Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteś pier***niety. 
  Szkoda wielka, że rodacy kultury nie nauczyli. Z młotka to największy użytek będzie jak pacniesz nim sobie w głowę z całej siły. Ps: Szklana płyta przykrywająca trochę betonu nie będzie żadnym symbolem dominacji, uwierz na słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty jesteś żeby Ci wierzyć na słowo? Najpierw twoje słowo musiałoby być coś warte. Słowa ruskich wycieruchow które nie rozumieją co to jest godność i honor oraz nie mają pojęcia czym się różni obiekt o rzeczywistej wartości historycznej od kiczu postawionego w celu polityczno-propagandowym, z założenia nie mają żadnej wartości. Juz porównanie nie odsłaniania kilku cegieł do intencjonalnego zburzenia ulicy pochodzącej z czasów carskich dowodzi wystarczająco dobitnie, że jesteś idiotą i twoje słowa nie mają żadnego znaczenia.
Szkoda wielka, że rodacy kultury nie nauczyli. Z młotka to największy użytek będzie jak pacniesz nim sobie w głowę z całej siły. Ps: Szklana płyta przykrywająca trochę betonu nie będzie żadnym symbolem dominacji, uwierz na słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak szacunku to byłby wtedy gdyby odbudowano cerkiew a nie teraz jak kawałek betonu schowają pod przezroczystą płytką, przyszłe pokolenia powinny pamiętać kto i co kiedyś robił na naszych ziemiach nie tylko z opowiadań i książek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty jesteś żeby Ci wierzyć na słowo? Najpierw twoje słowo musiałoby być coś warte. Słowa ruskich wycieruchow które nie rozumieją co to jest godność i honor oraz nie mają pojęcia czym się różni obiekt o rzeczywistej wartości historycznej od kiczu postawionego w celu polityczno-propagandowym, z założenia nie mają żadnej wartości. Juz porównanie nie odsłaniania kilku cegieł do intencjonalnego zburzenia ulicy pochodzącej z czasów carskich dowodzi wystarczająco dobitnie, że jesteś idiotą i twoje słowa nie mają żadnego znaczenia.
  No ok wielki bohaterze, koniec tego pieprzenia, bierz młotek pod pachę razem ze swoją godnością i honorem i zasuwaj na Moskwę, pokaż im wszystkim bo widzę, że trafiło na prawdziwego kozaka :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadz sobie mózg pod szybkę. Pokażemy go przyszłym pokoleniom jako dowód jakie mutanty rodziły się na ziemiach polskich z początku XXI wieku. Te butelki po niemieckim winie pitym przez hitlerowców tez za szybke wsadzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 000 kolejnego długu aby pooglądać sobie kamienie w ziemi.....czy ten koszmar kiedykolwiek się skończy????!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo urzędnicy. Wiedziałem, że będą wielomilionowe roboty dodatkowe dla Budimexu. Zobaczcie sobie, ile było robót uzupełniających na Centrum Spotkania Kultur i Teatrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kozakiem natomiast ty jesteś debilem, bo nie rozumiesz nawet ze analogia byłaby adekwatna gdyby to uwidocznienia reliktów polskiego panowania w Moskwie bym się domagał. Nadal nie rozumiesz? Może jakieś dziecko z podstawówki wytłumaczy? One są juz zdolne do na tyle złożonych operacji myślowych. Musiała cie mama za długo trzymać główką do dołu i nastąpiły trwałe uszkodzenia. Odpieprz się od polskiej tradycji i historii i idź polerować oko, grzecznie proszę.
No ok wielki bohaterze, koniec tego pieprzenia, bierz młotek pod pachę razem ze swoją godnością i honorem i zasuwaj na Moskwę, pokaż im wszystkim bo widzę, że trafiło na prawdziwego kozaka :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 tys. W błoto. Ci dziwni decydenci powinni poczytać historię o Kościele na placu trzech krzyży w Warszawie. Proponuję nazywać urząd Miasta MAGISTRATEM. kto nie wie niech oczyta co ti magistrat.
