Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa pl. Litewskiego. Co powiecie o takim szalecie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 12:44 Powrót do artykułu
dlaczego ten kibel nie jest - jak był, schowany w ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie pytanie, taka odpowied. śliczny biały szalet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konserwator zabytków! halo!? czy pan mnie słyszy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WC będzie płątne czy darmowe? Jak płatne to nie spełni funkcji (vis a vis McDonald), jak darmowe to będzie znaczącą konkurencją dla ww. restauracji :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie się do takiego budynku w celu złamania ewentualnie odlać i kogo wtedy obchodzi jak on z zewnątrz wygląda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jeszcze postawią te budki zabrane spod dworca PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JeSZCZE moze kabiny przeszklone zrobic i niech ludzie patrza Ale macie problem Cieszcie sie ze wogole stawiaja sracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy temu pisałem, że za te pieniądze za które wziął to Budimex, nie da się wykonać tej inwestycji zgodnie z projektem. No i proszę - miałem rację. A to z pewnością jeszcze nie koniec - nie bez powodu mają w branży taką ksywkę jaką mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak bedzie wygladala fontanna,bo na wizualizacji to wyglada jak wagina .kto takie cos zatwierdził..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JeSZCZE moze kabiny przeszklone zrobic i niech ludzie patrza Ale macie problem Cieszcie sie ze wogole stawiaja sracza" - to jest poziom naszej władzy. Gratulacje dla wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszecie o wszystkim w poszukiwaniu taniej sensacji... jeszcze nie skończyli a już krytyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszecie o wszystkim w poszukiwaniu taniej sensacji... jeszcze nie skończyli a już krytyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze sracz będzie wysoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam ten budynek i zastanawiałam się co to za koszmarek. Jeżeli to ma wystawać nad ziemia to to jakaś pomyłka która oszpeci cały plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wizualizacja hasłą #murem za żukiem a raczej żuk za murem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"płyty grafitowo-cementowe w kolorze grafitowym, wokół drzwi seledynowe, oraz siatka, którą mają kiedyś obrosnąć pnącza." Przecież już toalety na przystankach są bardziej reprezentacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga i jego wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca wre, ledwo co postawili parę betonowych klocków a tu już redaktorek Smaga wydaje wyrok: kibel be. Zatrudniajcie poważnych dziennikarzy a nie pseudoPISmaków, którzy na wszystko narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie wyglądać jak śmietni pod blokiem obrośnięty pnączami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...