Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Również czuję się nierówno traktowana i uważam, że za pobyt 5 czy 10 godzin w przedszkolu powinno się płacić, oczywiście proporcjonalnie do ilości godzin. Tak więc niech zajmą się tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda "polityka prorodzinna" w wydaniu lubelskim:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam opłaty,co tam ulgi!Ważne ,że jesteśmy w Unii,za którą głosowała wiekszość gawiedzi.Teraz jest kolorowo i barwnie,oj barwnie!!!Czyli obudziliśmy się w nowej rzeczywistości,jak swego czasu powiedział premier Buzek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie ciekawi sposób przyjmowania dzieci do przedszkoli! Moje dziecko odbieram codziennie po godz. 16 i zazwyczaj jest już sama na całe przedszkole!!! Najczęściej dzieci są odbierane po obiedzie czyli po 12. Czy tylko ja pracuję w tak dziwnych godzinach, 8-16? wychodzi na to, że 99 % rodziców ma swoje firmy albo dzieci odbierane są przez dziadków.Niech w takim razie zajmą się wnukami,a "blokowane" miejsca w przedszkolu niech zostaną dla tych którzy naprawdę ich potrzebują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...