Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodzice z lecznej zainteresujcie sie opieka w leczynskich przedszkolach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przedszkolanka to nie dziewczynka, która chodzi do przedszkola? Jak przedszkolak?   Poziom dziennikarzy DW pozostawia wiele do życzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko za pozwoleniem pani dyrektor. Ona druga powinna polecieć ze stanowiska. Założyła sobie monitoring w salach niby dla bezpieczeństwa dzieci a tak naprawdę po to żeby oczerniac inne nauczycielki, króre chcą coś dobrego zrobić dla dzieciaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przedszkolanka to nie dziewczynka, która chodzi do przedszkola? Jak przedszkolak?   Poziom dziennikarzy DW pozostawia wiele do życzenia...
Raczej Twój poziom;/ Naucz się i dopiero później ucz innych;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego osoby od 50 roku życia nie powinny wykonywać pracy gdzie występuje taki duży stres, a oni sami już w tym wieku mają "nadszarpane" nerwy. I to nie dotyczy tylko przedszkoli, ale szkół podstawowych, gimnazjum, a nawet uczelni. Powinno wpuścić się młodych ludzi. Pewnie pomyślicie, że obrażam tą wypowiedzią wszystkie starsze osoby, które i tak muszą pracować do głodowej emerytury, ale czy nie ma w tym trochę racji? a przez takie poczytania tej przedszkolanki po 4 literach dostają wszystkie inne osoby w jej wieku, nawet te normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring jest po to by chronic dupe Pani dyrektor jest strasznie zacofana brak jej wlasnego zdania zabrania uczenia dzieciakow pisania i czytania pomimo ze rodzice tego by chcieli.Szkoda mi tylko reszty personelu bo maja zwiazane rece no i dzieciakow bo naprawde przy innym podejsciu Pani dyrektor wyniosly by wiecej z przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwójka moich dzieci uczęszczała do przedszkola / dzisiaj,to już pełnoletnie osoby /.Zawsze z politowaniem obserwowałem niektórych rodziców jak bardzo byli nawiedzeni bezkrytyczni w stosunku do swoich dzieci.A najśmieszniejsze są mamusie wychowujące po dwóch synków.nawiedzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie oczukuje zwolnienia Pani dyrektor za brak nadzoru nad tą pracownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogło się zdarzyć w każdym przedszkolu. Dlatego przy każdej wizycie w przedszkoly zwracajcie uwagę na wszystkie panie i ich stosunek do dzieci. Miałem niemiłe wrażenia w jednym z prywatnych przedszkoli w Lublinie. Błędem było nienagłośnienie sytuacji. Przeniosłem dziecko do państwowego przedszkola. Wiem, że ktoś inny zgłosił to do dyrekcji i już ta pani nie pracuje w tym przedszkolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogło się zdarzyć w każdym przedszkolu. Dlatego przy każdej wizycie w przedszkoly zwracajcie uwagę na wszystkie panie i ich stosunek do dzieci. Miałem niemiłe wrażenia w jednym z prywatnych przedszkoli w Lublinie. Błędem było nienagłośnienie sytuacji. Przeniosłem dziecko do państwowego przedszkola. Wiem, że ktoś inny zgłosił to do dyrekcji i już ta pani nie pracuje w tym przedszkolu.
