Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pruszkowski: Jestem nękany. Nie dają mi nagrody

Utworzony przez mieszkaniec, 9 stycznia 2013 r. o 06:19 Powrót do artykułu
tępić złodzieja jak najwięcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szkoda" tak "wybitnego" absolwenta KUL; od "myślenia" dla dobra ogółu - jak widzę na zamieszczonym zdjęciu - aż ŁYSIEJE Jakie kwalifikacje ma p. Pruszkowski - OTO JEST PYTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tbesiak napisał:
Chyba juz dawno nikt nie byl tak opluty i besztany jak on. [/quote] Jakby był w porządku to by nikt na niego nie pluł. Sam do tego doprowadził. [quote name='Tbesiak' timestamp='1357736124' post='718036'] (...)Ja bym na jego miejscu podal sie honorowo do dymisji.
On do dymisji się nie poda, on honoru nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie on pracował 25 lat, przecież nie w TBS-ie.
W pośredniaku.Jako jedyny pracownik nosił garnitur z krawatem więc wysyłano go na niepotrzebne spotkania.Tam jednak nabawił się znajomości podobnych leni jak on.A że oni mieli plecy to wystawili marionetkę ładnie wyglądającą.Mieszkańcy chcieli zmienić opcję polityczną w ratuszu,to i zmienili.Siekierkę na kijek na 2 kadencję,bop ten obiecał klerowi coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema Tłumoku , nie zadawaj się z Koziołem , idź do Czerepacha , hahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest drańskie państwo! Na jednego pacjenta w przychodni lekarza rodzinnego, państwo płaci stawkę kapitacyjną 8zł miesięcznie!!! Ludzie złoszczą się ,że nie ma skierowań na badania a taka menda zarabia 14tys.zł miesięcznie i ja się kur... pytam: co on takiego wnosi dla społeczeństwa? Czym on tak się przysługuje ,żeby zarabiać tyle kasiory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda tłumoków i śmieci zazdrości człowiekowi nagrody. Należy mu się zgodnie z prawem i wasze skamlenia nic tu nie pomogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------------------KOMENTARZ PO INTERWENCJI PROKURATURY---------------------------------- Z wyjaśnień Pana Pruszkowskiego wynika, że padł ofiarą następnej Afery Prezydenta Zuka ... Oczekujemy na ustalenia Prokuratury w Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czego się czepiacie, ma człowiek rację,że mu się należy, to dodatek kombatancki za nękanie, a nie żadna nagroda, należy się i już nie widzicie jaki człowiek znękany (vide zdjęcie), nagroda to się należy za pracę,a tę już ocenili wyborcy, a nagroda za nią wiadomo jaka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski powiedz nam ile wydałeś na projekt, który nigdy nie doszedł do skutku dot. budowy tunelu podziemnego pod al.Racławickimi wzdłuż ul. Sowińskiego. O ile pamięć mnie nie myli to było tego ok. 3 miliny zł. Gdzie ta prokuratura - ty powinieneś siedzieć za niegospodarność. Że taki gostek nie ma kszty honoru, godności i dalej pcha się do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski z Kocuniem dostają w TBS po kilkanaście tysiaków miesięcznie, które zdzierają z czynszów lokatorów TBS-u. TBS miał być dla ludzi ubogich i biednych, a teraz płacą jedne z najwyższych czynszów w Lublinie dzieki tym dwóm cwaniakom, działaczom PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, że mamy odpowiedzialnych i dbających o nas radnych sejmiku i nie tylko !Dajcie fachowcowi i specjaliście wynagrodzenia 25 tys zł / m-c i podwyżki czynszów na 1 tys zł / m-c to wszyscy będą zadowoleni, a jeden na pewno !!! Czekajcie mieszkańcy TBS i dobrze uważajcie, bo pewnie już niedługo zobaczycie kolejne podwyżki.Pan P uważa, że jest nękany to pewnie wystąpi o dodatek np. szkodliwe albo o podwyżkę ! Ludzie żyją w biedzie za niewielkie pieniądze, liczą każdą złotówkę a tu towarzystwo wzajemnej adoracji rocznie wyrzuca setki tysięcy złotych, bo przecież mają nas wszystkich w d.... !!! Oczywiście do czasu następnych wyborów! Ale wybraliśmy i mamy wspaniałych reprezentantów! Możemy sobie "pogratulować" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...