Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
artykuł w samą porę, a z chęcią bym tam poszła:/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie, najlepiej napisać o czymś po fakcie po co ludzie mieli by się dowiedzieć, jeszcze by przyszli...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O, świetnie, że informujecie. A kiedy to? Aaaaaa... 2 dni temu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Dziś przy ul. Ogrodowej w Lublinie czas cofnął się do początku XX wieku." - wszystko się zgadza, tylko trzeba z tego zdania wykreślić wyrazy "Dziś przy ul. Ogrodowej"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już po raz drugi zapraszamy na „Ogrody Sztuk. Festiwal Ulicy”, wydarzenie, podczas którego odkrywamy uroki ulicy Ogrodowej oraz prezentujemy działania twórcze uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego. W ramach festiwalu zachęcamy lublinian i zaproszonych gości aby 17 czerwca od godziny 17. 00 odkrywali piękno i historię naszej ulicy. Tegoroczna edycja „Ogrodów Sztuk” poświęcona będzie dwóm bohaterom: Witoldowi Łokuciewskiemu, ostatniemu dowódcy legendarnego Dywizjonu 303, mieszkańcowi kamienicy przy Ogrodowej 10 i Marianowi Mokrskiemu, oficerowi ORP Orzeł, absolwentowi Gimnazjum im. Hetmana Jana Zamoyskiego. Poza tym, już tradycyjnie nasi uczniowie zaprezentują balkony poezji, przedstawienia teatralne w bramach i podwórkach oraz wiele innych działań artystycznych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: