Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeciwnicy masztu spacyfikowani (wideo)

Utworzony przez Beret, 11 września 2007 r. o 19:07 Powrót do artykułu
ja tez sie podpisuje hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PATRZEĆ JAK PRZEZ PORĘBĘ PRZEWINĄŁ SIĘ............"PRZYSZLI" PARLAMENTARZYŚCI...!!!!!!!CZEKAM NA ........ROMANA GIERTYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO PAN KURCZUK....JUŻ ZROBIŁ "PIKNIK RODZINNY"CZYTAJ WYBORCZY W 2005 ROKU Z UDZIAŁEM POLICJI.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla prezydenta Wasilewskiego i jego wspaniałej ekipy! Wreszcie miasto jest promowane jak trzeba! Szczególne gratulacje i podziękowania dla Biura Promocji Miasta! Tylu relacji z Lublina w mediach (TVN 24 i TVP) już dawno nie było! Myślę że to wspaniała promocja Lublina i regionu lubelskiego! Brawo Ratusz! Brawo specjalista od promocji Krawczyk! Niech żyją! Głosujmy na PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lamią prawo a jak ich policja usuwa to się burza. Może inni przestępcy też powinni protestować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Porębie i do tej pory w zasadzie nie bardzo się tym masztem przejmowałem. Nie wierzę za bardzo w jego szkodliwość i było mi wszystko jedno czy postawią go czy nie. Jednak kiedy wczoraj zobaczyłem jak policja potraktowała protestujących to przyłączyłem się. Nie w imię tego masztu (ludzie przesadzają z jego szkodliwością), ale w imię zasad. Porządnych, pracujących ludzi potraktowano jak bydło. Tego nie zaakceptuję i do policji mam odtąd wielki uraz. Nie da się słowami opisać tego co się wczoraj tam działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda deb***i i idiotów. Pod sąd wszytkich protestujących. Brak słów. Wstydzę się za to że jestem lublinianinem......Powinni ich na prawdę spacyfikować a nie bawić cię z tymi kretynami. Policja powinna być bardziej skóteczna. Niczym się nie różnią od kibiców motoru.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak. Nawet nei wiedza o czym wrzeszczą a za chwile polecą do operatora z mordą że zasiegu w wiadrze nie przywieźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za prostak!od kiedy dla ciebie prawo jest takie idealne?życzę żeby tobie postawili przy głowie taki nadajnik i twoim dzieciom jeśli je masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzamsię z przedmówcą ciekawe ile osób z protestujących nie posiada telefonów komórkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomału nabieram przekonania że obecne władze Lublina nie mają pojęcia o rządzeniu miastem. są kompletnymi ignorantami. trwonią pieniądze na drogowe inwestycje. a swoimi nieprzemyślanymi decyzjami doprowadzają do takich sytuacji jak na Porębie. to kolejna "zachęta" dla inwestorów. i przestroga. dowodzi to że tytuł profesora niekoniecznie musi oznaczać że człowiek go posiadający jest osobą która potrafi logicznie myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś mądrego zrobili z tymi oszołomami z Poręby. Najlepiej mieszkać zgodnie z naturą. Bez prądu, wody, gazu, telewizji internetu, telefonu,samochodu, toalety, wanny,windy itp. Ludzie wam się w głowie pomieszało i to jeszcze przed wybudowaniem masztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę podóżuję po Europie i nie spotkałam tak otumanionego społeczeństwa. Zamiast się zintegrować przeciwko pezprawnej działalności urzędów to skaczą sobie do oczu. Naruszone zostało prawo dot. planowania przestrzennego i to powinno być zaskarżone do prokuratury bo inaczej Poręba przegra,- nie jest stroną w sprawie. Wystarczy że urząd w odpowiednim terminie nie odwoła się od wyroku sądu i era ma prawo od razu wkroczyć zbudową i będzie na prawiei żaden sąnd na świecie tego nie zakwestjonuje bo takie jest prawo choć może jest głupie. Dlatego Komitet Dzielnicowy Poręby lub inne organizacje muszą spowodować żeby być prawnie stroną w sporze. Samym gadaniem nic nie załatwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę podróżuję po Europie i nie spotkałam tak otumanionego społeczeństwa. Zamiast się zintegrować przeciwko pezprawnej działalności urzędów to skaczą sobie do oczu. Naruszone zostało prawo dot. planowania przestrzennego i to powinno być zaskarżone do prokuratury bo inaczej Poręba przegra,- nie jest stroną w sprawie. Wystarczy że urząd w odpowiednim terminie nie odwoła się od wyroku sąndu i era ma prawo od razu wkroczyć z budową i będzie na prawiei żaden sąnd na świecie tego nie zakwestjonuje bo takie jest prawo choć może jest głupie. Dlatego Komitet Dzielnicowy Poręby lub inne organizacje muszą spowodować żeby być prawnie stroną w sporze. Samym gadaniem nic nie załatwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...