300 tysięcy to wyliczenie urzędu. Budimex powie 500 tysięcy i spotkamy się w połowie ceny. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech pan Żuk przywróci nazwę placu z okresu IIwś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kozakiem natomiast ty jesteś debilem, bo nie rozumiesz nawet ze analogia byłaby adekwatna gdyby to uwidocznienia reliktów polskiego panowania w Moskwie bym się domagał. Nadal nie rozumiesz? Może jakieś dziecko z podstawówki wytłumaczy? One są juz zdolne do na tyle złożonych operacji myślowych. Musiała cie mama za długo trzymać główką do dołu i nastąpiły trwałe uszkodzenia. Odpieprz się od polskiej tradycji i historii i idź polerować oko, grzecznie proszę.  
  Żal mi ciebie, już na pierwszy rzut oka widać, żeś bezrobotny chłopek od Mariana z IQ na poziomie ameby. Kończę dyskusję, bo szkoda czasu i klawiatury. A ty pręż się dalej w internecie patrioto za 5 dych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 000 kolejnego długu aby pooglądać sobie kamienie w ziemi.....czy ten koszmar kiedykolwiek się skończy????!
Nie  dopóki  rano nad naszym miastem będzie wschodzić "Słońce Lublina" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kozakiem natomiast ty jesteś debilem, bo nie rozumiesz nawet ze analogia byłaby adekwatna gdyby to uwidocznienia reliktów polskiego panowania w Moskwie bym się domagał. Nadal nie rozumiesz? Może jakieś dziecko z podstawówki wytłumaczy? One są juz zdolne do na tyle złożonych operacji myślowych. Musiała cie mama za długo trzymać główką do dołu i nastąpiły trwałe uszkodzenia. Odpieprz się od polskiej tradycji i historii i idź polerować oko, grzecznie proszę.  
  ciebie za to chyba mama zbyt długo trzymała w stodole i zdziczałeś do reszty   że też takich prymitywów nikt nie banuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja. Subtelnie pod szkłem i tyle. W końcu to nasza historia. W innym przypadku bym musiał złożyć wniosek o zasypanie fundamentów kościoła na placu farnym, bo to symbol okupacji i ogłupiacza naszego narodu.
  o to o to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywałbym tego emitowana przez ciebie spierdoliny myślowej pozbawionej elementarnej spójności logicznej, "dyskusją". To określenie, którym sobie zdecydowanie za bardzo pochlebiasz. Jak zresztą każdy idiota najzupełniej bezpodstawnie przekonany o swojej wyższości. No zasuwaj polerować to oko cadyka i wciskać esesmanskie ekskrementy za szybki.
Żal mi ciebie, już na pierwszy rzut oka widać, żeś bezrobotny chłopek od Mariana z IQ na poziomie ameby. Kończę dyskusję, bo szkoda czasu i klawiatury. A ty pręż się dalej w internecie patrioto za 5 dych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze teatr NN powinno się zamknąć. Te przyglupy stamtąd wypełzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywałbym tego emitowana przez ciebie spier***iny myślowej pozbawionej elementarnej spójności logicznej, "dyskusją". To określenie, którym sobie zdecydowanie za bardzo pochlebiasz. Jak zresztą każdy idiota najzupełniej bezpodstawnie przekonany o swojej wyższości. No zasuwaj polerować to oko cadyka i wciskać esesmanskie ekskrementy za szybki.  
  Życiowy frustracie czy ty jesteś w stanie choć jedno zdanie spłodzić nie obrażając przy tym nikogo? kreujesz się na ch** wie kogo a słoma ci z butów wychodzi taka, że starczyłoby jej na opalenie trzech elektrowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk i ratusz : dlaczego Macie gdzieś zdanie Lublinian i wolę mieszkańców??? dlaczego nie szanujecie woli Polaków którzy po odzyskaniu niepodległości rozebrali to co przyniósł ze sobą zaborca ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spytajcie się o zdanie Lublinian czy chcą w centralnym miejscu miasta carską przeszłość !!! co z wolą mieszkańców i konsultacjami społecznymi ??? guzik obchodzi ratusz to czym się chwalił że projekt remontu był wcześniej konsultowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...