Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Młodzieżowe mistrzostwa piłkarskie? no dużo to mówi żenada tak to jest jak za pisanie biorą się amatorzy. Nic z tego artykułu nie wynika po za tym że chcą zbudować most, a rozgrywki będą w piłkę nożną ale jakie to mistrzostwa? O puchar Koziej Wólki chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie myśli się o przedłużeniu Zana do Trasy Zielonej. Ładnie skomunikowało by się Politechnikę i cały LSM. Teren dużo mniej kolizyjny, a przy okazji uporządkowało by się rejon ul. Wapiennej. Adam Baranowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiadomośći pana z Koziej Wólki - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do lat 21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierzę jak powstanie, ale gdyby to powstało to świetna wiadomość. oczywiście łącznie z przebudową skrzyżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Narutowicza dalej będzie straszyć? Najbardziej uczęszczana ale najbardziej zaniedbana ulica w mieście? Byle tylko był dojazd na parę meczy, a po meczach co? Wiatr będzie tamtędy hulał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam mapę Lublina sprzed wojny, gdzie powyższy odcinek jest narysowany i oznaczony "projektowany". No niezłe tempo, nie ma co :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenie to potrzebne jest jak tlen. Niby z Głębokiej na dworzec jest blisko, a jednak jak daleko. Trzymam kciuki za szybką realizację tej inwestycji. Czekam też na drogę od Sowińskiego do Zana. Widać na mapie, że ktoś zostawił w zabudowie miejsce na takie połączenie. Największe korki tworzą się właśnie tam gdzie trzeba jechać zygzakami czyli Sowińskiego-Filaretów i Głęboka-Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenie to potrzebne jest jak tlen. Niby z Głębokiej na dworzec jest blisko, a jednak jak daleko. Trzymam kciuki za szybką realizację tej inwestycji. Czekam też na drogę od Sowińskiego do Zana. Widać na mapie, że ktoś zostawił w zabudowie miejsce na takie połączenie. Największe korki tworzą się właśnie tam gdzie trzeba jechać zygzakami czyli Sowińskiego-Filaretów i Głęboka-Piłsudskiego.
 
Dlaczego nie myśli się o przedłużeniu Zana do Trasy Zielonej. Ładnie skomunikowało by się Politechnikę i cały LSM. Teren dużo mniej kolizyjny, a przy okazji uporządkowało by się rejon ul. Wapiennej. Adam Baranowski
  Właśnie! Powinni to przedłużyć do Zana i nie martwiliby się o to, że Głęboka jest za wąska. Zana między Nadbystrzycką a Filaretów jest nawet w środku dnia niemal pusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna jezdnia po dwa pasy ruchu w każdyn kierunku??? Bez skrzyżowania z Głęboką i Narutowicza oraz Nadbystrzycką??? Czyżby kilku pyskatych głąbów w tak zwanych konsultacjach społecznych zablokowało jedynie sensowną budowę dwu jezdi po dwa pasy ruchu rozdzielonych kilkumetrowym pasem w środku? Tak jak wzdłuż stadionu. Wszak to zwiększa szerokość ulicy tylko o około 2 m z każdej strony!!! Jak można tak psuć logikę rozwiązań komunikacyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi sensownie odpowiedzieć po co droga dwupasmowa ma być przedłużona do jednego z najbardziej zakorkowanych skrzyżowań w Lublinie. To będzie najbardziej zakorkowane miejsce w mieście. Fakt ,że droga jest potrzebna ale bezkolizyjne skrzyżowanie Głęboka/ Narutowicza to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice dzieci uczęszczających do "muzyka" i "plastyka" się załamią. Dobrze, że moje naukę tam już ukończyły ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...o pieniądze niech się nie kłopoczą...- parę koncertów się odwoła i nawet te 50 mln się znajdzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiadomośći pana z Koziej Wólki - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do lat 21
To to ja wiem nie musisz mi tego przypominać ale jak się coś pisze to wypadałoby żeby miało to sens i ktoś coś z tego zrozumiał albo się dowiedział a nie od komentujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie! My mieszkańcy zachodnich dzielnic Lublina czekamy na to od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most Na Azaliowej MOst Na Azaliowej Most Na Azaliowej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO tylko 1 jezdnia po dwa pasy ruchu.ZRÖBCIE barierke po srodku dla bezpieczenstwa.Nie bedzie wypadkow na czolowke.To tylko zajmie ok.80cm.Chyba tyle miejsca mozna znalesc.TYLKO DWIE JEZDNIE PO DWA SASY RUCHU Z BARIERKÄ PO SRODKU:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Muzyczna stanie. Zaraz potem wąskie gardło: jednopasmówka Głęboka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...