Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wyborami ogrodniczy, po wyborach Biedronka. Wójt oszukał mieszkańców?

Utworzony przez władza się bawi i inkasuje, 18 grudnia 2014 r. o 11:57 Powrót do artykułu
To dobrze, że jest Biedronka, a mamy nadzieję, my konsumenci, że w przyszłości powstaną inne nowoczesne obiekty handlowe, właśnie w Niemcach bo tutaj, patrząc na ten targ blaszany, czas jakby się zatrzymał. A za sprawą pana Wójta centrum Niemiec w ostatnich latach zmieniło się na lepsze, co przecież widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne bo ja o budowie biedronki w niemcach wiedzialem juz w grudniu 2013 zeszlego roku jak panie z delikatesów bały by sie stracic prace hmmm wysłały by tam CV a z 20 letnim doswiadczeniem w zawodzie ze swiecą szukac takich pracowników.... no ale liczy sie tez fakt ze to praca z klijentem a w delikatesach czułem sie bardziej jak list na poczcie przyjbc stępla i next i foch czego nas tak duzo. jestem bardzo zadowolony z powstania w tych  okolicach biedronki.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatesy zatrudniają ponad 30 osób. A tak w ogóle to tu chodzi o to, że gmina nie będzie prawie w ogóle zarabiała na biedronce. Delikatesy przynoszą zysk, a jak upadną to gmina zacznie tracić, a już jest zadłużona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIECIE CO Z TAKIM WÓJTEM SIĘ ROBI, NA TACZKĘ I DZIĘKUJEMY TAKIEMU OSZUSTOWI. POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Wójta to wy się odczepcie. To jest nasz "Gierek" tyle co do tej pory zrobił to należy mu się szacunek. A, że długi są?, niestety żeby budować to trzeba mieć pieniądze. Takie czasy.
Tylko trzeba pamiętać, że długi Gierka Polska jeszcze niedawno spłacała, a wszystko przez niego zbudowane okazało się domami na piasku. Ale oczywiście proszę tego nie odnosić do naszego wójta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plan zagospodarowania dla mojej dziłąki zmieniją już 10 lat i końca nie widać. A biedronka? cuda czy co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czyj to sklep?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była szansa na wybór nowego wójta - nie skorzystali to teraz niech się męczą kolejne 4 lata
można odwołać takiego wojta, tylko kto sie zajmie referendum? moze jacys młodzi studenci z okolicy noi miejscowi przedsiębiorcy co by chętnie wspomogli młodzież finansowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za dużymi marketami w Niemcach. Z oficjalnych wiadomości obok Biedronki ma powstać market budowlany Mrówka, a na miejsce delikatesòw centrum Rossmann. Więc nie udawajcie że nie wiedzieliście nic o budowie bo w 2013 roku już było głośno o tym jak tylko powstało ich centrum logistyczne w Lubartowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŁEM W NIEMCACH 3 LATA. OKRES TEN WYSTARCZYŁ ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE TO WIEŚ. LUDZIE JAK Z INNEJ PLANETY. WYPROWADZIŁEM SIĘ JUŻ Z TEJ WSI. CO DO WÓJTA TO JEDNO ROWZWIĄZANIE-TACZKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, te Panie jeszcze zostały mentalnością w poprzednim ustroju. W Niemcach czy Krasieninie jest tak samo. Popracowały by w takiej biedronce to nauczyli by je, że klient jest najważniejszy. Głupie dzień dobry, dziękuje i do widzenia a robi już sympatyczne wrażenie i chce się robić ponownie zakupy. Co do biedronki w Niemcach to bardzo dobrze, że powstała. Ludzie którzy nie mają samochodów czy liczą każdą złotówkę będą zawsze zadowoleni z tego sklepu, ponadto jest duży wybór produktów. Co do konkurencji, sorry ale takie mamy czasy, albo jesteś konkurencyjny albo wypadasz z gry. Aha jeszcze jedno ile osób zatrudnia biedronka a ile np. delikatesy centrum?.
