Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorcy w Lublinie: Liczymy na większe zaufanie rządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 o 07:48 Powrót do artykułu
Szczególnie w naszym regionie tzw przedsiębiorcy nie powinni narzekać. Mają lubelska tanią siłę roboczą plus ta że wschodu i studentów. Ogromna większość firm to te małe i średnie prowadzone przez tzw januszy koło 60 tki myślących tak jak w PRL którzy kiedyś byli na zachodzie trochę zarobili i grają nowobodzackich .Najfajniejsze że ludzie są kumaci znają obroty firm zarobki i wiedzą jak są robieni przezswoich pracodawcoe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No widzisz jaki raj przed tobą, nic tylko założyć firmę, zatrudnić tanią siłę i leżeć do góry pępkiem. Myślę, że gdybyś ją miał nie pisałbyś takich bredni, a najprawdopodobniej nie ruszysz d... by zmienić swój los, tylko narzekarz i to narzekanie przechodzi na całą twoją rodzinę i wychowasz takich narzekaczy, których największym marzeniem będzie 500 plus.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak ja kocham wypowiedzi niezadowolonych pracowników co wiedzą jak prowadzić firmę najlepiej, ale nie mają czasu bo zapier... z łopatą. Ale w swoim przekonaniu są geniuszami ekonomii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poważne instytucje światowe PODNOSZĄ Polsce ratingi, a Ci kręcą nosem? Może kaskę na tacy Panom przynieść?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze pisze: "tak zwani" przedsiębiorcy pajacyk :) Szczyle podłapały bolszewicki język - "wyzyskiwacze", "janusze"... brakuje tylko zaplutych karłów reakcji i reakcyjnych wróbli wyżerających plony. Drogie bolszewickie szczyle, jeżeli nawet janusz płaci wam ułamek tego co mógłby to jest to słuszna kara. Wiecie za co? Za brak odwagi. Mógłbyś jeden z drugim zacząć prowadzić identyczną działalność jak janusz i nie dość, że zarobić kosztem janusza to jeszcze płacić pracownikom te kokosy. Ale żeś peezda mocna tylko do pyskowania w internetach boisz się ryzyka i ciężkiej pracy na początku, a na myśl o potencjalnej wizycie komornika robisz pod siebie - to zaprawdę słusznie janusz zarabia ile zarabia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubelskie od dziesięcioleci jest najbiedniejszym regionem w Unii. Przedsiębiorcy niech nie palą głupa. Biorą kasę nie z innowacyjności swoich biznesów, tylko WYZYSKU i NIEWOLNICZYCH wręcz warunków zatrudniania pracowników. Pomyślcie co byłoby, gdyby jeden z drugim musiał zatrudnić pracownika z pensją np równoważną tej u NIEMCA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ha ha ha... Uwielbiam te etykietki. "Przedsiębiorcy niewolniczo zatrudniają". Związkowiec pewnie, co? Tam uczą takich prostych przesłań. Dialektyki cepa, jak to pisał Herbert. Jakie masz wykształcenie misiu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: