Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty przeciwko łączeniu szkół nie pomogły

Utworzony przez shadow, 16 lutego 2011 r. o 20:30 Powrót do artykułu
shadow napisał:
Jakoś nie dziwią mnie protesty uczniów. Jaki jest cel łączenia gimnazjum z liceum? To może sprawić dużo kłopotów. Gimnazjalistom może być trudno w sytuacji kiedy nie będą tolerowani przez starszych kolegów, będzie dochodziło do spięć. Wydaje się, że to w miarę zbliżony wiek, ale różnice są wielkie i nie przyniesie to nic dobrego.
Czy możecie wreszcie pojąć, że nie będą się spotykali na tych samych korytarzach bo to dwa budynki? Jeśli nawet będzie połączenie to tylko dla administracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd "mig" to wie? Sprawa jest otwarta. Poza tym wartościowe osoby nie muszą wspomagać się "przyjaciółkami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczniowie i nauczyciele zapytajcie sie dyrektorów WOiW w Lublinie co dobrego zrobili dla rozwoju oświaty w naszym mieście poza pomysłem likwidacji i łączenia szkół! Nie dajcie sie. Popieram Was i dużo moich znajomych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym całym niepotrzebnym zamieszaniu związanym z likwidacją szkół, jedyną szansę na wyjście z tego impasu widzę w Radnych naszego miasta, którzy mam wielką nadzieję, że odrzucą nieprzemyślaną i szkodzącą wszystkim ustawę o łączeniu szkół w mieście Lublinie. Przecież zostali wybrani przez nas i powinni zadbać o potrzeby uczniów a nie ratować wcześniej nie przemyślane decyzje urzędników z WOiW. Jeżeli już musi dojść do połączenia to łączmy tylko te szkoły, w których z roku na rok jest coraz mniej uczniów, a zostawmy w spokoju te, w których to zjawisko nie występuje. I dlaczego lepsza szkoła ma iść do słabszej. Jest to nielogiczne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę głosu i zdania nauczycieli, rodziców oraz młodzieży. Myślę, że w dużej mierze rodzice pomagali wybierać dzieciom szkołę, brali przy tum pod uwagę różne uwarunkowania (tradycje szkoły, koła zainteresowań, dojazd, opinię)a teraz zostanie to odebrane. Moje dziecko rozpoczęło naukę w tym roku szkolnym, zaaklimatyzowało się i jest bardzo zadowolone, o nowej szkole słyszy negatywne opinie i bardzo przeżywa to co go czeka. Zastanawia się nad rezygnacją z tej szkoły. W taki właśnie sposób władze miasta dbają o dobro dzieci, rodziców i nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...