Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeciął gardło taksówkarzowi i dźgnął w klatkę piersiową. Ukrainiec przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2017 r. o 12:02 Powrót do artykułu
Dowalić banderowcy. akazac wjazdu do Polski na zawsze i jego koledze. Nie trzymać go w Polsce po co mmy płacić za ukra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki bohater? jak wszyscy co umieją malować po pomnikach Polskich żołnierzy. Do Donbasu bronić ojczyzny a nie tu się panoszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścić go wolno , a linię frontu w Donbasie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przed kim ma bronić Donbasu? Przed Ukraincami? Na Krymie nikt za złodziejami (czyt. rząd Oligarchów) z Ukrainy nie płacze. Teraz cała Ukraina zazdrości wyższego standartu życia obywatelom Krymu. Można było podnieść pensje i emerytury rodakom? Ilu oligarchów nadal pasożytuje na Ukrainie? A co do tych zwyrodnialców... Dziwna linia obrony. Przeważnie zabójcy słyszą głos od Boga, a tutaj duży słucha małego. Łatwiej będzie go skazać. Z drugiej strony totalny bezsens atakować taksówkarza. Co chcieli osiągnąć? Zabić za parę groszy? Odbiło im?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta do utylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjaly bandyty... A ofiary pełne dane. Co za kraj. Ja pier.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla na 25 lat o zaostrzonym rygorze w celi z podobnymi mu bandytami. Może coś zrozumie, jak mu przeflancują buźkę parę razy koledzy z celi. Wyjaśnią mu o co chodzi w czasie pobytu w RP. Potem kopa w dupę i na Ukrainę, z zakazem wjazdu do UE. Tak by było sprawiedliwie, ale ... nasze sądy, to nie sądy dla bandytów. Pogłaszczą po główce, pogrożą palcem i warunkowo zwolnią. Może kogoś nie zabije na wolności. Może ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto poznaliśmy nazwisko ofiary, zaś bandyci nadal pozostają nieznani. Co za chory system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szubienica na Placu Litewskim, żadne 25 lat, publiczne wykonanie wyroku, bandytyzm trzeba tępić a nie rozczulać się i trwać w przekonaniu,że przestępca po karze więzienia, siedząc tam na koszt podatników zmieni się w aniołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdaje się ten cwańszy od innych taksówkarzy, co na PKS-ie nie staje na postoju dla Taxi tylko na przystanku wysiadkowym i udaje, że ma zlecenie. To samo na PKP, bez kolejki i pod schody. Jakoś nie wierzę w jego niewinność, tam musiało być coś jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta nazywa się urban czy tak jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taksówce nie wolno palić papieropsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat on nie staje na PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat on nie staje na PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd ich wybroni,zmieniając kwalifikację prawną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 20 lat i kopalnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To etat w tej stolarni się teraz zwolnił? Coś mnie ominęło. Czemu nikt mojej kandydatury nie rozpatrzył pozytywnie?... A no tak - jestem Polakiem, więc nie zasługuję żeby pracować w polskiej stolarni u Polaka pracodawcy. Taki musi mieć Ukraińca i proszę jakie rezultaty... A tak w ogóle to jak chciałem zapalić papierosa w radiotaksi czwórki to miły pan od razu zaznaczył że to nie jest palarnia tylko jego narzędzie pracy, które ma być pachnące i czyste. Widać nie wszystkie taksówki takie są i to też chyba świadczy o panu taksówkarzu co nieco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...