No to żeś teraz zachlapał jak gęś na asfalt, w biedzie dzień dobry mowią nie ze szczerości tylko z nakazu a z tym zatrudnieniem w okolicy to tez tak fifty/fifty, biedronka to korporacja i każda praca jest skompresowana wszyscy widza ze w tym dyskoncie kasjerka zasiada na terminal jak wypakuje produkty na pólke a przy pierwszej kasie jest spora kolejka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani prezes też kłamie bo ten malutki sklep to dyskont Delikatesy Centrum i to ją najbardziej boli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu delikatesy za dużo się w Niemcach nachapały,miały za dobrze! Biedronka to w końcu konkurencja i wszyscy są zadowoleni oprócz wyżej wspomnianych i budki które też nie miały umiaru w zdzieraniu z klienta ile tylko sie dało.Dobrze się stało dla wszystkich i tylko przeciwnicy tego i wójta wypisują brdury i głópoty. p.s jeżeli ktoś ma ochotę na zakupy w ogrodniczym to do jaworskiego cpn w Leonowie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko trzeba pamiętać, że długi Gierka Polska jeszcze niedawno spłacała, a wszystko przez niego zbudowane okazało się domami na piasku. Ale oczywiście proszę tego nie odnosić do naszego wójta :)
Święta prewda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to żeś teraz zachlapał jak gęś na asfalt, w biedzie dzień dobry mowią nie ze szczerości tylko z nakazu a z tym zatrudnieniem w okolicy to tez tak fifty/fifty, biedronka to korporacja i każda praca jest skompresowana wszyscy widza ze w tym dyskoncie kasjerka zasiada na terminal jak wypakuje produkty na pólke a przy pierwszej kasie jest spora kolejka
Tak a w Delikatesach to towar sam się na półki wykłada a kasjerki siedzą przyklejone do kasy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie  co obchodzi nas prezes Poznański sam się pcha do koryta zarabia krocie jest na każdej imprezie z elitą lubartowską siedzi w pierwszej ławce w kościele a kobietki w jego sieci sklepów gama zarabiają 1200 zł i każdą niedziele pracują a konkurencja jest bardzo potrzebna nam biednym ludziom jest taniej i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego teraz nażekacie przecierz niedawno były wybory i takich przedstawicieli sobie wybraliście to teraz nie nażekać. Chcieliście PO to macie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam...padło kilka słów o Biedronce "obozie pracy". A więc jestem jedną z kasjerek w tej biedronce i z czystym sercem mogę napisać że to prawda że pracować trzeba i czasami ciężko ale chyba ktoś nam za to płaci - czy nie taka jest prawda? Czy gdyby to był taki obóz pracy to czy nie szukalibyśmy choćby w międzyczasie innej pracy? I jeszcze jedno co najważniejsze - w Biedronce pod żadnym pozorem nie pracują kobiety w ciąży - takie idą na zwolnienie lekarskie i to odgórnie przestrzegany nakaz. Miło że jest trochę osób które są zadowoleni z powstania Biedronki. Cieszymy się że Wam się podoba :) I na prawdę nie staramy się być miłe tylko dlatego że musimy...mamy poprostu fajnych klientów :) Mimo że tak jak kilka osób wyżej  napisało Niemce to wieś to uwierzcie że ta nasza wieś jest o wiele bardziej wychowana niż nie jedno miasto...a wiem co piszę bo w mieście pracowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki ze Społemów, Chłopskich Samogonów i innych Pks-ów -postępu nie zatrzymacie , komuna skończyła się dawno temu (jakieś 25 wiosen nazad) kto jeszcze o tym nie wie to się właśnie boleśnie przekonał. Zamiast biadolić liczyć ile wam tam procentów ubyło byście się wzięli za poprawę Public relations, outsourcing, branding i takie tam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile kasy przytulil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...