Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed strzałem rozmawiał z kobietą?

Utworzony przez Stalker, 5 listopada 2008 o 20:03 Powrót do artykułu
"Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment." Deal is the deal. Liczy się forsa odzyskana ze strat na zakazach handlu w święta katolickie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment.... A co,może mieli ogłosić żałobę narodową? Desperat zastrzelił się przed południem a ciało zabrano w godzinach popołudniowych,to mieli nie handlować przez jakiegoś samobójcę?
0
czyżby emerytowany funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, którego rzuciła jakaś studentka z Lublina?
0
nie rozumiem tylko jednego...czemu nie postawicie sie w sytuacji rodziny zmarłego czy tak trudno zrozumiec jak oni sie czuja??? 8 miesiac temu w wypadku samochodowym zginął moj brat i bratowa a drugi brat cudem uszedł z życiem wiem jak czułam sie kiedy ludzie wieszali brudy na mojej rodzinie...uszanujecie jego pamięć bez względu na to jak zginął...składam głębokie wyrazy współczucia rodzinnie zmarłego
0
chciał to se strzelił, pewnie mądry nie był, eeeeeeetttttaaaaaaaammmmmm, jednego durnia mniej
0
Czy ktos wie jak nazywa sie ten,ktory sie zastrzelil w Lublinie
0
tylko byłe SB-ki noszą ze sobą giwery, bo wiedzą że są "nietykalni". Ciekawe czy ten był zwykłym 67letnim działkowcem, czy raczej "wąsatym" z resortu od Kiszczaka. Policja milczy czyli coś jest na rzeczy...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: