Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa wiaduktu nad ul. Kunickiego przedłuży się

Utworzony przez Dżordż Klunej, 5 kwietnia 2013 o 12:38 Powrót do artykułu
Jeden wielki przekręt z tej przebudowy... Firmy przystępujące do przetargu wiedziały, że nie da się tego zrobić w terminie, ale wystartowały, bo coś robić trzeba. Ciekawe jest to, że wszyscy zainteresowani domyślali się kto wygra... Najtańszy był Intercor, ale z powodów "formalnych" został odrzucony i wybrano PRK, z drugiego miejsca, za kasę też nieciekawą. Finansowo niby płaci UE w 85% za ten szmelc, ale za te wszystkie niedogodności płacą wszycy użytkownicy ulicy Kunickiego. Jako budowlaniec rozumiem i wiem jak wygląda budowa czy remont od środka, problemy, terminy, ale przejeżdżając codziennie przez tę patologię nazywaną przebudową, już tylko przeklinam pod nosem i zastanawiam się co szybciej zostanie zakończone, 3ci odcinek ekspresówki czy przebudowa wiaduktu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-------------------------NIE BĘDZIEMY CZEKAĆ AŻ DO NOWYCH WYBORÓW !!!-------------------------- Dlatego że LUBLINIANIE zasłużyli na SZACUNEK i POWAŻNE TRAKTOWANIE a tego możemy się spodziewać TYLKO po Wyborach do Nowych Władz czyli od "PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI" (PIS). "remont" rupiecia tunelu od początku był NIEOPŁACALNY GDYŻ REMONT NIE DAWAŁ GWARAN CJI NA JEGO WŁAŚCIWE ODRESTAUROWANIE I WŁAŚCIWĄ EKSPLOATACJE !!!. " Dziurawy para sol się NIE naprawia tylko kupuje nowy parasol by znowu mógł służyć użytkownikowi !" . W Białym stoku władze tego miasta bardziej dbają o finanse miasta i zadecydowali postawić nowy WIADUKT niż bawić się w remonty . Na ul. Kunickiego należy postawić NOWY WIADUKT, gdyż to będzie inwe stycja tańsza i fundusze z DOTACJI "UE" będą lepiej użyte do modernizacji drogowej wokół WIAD UKTU a zwłaszcza do rekonstrukcji nieopodal "skrzyżowania śmierci" Pl. Bychawski (!). Niczym wła dze w Lublinie obejmie patriotyczny "PIS" to reżim "PO" zmarnuje na "głupoty" setki MILIONÓW !!!. Prezydent Lublina Krzysztof Zuk nie może pełnić funkcji Prezydenta Stolicy Regionu Lublina-- ewe ntualnie może być Prezydentem Bychawy , Krasnegostawu czy Bełżyc ! . Na ul.Kunickiego NOWY WIADUKT aby Nasze Wnuczęta dobrze Nas WSPOMINALI . Zatrzymać "Platforme Oszustów" (IPO) w Lublinie, bo Nam miasto z pieniędzy OGOŁOCĄ !. OCZEKUJEMY NA "PIS" !. Szczęść Boże Memu pięknemu miastu Lublinowi !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: