien im to uswiadomic ze sa tam dla ludzi nie dla wlasnych interesow panie fic i wasilewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRA ROBOTA! GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA OD ROWERZYSTY DLA ROWERZYSTÓW! Oby tylko urzędnicy zwrócili na to uwagę. Nie dość że mają w du*** rowerzystów to i kierowców także - wystarczy popatrzeć na ulice u Lbl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to niestety większa wieś, tu sie nic nie dzieje nie ma pracy ani przyszłosci a władze nie robią kompletnie nic żeby to zmienić. Wystarczy popatrzec na Rzeszów gdzie ulice są czyste i ładne i widać ze miasto dba o mieszkańców a w Lublinie ani ulic dla samochodów ani scieżek dla rowerów...żenada ale chyba juz dawno powinnismy sie z tym pogodzic. Ja osobiscie nie widze w tym miescie dla siebie żadnej przyszłosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostkozagadka napisał:
Co jest tańsze na tak wąskiej ścieżce, kostka czy asfalt? Według mnie kostka jest dużo wygodniejsza dla urządników. Kostkę potrafią położyć nawet malutkie firmy typu Zdzicho i spółką, nie potrzeba mieć drogich maszyn, więc przetargi urzędnicy mogą pisać pod swoich znajomych, można obdzielić pieniędzmi rodziny urzędników itd.
No i jeszcze jeden aspekt. Szwagier urzędasa pierdzistołka maszynę do produkcji kostki przywiózł z "reichu" zeby zarabiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barnaba napisał:
No i jeszcze jeden aspekt. Szwagier urzędasa pierdzistołka maszynę do produkcji kostki przywiózł z "reichu" zeby zarabiała.
Masz jakieś dowody, podejrzenia? Zgłoś się do prokuratury! Wk...wia mnie takie typowo polaczkowe narzekanie. Urzędnicy może i nie sa najlepsi, ale jak jeden z drugi uważa, że byłby lepszym to niech sie zgłosi do pracy do urzędu. A większość z narzekających to pewnie bezrobotni czerpiący zasiłek po to by chlać piwo przed tv... Mam takich sąsiadów, wypisz wymaluj ze Świata wg Kiepskich. A narzekają na wszystko dookoła najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że asfalt nie zarasta bo asfaltu w nawierzchni jest tylko kilka procent jest dostarczany od producenta paliw w cysternach!! Poprawna nazwa to nawierzchnia bitumiczna. Ludzie poczytajcie zanim coś napiszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywny napisał:
Wk...wia mnie takie typowo polaczkowe narzekanie. Urzędnicy może i nie sa najlepsi, ale jak jeden z drugi uważa, że byłby lepszym to niech sie zgłosi do pracy do urzędu.
Haha , Kolego dałeś do pieca, haha "może i nie są najlepsi".K..wa, to najgorsza władza w mieście od 1317 -go roku !!! Banda dorobkiewiczów załatwiających swoje sprawy naszym kosztem i co za tym idzie kosztem miasta. Co z planowanych inwestycji zostało zrealizowane ? Nie wspomę o miejscu Lublina w hierarchi dużych miast polskich(wszyscy leją na nas z góry).Popatrz na lubelski sport - żenada! Nie ma porządnej pływalni,stadionu lekkoatletycznego,piłkarskiego.Ani jednego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią.Teraz ogólnie wiadomo,że nawet nie mamy dobrze zrobionej ścieżki rowerowej. Więc dziwi Cię,że ludzie narzekają ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QSY napisał:
Lublin to niestety większa wieś, tu sie nic nie dzieje nie ma pracy ani przyszłosci a władze nie robią kompletnie nic żeby to zmienić. Wystarczy popatrzec na Rzeszów gdzie ulice są czyste i ładne i widać ze miasto dba o mieszkańców a w Lublinie ani ulic dla samochodów ani scieżek dla rowerów...żenada ale chyba juz dawno powinnismy sie z tym pogodzic. Ja osobiscie nie widze w tym miescie dla siebie żadnej przyszłosci...
No to QSY do Rzeszowa ! A najlepiej - QRT :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojooj napisał:
Haha , Kolego dałeś do pieca, haha "może i nie są najlepsi".K..wa, to najgorsza władza w mieście od 1317 -go roku !!! Banda dorobkiewiczów załatwiających swoje sprawy naszym kosztem i co za tym idzie kosztem miasta. Co z planowanych inwestycji zostało zrealizowane ? Nie wspomę o miejscu Lublina w hierarchi dużych miast polskich(wszyscy leją na nas z góry).Popatrz na lubelski sport - żenada! Nie ma porządnej pływalni,stadionu lekkoatletycznego,piłkarskiego.Ani jednego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią.Teraz ogólnie wiadomo,że nawet nie mamy dobrze zrobionej ścieżki rowerowej. Więc dziwi Cię,że ludzie narzekają ?!
To dla widzimisię paru kretynów szukających zarobku, miasto ma zostawić ważniejsze prace służące większości mieszkańców i pod dyktando mafii rowerowej ma budować ścieżki asfaltowe, bo oni tak chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMOCJA KOSTKI I PROTEST PRZECIW MOTYKOM link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMOCJA KOSTKI I PROTEST PRZECIW MOTYKOM ######forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?p=21542#21542 LINK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory tuż tuż... więc mogę obiecać że bedzie praca bedo ścieżki asfaltowe stadiony narodowe lotniska i co tylko bedzieta chcieli TYLKO MNIE WYBIERZCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...