Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i zaczęła się kampania polityczna. Pani Poseł Gąsior-Marek musi bardzo obawiać się podsumować, które przyniesie kampania i próbuje zawłaszczyć sukces, który jest udziałem wszystkich posłów ale i Mieszkańców!! Chciałabym zobaczyć rzetelne podsumowanie pracy pani Gąsior-Marek bo póki co trudno mi przypomnieć sobie jej sukcesy, nie licząc słynnej akcji z bukietem kwiatów dla kiepskiego Ministra jeszcze gorszej polskiej infrastruktury. Wtedy zasłynęła jako "Bukietówa" teraz myślę, że pseudonim "Basenówa" bardziej do niej pasuje. Mam nadzieje, że Pani poseł Joanna Mucha nie da wciągnąć się w basenowe rozgrywki, niech Jej dotychczasowa działalność będzie najlepszą rekomendacją na przyszłą kadencje. A pani poseł Gąsior-Marek, no cóż...poczekajmy na konferencje prasową na której zabłyśnie może chociaż ten jeden raz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie takie posłanki na jakie zasługujecie tłumoki... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trax napisał:
macie takie posłanki na jakie zasługujecie tłumoki... żenada
Ty tłumoku masz je również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trax napisał:
macie takie posłanki na jakie zasługujecie tłumoki... żenada
dymac takie POslanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trax napisał:
macie takie posłanki na jakie zasługujecie tłumoki... żenada
Coś w tym jest. Ponoć gdzieś jest (było) takie dzikie plemię (N. Gwinea?), których obywatele nie widzieli związku między, powiem, aktem seksualnym, a urodzeniem dziecka.I tak samo jest w Lublinie, i nie tylko w Lublinie. Obywatele, także wykształceni i z dużych miast, nie widzą związku między swoim głosowaniem (albo niegłosowaniem) a swoją sytuacją życiową i życiem w swojej miejscowości. I głosują na byle kogo, a potem; o Boże ale jest syf. Dla mnie takim klasycznym przykładem było głosowanie na panią dwojga nazwisk do europarlamentu. Żeby, chociaż baba miała jakąś pozycję w PO, żeby mogła w czymkolwiek pomóc miastu, regionowi... Jak jest to widać. Pani europosłanka ma sporą uciechę wspominając, pewnie do końca, życia młodych i wykształconych z Lublina oraz kmiotów z Lubelszczyny, którzy umożliwili jej takie wspaniałe wakacje i całkiem sporą kasę. Co, do zbliżających sie wyborów, to najpierw trzeba rozliczyć tych, którzy rządzili i w Polsce i w Lublinie przez 4 lata. Co zrobili np. p. bukietowa, Marek i ferajna z PO. Co zrobili kumowie z PSL, poza naturalnie nabijaniem kabzy. Marszałkiem został facet b. wiceminister; wydawało się, ze pomoże regionowi. Jak jest to wszyscy widzą. A, taki p. Stefaniuk; przecież ten dziad posłuje już 22 lata? Oni wszyscy startują do sejmu. I, pewnie przejdą, bo durniów nie brakuje. I to jest smutne. Ale, każdy wie co robi i na kogo głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...