Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miast tylko projektow dlaczego ale to rzadna inwestycja nie ruszy bez problemow wlasnie tego miasta .Zawsze problemy FINANSOWE i PRZETARGOWO oraz NATURa lub protest a to wlascicieli a to inni podkladaja nogi itd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIEUDOLNOŚĆ URZĘDNIKÓW JAK ZWYKLE,ALE PO PREMIE TO TA BANDA PIERWSZA PYTAM SIE ZA CO IM PŁACĄ ?
0
A czy w Lublinie w ostatnich latach coś się udało ? Nic. Zawsze na preszkodie jest jedno - URZĘDNIK !! Czy ktoś w związku z tym choćby się wytłumaczył. Nikt ocywiście, bo w Lublinie nadal urzędnik to panisko.
0
A ja sie nie dziwie dlaczego to jeszcze nie ruszyly poniewaz UMCS koordynuje to wszystko .Co ostatnio na UMCS wychodzi jesli mamy do czynienia z inwestycjami budowlanymi? Odpowiem nic .UMCS boryka sie ze swoimi problemami ktore ja zzeraja proste
0
Lublin to jeden wielki hamulec
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: