Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Watykan górą !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie za te eksponowane zdjęcia powinni organizatorzy zalacić bardzo wysokie grzywny z własnej kieszeni i bez możliwośco odwołania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolnośc wolnością ,demokracja demokracją ,ale na głupotę naszych nawiedzonych działaczy chyba nie ma lekarstwa tylko oddział zamknięty w Abramowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam od 3 lat jestem za aborcja skutecznie do takiego zdania przekonal mnie ks prof krzysztof kaucha z kulu oczywiacie swoja postawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma własne sumienie i własną wolę. Dajcie każdemu z osobna decydować zgodnie z jego wolą i jego sumieniem. Nie narzucajcie swojej woli wszystkim ba wy tak chcecie. Kto wierzy nie popełni grzechu, każdy inaczej podchodzi do tego zagadnienia - nie ma jedynie słusznej woli bo ja tak chce. Jestem za wolnością odnośnie aborcji, mamy mnóstwo poważniejszych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ci durnie nie rozumieja, ze tak naprawde szkodza nie tym z zasobnymi portfelami, bo moga wyjechac za granice i spokojnie pozbyc sie problemu, ale tym biednym, dla ktorych pozostaje tylko pokatna aborcja w fatalnych warunjach higienicznych!!!! Ale czy kogos obchodzi razsadek???? Wazne jest zaistnienie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ci durnie nie rozumieja, ze tak naprawde szkodza nie tym z zasobnymi portfelami, bo moga wyjechac za granice i spokojnie pozbyc sie problemu, ale tym biednym, dla ktorych pozostaje tylko pokatna aborcja w fatalnych warunjach higienicznych!!!! Ale czy kogos obchodzi razsadek???? Wazne jest zaistnienie....
Dlatego tusk musi odejść,wszystko musi być idealnie sterylne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Żuk się skompromitował tylko pikieciarze od aborcji.To że oni się lubują w tego typu makabrycznych scenach nie oznacza że inni też Takie Takie happeningi mogą przecież urządzać na własnych podwórkach.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonić to idioctwo, ciekawie ilu narodzonym dzieciom  pomogły finansowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam od 3 lat jestem za aborcja skutecznie do takiego zdania przekonal mnie ks prof krzysztof kaucha z kulu oczywiacie swoja postawa
  to nikt ci nie karze usuwać, a odpieprz od kogoś, ilu narodzonym dzieciom pomogłaś finansowo, potraficie tylko mleć ozorem    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpiszcie w googole - głodujące dzieci i zobaczcie obrazy dla tych głodujących dzieci, i to są dzieci właśnie wykarmione przez tych antyaborcjonistów, to jest dopiero wspaniały widok    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pytanie to chyba do kauchy, zapewni cie ze nie a nie pomaga i wcale nie chodzi o kase choc oczywiscie obiecuje gruszki na wierzbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pozwolę sobie nieco odejść od tematu, ale znacząco. Czy może mi ktoś światły wyjaśnić dlaczego, kiedy w PRL-u kobiety mogły się skrobać do woli, a jak ginekolog stwierdził ciążę to się obowiązkowo pytał pacjentki czy chce donosić czy decyduje się na usunięcie (teraz to się mówi ABORCJĘ) ... to w Polsce był dodatni przyrost naturalny i dzieci się rodziły (jam jest właśnie z tego "gierkowego" pokolenia) a teraz kuźwa dziadostwo, spadki, wieczne braki, słaba dzietność i trzeba kobiety straszyć prokuratorem, więzieniem i wiecznym potępieniem? Mi się wydaje, że kobiety takie same jak i przed laty, chciałyby mieć dzieci i je wychowywać, coś jednak je skłania do unikania ciąży albo pokątnego ich usuwania, są takie wycieczki, różne leki - mamy w końcu wolność więc nie da się do końca zabronić. Zadziwiają mnie ci młodzi ludzie, którzy z transparentami stoją pod ratuszem i bajdy opowiadają i maja kilka fizjologicznych fotografii - no bo tak trudno spojrzeć do statystyki GUS (oj tak właśnie tej komunistycznej albo jak kto chce socjalistycznej PRL-owskiej) i porównać kilka liczb. Widać obecni młodzi mają łby doszczętnie wyprane nowoczesnymi detergentami i wodą święconą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a g. prawda, że osiągnęliście cel. Nic się nie zmieni po waszej pikiecie. Nie będzie mniej aborcji, po prostu wasze ego się zadowoliło. Dumni pewnie jesteście jak to dzielnie walczyliście, ale to daremna robota. Nie tędy droga do zmniejszenia liczby aborcji. Te akcje to dziecinada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to nikt ci nie karze usuwać, a odpieprz od kogoś, ilu narodzonym dzieciom pomogłaś finansowo, potraficie tylko mleć ozorem      
krzysia nie trzeba oczarniac on sie sam oczarnia a mieic ozorem tez potrafi dałem sie nabrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Żuk pozwala na szkalowanie posłanek z Platformy Obywatelskiej skoro jest wiceprzewodniczącym PO na Lubelszczyżnie. Czyzby walczyl ze swoimi partyjnymi konkuretkami? I dlaczego pozwala obrażać posłanke Popiołek z Ruchu Palikota skoro to Palikot poparł go jako kandydata na prezydenta Lublina. Niewdzięcznik i oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takim bezrobociu, przy takiej biedzie karzecie rodzić, czy wam już całkiem odpieprzyło, podziękujcie pieprzonym solidaruchom z lat 80 za tą sytuację, kiedyś była praca i stabilizacja, każdy wiedział, że co miesiąc dostanie wynagrodzenie, a teraz co, płacą  ile chcą i kiedy chcą, albo wcale nie płacą, aby wuj trafił ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk się nie skompromitował, bo ten placyk jest takich rozmiarów że przy większej ilości ludzi mogłoby dojść do dantejskich scen, co potwierdza opinia policji na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem GENDER,miłość gejów i lesbijek jest wg mnie piękna i porywająca,jestem za ubojem rytualnym.Powinienem być kiedyś poddany aktowi aborcji,nikogo bym dzisiaj nie denerwował.Jestem za aborcją,gdyby była to nie byłoby wśród nas Palikota,Grodzkiej,i mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację pikietujący lepiej w beczce topić niż przerywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...