Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile jeszcze o tym można gadać?? Przegłosować ten plan i niech w końcu cos sie tak zmieni na lepsze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet na starych zdjęciach widać że przy Al. 1000 lecia zawsze był targ . To PO h... następne galeria , jak ta za zamkiem już świeci pustkami ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak juz chcecie przenieść pod pkp to pomyślcie o mpk aby więcej tam jeździło bądź tramwaj czy coś takiego z Poręby na dworzec PKP obok torow aby polepszyć transport z miasta na dworzec
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miasto idzie po najmniejszej linii oporu. Brak wizji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W przypadku rzeki niemal pewne jest to, że uwagi dotyczące jej odsłonięcia nie zostaną przez Ratusz zaakceptowane. – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. W przypadku nie zaakceptowania przez Ratusz uwag dotyczących odsłonięcia Czechówki, Krzysztof Żuk nie będzie dłużej akceptowany na stolcu prezydenta Lublina - mówi wyborca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trwa promocja durnego pomysłu pt: odsłonięcie Czechówki. Ludzie co wy chcecie odsłaniać? rów do połowy wypełniony wodą? ani to atrakcyjne ani tanie w wykonaniu, Czechówka to ohydztwo i powinna być schowana
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowe zagospodarowanie ternu Podzamcza bez odsłonięcia Czechówki, spowoduje, że ta rzeczka na zawsze zostanie utracona dla miasta. To, że coś, co 30 lat temu nie szpeciło, nie oznacza, że nadal ma być utrzymywane, tylko dlatego, że zostały jako architektura "modernistyczna". Jakie funkcje miałby pełnić ten budynek. Na zdjęciu z lat 50-tych widać już targ i ma to być niby głos za jego dalszym utrzymaniem. Do lat 40-tych XX w. znajdowały się tu salmsy (zburzyli je Niemcy przy okazji likwidacji getta), czy to ma oznacza, że mamy je odtworzyć? Zdecydowanie projekt pana Stelmacha ma pewna wizję dla tego fragmentu miasta i jest korzystniejszy w dłuższej perspektywie. Dzisiaj w Europie powszechne są tendencje do rewitalizacji koryt rzek i przywracania ich pierwotnych koryt. Jeśli wydajemy pieniądz, zróbmy to rozsądnie z myślą o przyszłych pokoleńniach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i właśnie najrozsądniejsze będzie nie odkrywać rzeki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nawet już nie chodzi o tę rzekę. Tutaj nie zrobiono niczego, żeby choć trochę ogarnąć Tysiąclecia. Propozycja ratusza jest wręcz szkodliwa, bo nam ją pozostawi już na amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: