Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to studenci się ucieszą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ul. 3 maja będzie poszerzona. będzie miała 6 pasów ruchu ? po 3 w każdym kierunku ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kto będzie tym wykonawcą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to jest znak dla studentów - nie przyjeżdzajcie do Lulbina!!! (Już lepiej w Rzeszowie studiować, przynajmniej dobry dojazd będzie)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest kur...a chore!!! 3 (trzy) sygnalizacje świetlne na odcinku 400 m ???!!! Pierwsza na skrzyżowaniu Krakowskie-3go Maja, druga na skrzyżowaniu Armii WP-3go Maja i trzecie na 3go Maja i Radziłłowskiej. Przecież to jakaś kpina! Jak to ma usprawnić przejazd? Ile aut zmieści się na odcinku od Krakowskiego P. do Armii WP??? Powstaną gigantyczne korki na Kołłątaja i Krakowskim Przedmieściu. Kto do cholery jest odpowiedzialny za inwestycje drogowe w naszym mieście???!!! Chyba jakiś I.D.I.O.T.A !!! Spiep.szyli Kunickiego, a teraz robią kolejne "udogodnienia". Najlepiej niech zrobią 3-Maja, Radziwiłłowską oraz inne ulice boczne ulicami jednokierunkowymi, a pieniądze przeznaczą na remont nawierzchni w innej części miasta. W naszym mieście nie brakuje ulic z tragicznym asfaltem, a oni wydają nasze pieniądze na nieprzemyślane i niepotrzebne inwestycje. Szlag!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie, no nie mogę! Normalnie coś mnie trafiło kiedy przeczytałem ten artykuł. Przecież to trzeba jakąś petycję napisać do władz. W naszym mieście nikt nie pyta się mieszkańców co należałoby zrobić. Jakiś I.DI.O.T.A. mieszkający na prowincji przyjeżdżający do "plaży" w niedzielę sam ustala co jest dobre dla innych. Czy na tym forum jest ktoś kto może coś zrobić? Musimy zacząć sami decydować o naszym mieście bo z tego co widzę to Samorząd to się "samorządzi" tak, że niedługo do naszego miasta będą zsyłać za karę. Proszę ludzi, którzy mają jakieś możliwości i zależy im na tym mieście o interwencję w tej sprawie. Pozdrawiam prawdziwych Lublinian, którym zależy na dobru tego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@ skory - Problemem nie są trzy sygnalizatory na odcinku ok. 200 - 250 m. ale takie ustawienie swiateł aby zapewnić płynny przejazd. Tutaj jest wyzwanie dla naszych tzw. "inzynierów ruchu" którzy swoja "fachowość" udowodnili na Kunickiego oraz na skrzyżowaniu Sikorskiego i Solidarności (przy okazji regulacji cykli swiateł).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto w październiku rozpoczyna roboty drogowe Rozgrzebią, spadnie śnieg i będzie stało do wiosny. Gratulacje dla urzędników za zdrowy rozsądek i ogłaszanie przetargów dopiero latem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na dobrą sprawę mogą takie roboty zrobić i w grudniu . Przecież Polak potrafi... a w Lublinie to juz na pewno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już widze te korki na tysiąclecia i dolnej 3 maja pod górkę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Truizm: Zarządzający miastem mają OBOWIĄZEK cenić każdy grosz publiczny, wypracowany przecież przez ludzi zamieszkujących to miasto. Mamy w Polsce instytucje kontrolne NIK, RIO, mamy wreszcie prokuraturę. Mamy dziennikarzy śledczych którzy z wszelkich nieprawidłowości żyją. Proszę mi zatem odpowiedzieć KTO OSOBIŚCIE w 2009 r. wydał polecenie wymiany i remontu (ile to kosztowało) krawężników, chodników i zatok autobusowych na ul 3 Maja, na odcinku od Krak. Przedmieścia do Cichej. To wszystko pójdzie na marne (po 1,5 roku użytkowania) podczas przewidzianej obecnie przebudowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozbierać nowy przystanek bo zabierają się do remontu planowanego od lat. Super! Rozpoczynać remont tuż przed zimą i w okresie największego ruchu w mieście. Skoro pierwszy etap budowy ma powodować największe utrudnienia można go było zaplanować na okres wakacyjny kiedy to w mieście nie ma studentów i uczniów. Czy ktoś w tym mieście posiada taką niespotykaną w dzisiejszych czasach umiejętność jaką jest myślenie? Pomijam już fakt że nie od dzisiaj wiadomo że sygnalizacja świetlna to najgorsza z metod udrażniania ruchu a właściwie najskuteczniejsza jego tamowania. Do tej pory stałą tylko Radziwiłowska a teraz będzie stało wszystko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wielka inwestycja drogowa rusza po kilku latach ciężkiej pracy urzędników z 'um'. Brawo wawsilewski, te 300 m nowej nawierzchni zdecydowanie i imponująco poprawi stastystykę wyremontowanych nawierzchni w Lublinie. Wreszczcie znikną korki tych którzy chcą przeciąć miasto w osi północ-południe. Brawo wawsilewski to sukces godny stołka rektora na lokalnym uniwersytecie technicznym. Czy pali-grzmot to doceni?!!?!?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: