Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.granna.pl/indexmain.php?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zielona wyspa" z podwójnym dnem. Tylko w jednej z kontrolowanych placówek było ok. To i tak bardzo dobrze, że ktoś zdecydował się prowadzić biznes ze stratami, a nie zyskiem... Wiesz skąd ja to wiem? Wiem bo w przeciwieństwie do premiera i prezydenta kraju oraz prezydenta Lublina zrobiłem business plan przedszkola. To co piszę nie oznacza, że próbuję usprawiedliwiać tych, którzy dotacji nadużyli - piszę żeby podkreślić medialny mit "zielonej wyspy". Zrób business plan przedszkola opartego o rzetelność wobec dzieci, rodziców, fiskusa, ZUS i PIP, a zobaczysz gdzie jest cały pic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje sprawdzić PRZEDSZKOLE STRUMYK A.i W. Rożek. Tam to oszukują miasto Lublin biorąc dotacje za dzieci które już dawno nie uczęszczają do przedszkola a są na liście i co ciekawe są odnotowywane jako ciągle uczęszczające, a dodatkowo, przecież można zarobić na rodzicach oszukując ich na jedzeniu, bo przecież rodzic i dziecko i tak nie wie czy dostanie kanapkę z nutellą, czy innym mazidłem kupionym jako produkt ARO. Albo jabłko nieważne że jedno zostało podzielone na 10 części, przecież dziecko dostało jabłko za które rodzic zapłacił. Radzę zabierać dzieci przed podwieczorkiem i upominać się o podwieczorek na wynos bo na tę okoliczność przygotowany jest w szafce wypasiony podwieczorek aby zamydlić oczy rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...