Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest przeciwko prywatyzacji giełdy w Elizówce

Utworzony przez tomasz, 17 marca 2010 r. o 10:16 Powrót do artykułu
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!! GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. gdy PSL u władzy na wsi jest najgorzej 2. jaka forma prywatyzacji - może sami odziedziczą akcje 3. z powodu małej ilości miejsc dla działaczy na zatrudnienie nie zależy im na niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!! GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!
Jest mało ważne czy jest to PSL, PO czy PiS. Ważne jest, aby zarząd rynku nie był tylko zarządcą placu i budynków, ale stwarzał warunki i zachęcał nas, rolników do wysokotowarowej produkcji! Po co produkować warzywa czy owoce jak nie mamy potem komu ich sprzedać? Jak dotychczasowe zarządy rynku pomagały nam, producentom w sprzedaży? Samo udostępnienie placu i budynków to niestety za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE RAZY MAM WAM PISAĆ,ŻE POLITYKA NIE JEST DLA ZWYKŁYCH SZARYCH LUDZI. POLITYKA TO KASA I TYLKO KASA (PRZY OKAZJI ZASZCZYTY I KARIERA) DLATEGO WSZYSTKO CO MOZNA SIE SPRZEDAJE, A JAK SĄ PROBLEMY TO ZAMYKA ALBO LIKWIDUJE, A POTEM TEŻ SPRZEDAJE. Dlaczego jestes biedny?A dlaczego jesteś głupi?A dlaczego wybrałeś "sprzedawczyków majątku narodowego" z PO? Teraz cierp i płacz.Płacz i głoduj.Módl się o najbliższe wybory i idź głosować,aby znowu nikt Was nie oszukał!!! Nie chcesz głosowaćŁACZ,GŁODUJ I ZDYCHAJ,ALE NIE DYSKUTUJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...