Czy chodziło może o panią EWĘ K Z PRZEDSZKOLA NA KONSTANTYNOWIE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, ale jak widać nie jest to jedyny przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepsza jest pani J. Jak...ska ze szkoły podstawowej nr 26. Tam niech ktoś podskoczy to i rodzic oberwie. A dzieci chodzą jak zegareczki. Moje dziecko odreagowało dopiero po przeniesieniu do klasy równoległej. ALe co tam skargi i rozmowy nic nie dają koleżanka vicedyrektor to można zrobić ale sobie problem. Może ktoś z UM przyjrzy się pani J. Ja...skiej. Hitler mało powedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktora to dokladnie taka wredna bo moje dziecko tam chodzi do szkoly 26 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przedszkolu to oczywiście duża przesada i szok ! ale w podstawówce powinny wrócić stare metody - co to znaczy żeby uczeń miał więcej praw od nauczyciela do cholery ?! Gnoje robią co chcą - nie idzie ich uspokoić !!! Powinno wrócić: drewniana linija w łapę, klęczenie na grochu, konkretne wyciągnięcie ucha lub dość silne uderzenie otwartą dłonią w idiotyczny móżdżek !!! Jeśli nie pomagają kilkukrotne prośby, trzeba takie trudne dzieci traktować siłą. Rodzice dzisiaj mają kulturę gdzieś i wychowanie swojego dziecka na prawdziwego człowieka. Widze po tych tzw nowoczesnych rodzicach - pozwalają dziecku na wszystko a później go bronią chociaz to jego wina !!! Wpieprzyć i rodzicom na zebraniu jak będzie trzeba !!!. Byłby porządek jak za dawnych lat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, porządek i masa wystraszonych ludzi z dyplomami bez pomysłu na siebie jak ciepłej posadki po znajomości zabraknie. I tylko po to by jakiejś znerwicowanej pani łatwiej było dotrwać do emerytury. Jak się studiuje pedagogike tylko dlatego że ten zawód to wolne weekendy, wakacje, święta to nic dziwnego, że praca potem męczy. Znam wielu wspaniałych nauczycieli którzy mają świetny kontakt z młodzieżą i dziećmi, którzy lubią to co robią i tacy nie potrzebują dowartościowywać swoich niedojrzałych emocji poniżając, ośmieszają, szydząc czy znęcając się nad innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, porządek i masa wystraszonych ludzi z dyplomami bez pomysłu na siebie jak ciepłej posadki po znajomości zabraknie. I tylko po to by jakiejś znerwicowanej pani łatwiej było dotrwać do emerytury. Jak się studiuje pedagogike tylko dlatego że ten zawód to wolne weekendy, wakacje, święta to nic dziwnego, że praca potem męczy. Znam wielu wspaniałych nauczycieli którzy mają świetny kontakt z młodzieżą i dziećmi, którzy lubią to co robią i tacy nie potrzebują dowartościowywać swoich niedojrzałych emocji poniżając, ośmieszają, szydząc czy znęcając się nad innymi.
Otóż to. Dodam jeszcze, ze chodziłam do szkoły w czasach, kiedy tego typu zachowania ze strony nauczycielek były na porządku dziennym, i nikt na to nie zwracał uwagi. Nauczycielki bijące, wrzeszczące, upokarzające uczniów, często tylko dlatego, ze taki miały wlasnie humor, były czymś zupełnie normalne. W efekcie do tej pory jest mi trudno, kiedy musze przejść ulica, obok mojej dawnej podstawówki. Najcześciej nakładam trochę drogi, zeby przejść naokoło. Pomimo tego, ze opuściłam tę szkołę ponad dwadzieścia lat temu.
Ostatnio edytowany 20 marca 2015 r. o 12:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś lubi swoją prace to często ma też szacunek do ludzi, do świata, otoczenia, współpracowników, przełożonych, petentów, wychowanków. W takiej sytuacji nie trzeba uciekać się do kłamstw, oszukiwania innych, nie ma mobbingu i innych krzywych zachowań. Jak ktoś jest przez jakiś okres ofiarą już w przedszkolu, szkole i jeśli rodzice nie zareagują to w dorosłym życiu takie ofiary przemocy fizycznej czy psychicznej mają niemiłe wspomnienia, lęki czy fobie które wpływają na ich rodziny, pracę i na ich poczucie wartości, godności. Nie sztuka wychować karami cielesnymi, wrzeszczenie sługusa. Tylko czy taki człowiek będzie wiedział jak myśleć, co lubi, jak być szczęśliwym? I żadne majątki, żadne drogie wczasy, żadne prezenty, wielkie metraże mieszkań nie będą cieszyć tak okaleczonych bo wszystko będzie sztuczne i na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pani Dyrektor dobrze wiedziała o problemie alkoholowym swojej podwładnej to dlaczego nie stosowała szczególnej kontroli nad danym pracownikiem, przecież to jej obowiązek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pani alkoholiczka miała większe "plecy" niż pani dyrektor? Kiedy pęknie ta układanka: znajomości, układy, kolesiostwo? Kiedy konkursy, przetargi itd będą wygrywać najlepsi, ludzie z ikrą a nie obiboki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore po pani nie lubi dziewczynek z długimi włosami to co ma być łysa jak chłop. Zawsze dxuewcxynkim najgorzej się dostawalo bo długie włosy mają a chłopcy krutkue. Ja też byłam cuagana u mocno wyrywaki mi włosy przez tyle lat. Teraz mam ubytki we włosach a najgorzej jest na czubku wielki przedzialek z plewa łysa na czubku po bokach też. Rzadne preparaty mi nie pomogły bo cebulki mam zniszczone. Zazdroszczę innym kobietom innych włosów. Dziewczynki zawszec miały najgorzej. Nauczyciele zniszczyli mi włosy i życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...