Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest przed Tesco w Lublinie. Związkowcy chcą podwyżek i lepszych warunków pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Pracownicy sami się nie szanujecie, nie umiecie wyjść i zaprotestować w swojej sprawie to przepraszam kto ma to zrobić????? Żenada i wstyd dalej tyrajcie za te grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może poszukać lepiej płatnej pracy gdzie indziej? Jak się z Tesco zwolni więcej osób z powodu niskich zarobków, to może zrozumieją, żeby więcej zapłacić. Obecnie jest rynek pracownika, więc chyba nie powinno być problemu ze znalezieniem lepszej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze! Uwierzył propagandzie "rynku pracownika"? Może wytłumaczę ci kolego, dlaczego bezrobocie spada. Wchodzimy w niż demograficzny i rozpoczął się sezon ogórkowy. Ja teraz sobie siedzę i zarabiam na sprzedaży. Mam 8,50€ na rękę za godzinę i nie muszę z językiem na brodzie ganiać po półkach ;) No, ale trzeba znać język na poziomie komunikatywnym, czyli w polskim zapisie cv: "bardzo dobry" lub B2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy ze Świdnika... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po wuj sie męczyć, wystarczy napieprzyć dzieci i za darmo dostanę dużo więcej jak te barany za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego zmierzałam w moim poście ;). Najwyraźniej ta praca jest tyle warta. By zarabiać w Polsce więcej trzeba mieć inne kwalifikacje i tyle w temacie. Wyższe wynagrodzenie otrzymują ludzie, którzy po prostu cos więcej umieją. A już najśmieszniejsze są te skrupulatnie wyliczone nagrody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baliście sie wyjść i protestowac ?? Własciciel własnie na to liczył !! A palić opony i protestowac ale w naszym wspaniałym kraju to własnie tak że sie boja i zostana z morda cicho głupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki to dla siebie walczą a nie dla pracowników !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś ich tam trzyma na siłę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
do tego zmierzałam w moim poście ;). Najwyraźniej ta praca jest tyle warta. By zarabiać w Polsce więcej trzeba mieć inne kwalifikacje i tyle w temacie. Wyższe wynagrodzenie otrzymują ludzie, którzy po prostu cos więcej umieją. A już najśmieszniejsze są te skrupulatnie wyliczone nagrody...
nawet to nainiższe wynagrodzenei winno pozwolić pracownikowi życ na godnym poziomie, a u nas, co jałmużna, nie  rozumiem jednego, unia sie wpieprza do innych rzeczy a już do nainiższego wynagrodzenia nie, dlaczego nie zrównają go w całej unii. Ci z niższym wykształceniem to co kuźwa nie ludzie, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik wie więcej niż człowiek z biura (ten niby wykształcony) nie mają pojęcia jak wygląda praca na sklepie a tylko zmiana procedur która ma się nijak do praktyki to my się tłumaczymy to my zapierniczamy za trzech to my mamy kontakt z klientem jego nie obchodzi procedura tylko dostępność towaru i cena to my pracujemy w niedzielę zamiast jak reszta spędzać czas z rodziną......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostępność towaru i cena to my zapierniczamy w niedzielę zamiast spędzić czas z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Zatrudnionym w handlu, którzy zapimpalają jak mrówki i pszczółki, należy się godziwa zapłata oraz dodatki za pilność, rzetelność i spolegliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.... Dlaczego wszystkie inne instytucje płacą 50 % wiecej za soboty i 100 % za niedziele a Tesco nie??? Jestem za. Jeżeli ktoś jest przeciw niech podniesie rękę... myślę że długo tej ręki by nie miał. Tesco daje podwyżki? Guzik prawda Tesco jedynie daje to co mu ustawa każe. Żadnych podwyżek żadnych premii. Czy tak wygląda firma która chce zaowocować na nowo na rynku ? - NIEEEE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila,chwila. Dobra płaca,dobra płaca i owszem,ale w tesco? Śmiechu warte,zero podwyżek. Zamawiam przez online zakupy i jeszcze nigdy nie byli w stanie dostarczyć wszystko co zamówiłem. Zawsze jakieś pseudo zamienniki często nie powiązane. Często termin kończący się na drugi dzień. Dziękuję,nieroby do roboty porządnej i bez podwyżek na dziś. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego pana co zamawia przez internet musisz o nie robach to rusz tłusty duza *** i zrup sam zakupy to będziesz świeże wybierał produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...